Apap, opinie i pytania

63 pytania o Apap. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Jaka jest recepta na bezsenne noce?, Leki na grypę, Migrena, Zapalenie oskrzeli, Przeziębienie, Leki przeciwbólowe, Jakie leki można stosować w ciąży?, Domowa apteczka, Jak pić, żeby nie mieć kaca?, Opieka nad pacjentem onkologicznym, Leki a karmienie piersią, Migrena - niezwykły ból głowy, Co szkodzi wątrobie?, Jak łączyć leki z jedzeniem?, Apteczka sportowca - preparaty dla aktywnych, Zespół jelita drażliwego - z pamiętnika pacjentki, Nie daj się chorobom na egzotycznych wakacjach, Leki szkodliwe dla zwierząt, Kiedy iść do lekarza z napięciowym bólem głowy?, Czy trzustka może boleć?, Kiedy ból brzucha to atak woreczka żółciowego, Co oznacza ból w pachwinie u dzieci?, Czy można łączyć leki ze sobą?, Jak rozpoznać i leczyć anginę?, Jak leczyć wrzody żołądka i dwunastnicy?, Czy wysłać dziecko na ospa party?, Skuteczne sposoby na zapalenie zatok, Jak wyleczyć zapalenie oskrzeli?, Czy można łączyć leki z alkoholem?, Ból stopy, czyli ostroga piętowa, Czy miesiączka musi boleć?, Ból i gorączka, Zatoki, Szczepienie przeciwko śwince, Ból głowy i migrena, Ból zęba, Bóle menstruacyjne, Ból i gorączka u dziecka, Szczepienie przeciwko półpaścowi, Ból i gorączka, Szkarlatyna - wysypka i malinowy język, Mononukleoza - choroba pocałunków, Jakie leki osłabiają skuteczność antykoncepcji?, Wegetariańskie i wegańskie preparaty w aptekach, Produkty USP Zdrowie, Jakie leki przeciwbólowe stosować?, Ból w ciąży, Przeziębienie w ciąży, Ból przy karmieniu piersią, Przeziębienie przy karmieniu piersią, Wakacje w tropikach.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Karolina (anonim, 89.64.59.)
około 11 dni temu, Warszawa

Jaki lek na ból mięśni i stawów nie będzie szkodził na żołądek?

Witam. Proszę o polecenie tabletek na ból mięśni, stawów które mają najmniejszy wpływ na brzuch, niestety opokan czy inne takie dobrze działają ale nie mogę ich brać ponieważ występuje ból brzucha, biegunki itd....

Karolina (anonim, 91.231.122.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy przy stosowaniu tabletek Vixpo mogę zażyć lek przeciwbólowy?

Dzień dobry , czy przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych vixpo mogę zażyć tabletkę przeciwbólową jeżeli tak to jaką( nie wiem czy bezpieczne jest zażycie ketonalu , nurofen , Apap )

OlaJ (anonim, 89.65.232.)
około 1 miesięcy temu, Warszawa

Jakie leki przeciwbólowe mogę stosować na bóle głowy, brzucha i mięśni podczas terapii lekami Cital, Concor Cor, Gabapentin, Suvardio?

Dzień dobry.
Chciałabym się dowiedzieć, jakie leki przeciwbólowe (ból głowy, bóle brzucha, bóle mięśniowe) można bezpiecznie stosować przyjmując taki zestaw leków: Gabapentin, Cital, Suvardio i ConcorCor? Jestem na początku kuracji (2 tydzień), podejrzewam że bóle towarzyszą rozpoczęciu nowej terapii. Swoje stałe leki biorę na wyciszenie i zmniejszenie tachykardii (Cital, ConcorCor), bóle neuropatyczne (Cital, Gabapentin) i wysoki cholesterol (Suvardio).

Xyz. (anonim, 89.64.25.)
około 2 miesięcy temu, Dolnośląskie

Dlaczego po zażyciu leku Apap Noc byłem pobudzony?

Wziąłem 1 tabletkę apap noc na ból zęba, mialo też pomoc zasnąć, ale mam wrażenie odwrotne. dlaczego mnie lekko pobudza zamiast działać trochę nasennie?

marika (anonim, 94.254.228.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

W jakich odstępach czasowych stosować Apap Extra?

mialam zabieg tz .gumkowaniu hemoroidy i brodawki przy odbycie mam astmę a zapisano MIDORETE wiec tego nie mogę i biorą APAP EXTRA CO ILE GODZIN MOŻNA BRAĆ POD 2 TABLETKI
ZABIEGU ROBIL 21 MAJA O GODZ 8 :30 PROF. PROKTOLOG ONKOLOG W PRYWATNEJ KLINICE PO ZABIEGU ZARAZ POSZŁAM DO DOMU

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 6 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 9 godzin temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 9 godzin temu
Bartlomiej Owczarek
administrator
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
Iwona Napierała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Maciej Jakubczyk
administrator
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor