Ketonal, opinie i pytania

15 pytań o Ketonal. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Refundacja, Leki na migrenę, Leki przeciwbólowe, Zdrowe mięśnie, stawy i kości, Leki bez recepty - czy na pewno są bezpieczne?, Migrena - niezwykły ból głowy, Jak pozbyć się zakwasów?, Reumatoidalne zapalenie stawów - RZS, Kiedy iść do lekarza z napięciowym bólem głowy?, Ból i niepłodność, czyli endometrioza, Co oznacza ból w pachwinie?, Czy można łączyć leki z alkoholem?, Ból stopy, czyli ostroga piętowa, Ból głowy i migrena, Ból zęba, Ból mięśni i stawów, Ból i gorączka, Zapalenie ucha - jak leczyć i zapobiegać?.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
ajgor (anonim, 37.128.7.)
około 3 dni temu, Warszawa

Czy tabletkę Tramalu można zastąpić dwoma tabletkami Ketonal Active?

Jaki lek przeciwbolowy bez recepty dziala podobnie jak tramal? Czy zazycie dwoch tabletek ketonalu 50 -ktory jest sprzedawany bez recepty zadziala silnie przeciwbolowo tak jak jedna tramalu?

Ane (anonim, 89.64.22.)
około 9 dni temu, Warszawa

Czy można łączyć Skudexa i Ketonal Forte?

Wczoraj na noc wzięłam pierwszy raz lek Skudexa. Po godzinie zaczęło mi się kręcić w głowie, wystąpiły nudności, nogi i ręce były jak z waty, suchość w ustach. Dziś rano nadal kiepsko się czuje. Odstawić lek od razu? Biorę również Ketonal forte. Czy oba leki nie mogą być łączone?

Ane (anonim, 89.64.22.)
około 9 dni temu, Warszawa

Czy mam odstawić lek Skudexa?

Wczoraj na noc wzięłam pierwszy raz lek Skudexa. Po około godzinie zaczęło mi się kręcić w głowie, dostałam nudności, ręce i nogi były jakby z waty. Dziś z samego Rana nadal kiepsko się czuje. Rozumiem , że mam odstawić lek od razu?
Ps. Do tego leku biorę także Ketonal forte.

Nell (anonim, 5.173.144.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Jaka powinna być przerwa między kolejnymi dawkami leków przeciwbólowych, takich jak Ketonal ampułki i Skudexa tabletki?

Witam. Mam przepukline kregoslupa l5/ s1. Czekam na operacje.1 kwietnia. Bol nie do zniesienia. O godzinie 13.30 dostalam zastrzyk z Ketonalu( pogotowie) bol sie zmniejszyl ale nie zniknal nadal cierpie. Jest godzina 18.30 czy moge zazyc skudexa? 1 tabl?

Marek U (anonim, 188.146.237.)
około 10 miesięcy temu, Warszawa

Czy zażycie dużej ilości Ketonalu lub Skudexa jest groźne?

Witam mam pytanie czy zażycie 14 tabletek skudexa i dużej ilości ketonalu jest groźne, a dokładniej czy doprowadzi do zgonu, dodam że nie chcę popełnić samobójstwa i nie jestem w posiadaniu wyżej wymienionych leków a jedynie znajomy co się obawiam że ma taki zamiar mam przesłanki co do tego i chciałbym wiedzieć czy reagować zwracać większą uwage

Damian (anonim, 31.0.41.)
około rok temu, Wielkopolskie

Co można stosować zamiast Ketonalu?

Witam mam pytanie stosuje ketonal forte co mogę stosować zamiast ketonalu forte a żeby był taki dobry ale mniej szkodzil zdrowiu czekam na odpowiedź

Adam
około 1 lat temu, Polska

Jakie leki przeciwbólowe stosować po operacji neurochirurgicznej?

Moja mama kilka dni temu miała operację usunięcia tętniaków z głowy. W piątek wychodzi ze szpitala i zastanawiam się, jakie leki przeciwbólowe kupić. Obecnie w szpitalu dostaje ketonal i mówi, że starcza jej to na ok. 4 godziny. Ból jest, co zrozumiałe po otwarciu kości czaszki, bardzo silny. Czy po wyjściu też będzie mogła brać ketonal? Jak często? Jak długo? Czy można stosować jakąś terapię naprzemienną, typu ibupforen + paracetamol? Prawdopodobnie mama dostanie jakieś zalecenia przy wypisie, ale wolę się jeszcze tutaj dowiedzieć. Dziękuję!

arek
około 2 lat temu, Pruszków

Są jakieś tabletki przeciwbólowe takie silne jak ketonal ale bez recepty?

sa jakieś tabletki przeciwbólowe takie silne jak ketonal ale bez recepty? moja dziewczyna miała wyrywana osemkę i strasznie ja boli a dentysta nie wypisal nic tylko kazal brać ibuprom

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Bartlomiej Owczarek
administrator
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 15 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 17 godzin temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Andrzej Polski, dr n. farm.
farmaceuta, redaktor
Karolina Zygmunt, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marcin Szczesio, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Dina Dąbrowska
administrator