Jak szybko wyleczyć grypę?

opinie i pytania

Na GdziePoLek na Twoje pytania odpowiadają farmaceuci, lekarze i inni użytkownicy.

Wyślij mi powiadomienie email, gdy pojawi się nowe pytanie w tym temacie
na grypę

Cena szczepionki na grypę

Proszę napisać, jakie są ceny szczepionek na grypę. Tej refundowanej szczepionki i innych też?

grypa

Szczepienie przeciwko grypie

Czy już są dostępne szczepienia przeciwko grypie na ten rok? Jeśli tak, to jakie szczepionki na grypę można kupić i gdzie? Czy one są na receptę?
Pozdrawiam

Groprinosin

Groprinosin

Dzieńdobry. Proszę mi powiedzieć jak brać tabletki groprinosin i jak długo przy przeziębieniu? Czy groprinosin w tabletkach jest bez recepty? Gdzie go dostanę?

Magda (anonim, 83.0.174.)

Vaxigrip Tetra

Grypolek

Grypolek

W jakiej aptece można znaleźć Grypolek, ale też jakie są jego zamienniki?

Edgar (anonim, 94.254.151.)

Cetix 400.

Witam.
Mam grypę. Badania krwi: morfologia - prawie wszystko obniżone, OB - 18, CRP - 17. Temperaturę 38,7 miałem tylko jeden dzień, jak zacząłem chorować. Nie ma ani kaszlu, ani kataru. Delikatnie bolą stawy i plecy.
Lekarz rodzinny przepisał Cetix 400. Powiedział, że to bardzo dobry antybiotyk, który działa, jako osłona na serce. Przeczytałem ulotkę i na temat serca nic tam nie zauważyłem. Teraz zastanawiam się, brać ten antybiotyk czy lepiej Sumamed?

monika

Szczepienie na grypę wiosną

Czy można teraz zaszczepić się na grypę, czy już jest za późno? Czy to w ogóle ma sens pod koniec marca? Jakiej szczepionki użyć i czy muszę mieć receptę?

Helga

przeziębienie czy grypa?

Proszę mi powiedziec, skąd mam wiedzieć, czy to tylko przeziębienie czy już grypa? Mam 40 stopni, suchy kaszel, zero kataru, trzęsie mnie. Nie chcę specjalnie brać antybiotyków, jeśli nie trzeba. Jakie leki mam brać? Proszę o pomoc.

wojciech

leki na grypę czy szczepienie na grypę

Leki na grypę np. Tamiflu albo Ebilfumin można brać profilaktycznie z tego co wiem, bo zapobiegają grypie. Czy to znaczy, że można brać te leki zamiast szczepić się przeciwko grypie? Co będzie bezpieczniejsze.

kunegunda

jaki lek na grypę

Jaka jest różnica między Ebilfumin a Tamiflu? Widzę, że oba leki są na grypę.

torres

jakie leki na grypę

Proszę mi wyjaśnić, jakie leki stosuje się przy grypie? Czy antybiotyk, czy jakieś inne? Jak najszybciej się wyleczyć? Rozumiem, że trzeba iść do lekarza, ale chcę być przygotowany.
Wiem, że pewnie każdy tak mówi, ale tym razem naprawdę nie ma czasu na chorowanie.

Domina (anonim, 95.160.159.)

EBILFUMIN

Witam! Mam ośmioletnią córkę,której zapisano ebilfumin 45mg. Udało mi się kupić 75mg. Jak mam podzielić proszek z kapsułki? Córka ma 24 kg i miałam podawać lek 2 x dziennie

Maja (anonim, 78.88.30.)

Ebilfumin

Mam dwoje dzieci.Jedno dziecko ma grypę.Lekarz zalecil neosine i drugiemu profilaktycznie też.Zapytalam go o lek ebilfumin,ponieważ wiem że jest przeciwwirusowy.Nie dostalam konkretnej odpowiedzi.Dlaczego lek nie jest przepisywany na grypę?

jacek

ebilfumin a alkohol

Prosze Panstwa, czy mogę połączyć ebilfumin z alkoholem? Rzadko kiedy piję, ale to jest naprawdę wyjątkowa sytuacja. Pozdrawiam

aaa

ebilfumin

Proszę mi powiedzieć czy ebilfumin to antybiotyk dla dziecka? Lekarz powiedział, że to taki lek na grypę, ale w końcu nie dowiedziałam się, czy antybiotyk czy nie. Bo nie wiem, czy mam dokupić też probiotyk. Czy drugie dziecko też może go brać, żeby nie zachorować? Z góry dziękuję.

anastazja

Ebilfumin

Witam. Dostałam receptę na lek Ebilfumin dla dziecka, ale nie mogę nigdzie znaleźć tego leku w Bydgoszczy. Dziecko ma grypę. Czy są jakieś zamienniki? Co mam robić? Nie chcę już wracać do lekarza i się wykłócać w kolejkach, zwłaszcza że dziecko potrzebuje leku teraz.Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.