Efferalgan, opinie i pytania

34 pytania o Efferalgan. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Gorączka u dzieci i niemowląt, Przeziębienie, Domowa apteczka, Co szkodzi wątrobie?, Skuteczne sposoby na zapalenie zatok, Jak wyleczyć zapalenie oskrzeli?, Ból i gorączka, Zatoki, Ząbkowanie, Ból głowy i migrena, Ból zęba, Ból i gorączka u dziecka, Zapalenie ucha - jak leczyć i zapobiegać?, Mononukleoza - choroba pocałunków, Ból w ciąży, Przeziębienie w ciąży, Ból przy karmieniu piersią, Przeziębienie przy karmieniu piersią, Narkotyczne leki przeciwbólowe - opioidy.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Smutna (anonim, 5.173.176.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę kupić Doretę bez recepty?

Mam problem z kregosłupem i owrzodzenia żołądka i dwunastnicy jedynie Doreta nie podrażnienia mi wnętrzności . Pracuje ciężko fizycznie i ból sprawia że muszę więcej leku przyjmować lekarz niechce zwiększych mi dawki tylko proponuje l4 a ja niechcenia. Czym mogę zastąpić dorete ? Albo czy mogę kupić bez recepty?

Magda (anonim, 77.112.137.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy bóle całej głowy, bóle w nadbrzuszu i niestrawność mogą być skutkiem przyjmowania leku Asentra?

Czy bóle z przodu głowy w sumie całej głowy i niestrawność i bule w nadbrzuszu mogą być od leku asentra biorę 2x po pół tabletki. Jakie tabletki przeciwbólowe mogę zażyć ?

Adam 1 (anonim, 46.174.78.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Jakie leki przeciwbólowe i przeciwzapalne stosować w przewlekłym zapaleniu trzustki?

jakie leki ,preparaty polecacie na przewlekłe zapalenie trzustki .biorę tylko kreon travix a lekarz powiedział ze jak będzie bolec to tabletki przeciw bólowe .są jakieś leki przeciwzapalne na trzustkę ?

Mama (anonim, 89.64.48.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Jaki lek na ból głowy jest bezpieczny podczas leczenia zapalenia błony śluzowej żołądka, nadżerce i refluksie żołądkowo - przełykowym?

Dzień dobry. Jakie bezpieczne leki na przeziębienie i ból głowy można przyjmować podczas leczenia zapalenia błony śluzowej żołądka, nadżerki i refluksie żołądkowo-przełykowym. Proszę o odpowiedź, dziękuję

Julia (anonim, 5.184.119.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy stosowanie tabletek przeciwbólowych Apap, czy Efferalgan Codine oraz witaminy C może obniżyć skuteczność tabletek Vines?

Witam, przez ostatnie trzy tygodnie miałam bóle głowy, przez pierwszy tydzień leczyłam się tabletkami Apap 2-3 dziennie, w kolejnym tygodniu lekarz przepisał mi EFFERALGAN CODEINE (brałam 2x dziennie), i w trzecim tygodniu stosowałam nurofen express forte(2x dziennie) i czasem witaminę C (zwykle o 10-11 rano) . Czy działanie tabletek mogło być osłabione ?(przyjmuje tabletki Vines codziennie o godzinie 19:00, nie pominęłam żadnej, ani się spóźniłam się minuty z przyjęciem). Dodam ze współżyłam z chłopakiem bez dodatkowej metody antykoncepcji. Czy byłam chroniona ?

Karolina (anonim, 89.64.59.)
około 9 miesięcy temu, Warszawa

Jaki lek na ból mięśni i stawów nie będzie szkodził na żołądek?

Witam. Proszę o polecenie tabletek na ból mięśni, stawów które mają najmniejszy wpływ na brzuch, niestety opokan czy inne takie dobrze działają ale nie mogę ich brać ponieważ występuje ból brzucha, biegunki itd....

OlaJ (anonim, 89.65.232.)
około 10 miesięcy temu, Warszawa

Jakie leki przeciwbólowe mogę stosować na bóle głowy, brzucha i mięśni podczas terapii lekami Cital, Concor Cor, Gabapentin, Suvardio?

Dzień dobry.
Chciałabym się dowiedzieć, jakie leki przeciwbólowe (ból głowy, bóle brzucha, bóle mięśniowe) można bezpiecznie stosować przyjmując taki zestaw leków: Gabapentin, Cital, Suvardio i ConcorCor? Jestem na początku kuracji (2 tydzień), podejrzewam że bóle towarzyszą rozpoczęciu nowej terapii. Swoje stałe leki biorę na wyciszenie i zmniejszenie tachykardii (Cital, ConcorCor), bóle neuropatyczne (Cital, Gabapentin) i wysoki cholesterol (Suvardio).

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godziny temu
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 3 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 17 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 20 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor