Migrena - niezwykły ból głowy

opinie i pytania

Na GdziePoLek na Twoje pytania odpowiadają farmaceuci, lekarze i inni użytkownicy.

Wyślij mi powiadomienie email, gdy pojawi się nowe pytanie w tym temacie
Donata.tc@o2. pl (anonim, 188.164.147.)

Conko a bezsenność

Biorę leki concor 2.5mg od 3mscy Zauważyłam niestety kilka objawów ubocznych najgorszym z nich jest bezsenność. .,depresja,bóle pod stopami podczas chodzenia Czy jest możliwość zamienić ten lek na generyk który nie będzie dawal takich objawów. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe szczególnie budzenie się nocy po kilka razy.

Igor (anonim, 37.47.72.)

Uczulenia

Jestem uczulony na jad osy w obawie przed innymi alergiami zrobiłem prywatnie badanie na alergie pokarmową z której wyszło mi uczulenie na pomidora brzoskwinie seler sezam wcześniej nic mi niebyło niewi co m o tymyleć

zen (anonim, 83.23.223.)

aspimag

Maro2012

Zamiennik

Dzień dobry mam pytanie? Czy lek Bicardiol 5 mg. Jest identycznym zamiennikiem leku Bisoratio 5? Bardzo ni zależy na szybkiej odpowiedzi Dziękuję i pozdrawiam

Becia

Olfen - jaka różnica

Proszę mi napisać, jaka jest różnica między Olfen 75, a Olfen 75 Sr. Mama od zawsze miała problemy żołądkowe i lekarz powiedział, że lepsze będą zastrzyki. Jak to rozumieć?

Terka (anonim, 89.64.21.)

Propranolol i Propranolol

Od 30 lat zażywam Propranolol WZF 40mg w związku z chorobą tarczycy i ostatnio lekarz rodzinny przepisał mi prawdopodobnie omyłkowo Propranolol Accord 40 mg.Czy można zastąpić jeden lek drugim? i czy dawka pozostaje taka sama? Dziękuję za odpowiedź.

Agnieszka (anonim, 92.237.87.)

Biaocard

Dziendobry chciala bym się dowiedzieć jaki lek można podać teściowej zamiast biaocard jest u na w UK na urlopie i brakło jej tabletek , szukamy czegoś zastępczego dla niej.

zainteresowama (anonim, 83.31.150.)

zamiennik

Proszę o wyjaśnienie , przyjmowalam lek emconcor 5mg czy moge brać w zastępstwie bicardiol 5mg ?zainteresowana

Andrzej (anonim, 31.179.62.)

Zamiennik

Proszę o podanie czy leki o nazwie : BICORDIOL - 2,5 mg oraz
BILOKORD - 5 mg, jest dokładnym zamiennikiem leku
BISOCARD - 10 mg.

bogna (anonim, 149.156.213.)

relpax

Nie ma relpaxu ponoć w hurtowniach, to co mają apteki to resztki

Kochel (anonim, 5.172.255.)

zapytanie

kondziu

Kostarox, Roticox, Ibuprofen

Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem? Czytam tutaj, że wszystkie to niesteroidowe leki przeciwzapalne. Czym się różnią i dlatego dwa pierwsze są na receptę, a ibuprofen bez recepty? Tamte są mocniejsze? Pozdrawiam Farmaceutów!

Gość (anonim, 88.156.223.)

Zolmiles 5 mg

Jaki jest zamiennik Zolmiles 5 mg

oO (anonim, 89.64.55.)

Dostępność Relpax

Dlaczego nagle przestaje być dostępny w aptekach Relpax? czy to tylko chwilowe? z tego co widzę ten lek nie ma żadnych zamienników.

Poli Poli (anonim, 178.1.2.)

Flunarizinium

Witam ! Proszę o pomoc. Mieszkam i pracuję obecnie w Niemczech. Nie mam możliwości załatwienia recepty na Fluarizinium. Może ktoś zna Niemiecki zamiennik tego leku ? Szukałam przez internet ale bezskutecznie. Za wszelkie informacje z gőry dziękuję . Pozdrawiam Alicja

IRENA

zle sie czuje po tym leku

jak biore apomigre to mi duszno i sciska mnie w gardle. powinnam go niebrac?

hubson

Pytanie do migreny

Ostatnio dużo podrużuję służbowo. Po długiej podruży często miewam silne migrenowe bóle głowy. Można w moim przypadku brać Apomigrę lub inny lek na migrenę wczesniej zanim ten atak nastąpi?

Monika

Almozen

Ostatnio zaczęłam brać Almozen, ale chyba w ogóle mi nie pomaga. Czy to dobry lek na migrenę? A może powinnam spróbować czegoś innego? Czy są jakieś odpowiedniki tego leku?
Pozdrawiam

katarinka

migrena : (

od kilku dni stosuje almozen ale mam wrazenie ze glowa boli mnie jeszcze bardziej :
( co robic bo to chyba nie jest normalne : (Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.