Mela (anonim, 188.146.103.)
około 4 dni temu, Świętokrzyskie

Co mam zrobić, jeśli córka powinna zażywać 100 mg leku Acesan, a nie jestem w stanie kupić leku?

Witam, córka jest po cewnikowaniu tętnic płucnych i ma zalecony acesan w dawce 100mg przez pół roku, jednak nawet dawkę 50mg ciężko dostać. Co robić w tej sytuacji?
Pozrawiam

Kacpr (anonim, 89.64.24.)
około 26 dni temu, Fabryczna, Wrocław

Czy można dokonać gradacji siły działania niesteroidowych leków przeciwzapalnych?

Dzień dobry, na każdego mogą inaczej działać NLPZ , ale chyba da się zrobić jakąś gradację mocy? Np wiadomo że Ketonal 50mg jest mocniejszy od ibuprofenu 400mg. To jak(orientacyjnie) mogłoby się to układać z najpopularniejszych leków - iburpfoen, diklofenak, naproksen, ketonal, aspiryna itp? Chodzi też o popularne dolegliwości- ból głowy, zęba, ucha, urazowy. Bo też wiadomo że raczej nie da się ułoży np lek A jest 2,5 raza mocniejszy od B.

Areq (anonim, 185.60.80.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy zmniejszenie dawki leku Xarelto z 10 mg do 5 mg wywiera jakikolwiek efekt leczniczy? Czy należy dodatkowo przyjmować Acard albo Aspirynę?

Zmniejszenie dawki Xarelto z 20mg do 5mg+ wspomaganie kwasem acetylosalicylowym.
Witam
Mam 49lat,dwukrotnie przeszedłem zatorowość płucną na żyłach obwodowych.Od 2015r jestem na Xarelto 20mg.Ale niestety to lekarstwo doprowadziło mnie w 2019r do znacznego osłabienia i spadku poziomu hemoglobiny do wskaźnika 7,2 przez ciągłe krwawienia z żylaków odbytu.Leczonych ,jednak mimo 3 zabiegów nadal te krwawienia występują i sa obfiote.oczywiście wspomagam się preparatami żelaza.Od dwóch miesięcy dzielę tabletkę Xarelto na pół (czyli biorę 10mg) ale te krwaienia nadal występują.Oczywiście za zgodą lekarza.Obecnie od dwóch dni biorę tylko 5mg czyli dzielę Xarelto na 4 części...i krwawienia ustąpiły.Po dwóch dniach!Czy mogę wstępnie zapytać się czy taka dawka w ogóle coś daje i czy należy wspomagać to np. wieczorną dawką Acardu bądź Aspiryny?
Jestem człowiekiem aktywnym,nie obserwuję zaburzeń np. zmęczenia czy jakichś innych objawów świadczących o tym,że ten lek nie działa.

Aga (anonim, 89.64.91.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy osoba chora na Koronawirusa może przyjmować leki przeciwzapalne?

Dzień dobry,
chciałabym uzyskać informację, czy osoba zarażona koronawirusem może zażyć aspirynę, lub inny lek o działaniu przeciwzapalnym? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Zdesperowany (anonim, 37.47.139.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Jakie leki można stosować w przypadku nieskuteczności leku Efferalgan Codeine u pacjentki z nieoperacyjną przepukliną kręgosłupa?

Żona ma nie operacyjną przepuklinę kręgosłupa, obecnie bierze Efferalgan Codeine, lecz ten lek już też bywa nieskuteczny, lekarz rodzinny boi się wszystkiego, jeszcze trochę a własnego cienia też się będzie bał. Żona ma alergie na leki z grupy aspiryn, ibuprofen itp. Co w takim przypadku może brać, co by pomogło, i co lekarz rodzinny może zapisać na receptę....

Magda (anonim, 77.112.22.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Jakie leki wziąć na migrenę, jeśli po wypiciu dwóch piw na noc, na drugi dzień na ból nie pomaga mi paracetamol ani ibuprofen?

jakie tabletki na migrenę. Czasami tak mam że jak wypiję za późno na noc 2 piwa na drugi dzień strasznie mnie boli głowa oczodoły wrażliwość na światło i dzwięki. Paracetamol 100mg mi nie pomaga wcześciej brałam ibuprom 500 ale też średnio pomagał.Dziękuję.

Julia (anonim, 89.74.198.)
około 9 miesięcy temu, Warszawa

Czy na portalu GdziePoLek dostępny jest lek Aspirin Effect?

Dzień Dobry .
Proszę o informację czy jest dostępna w państwa aptece aspirin effect .Czy jest możliwość zamówienia i wysyłki pocztą po dokonaniu przedpłaty na Państwa podane konto wraz z kwotą za 2 opakowania,

Sylwia (anonim, 5.226.108.)
około 9 miesięcy temu, Warszawa

Czym jest spowodowana niska dostępność leku Aspirin Effect?

Dzień dobry!
Czy mają może Państwo jakieś informacje co się dzieje z Aspirin effect? Czy produkt znika z rynku czy to przejściowe problemy z dostępnością?

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Iwona Napierała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godzinę temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 3 godzin temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 16 godzin temu
Bartlomiej Owczarek
administrator
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
Maciej Jakubczyk
administrator
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor