Gripex, opinie i pytania

62 pytania o Gripex. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Przeziębienie, Domowa apteczka, Leki bez recepty - czy na pewno są bezpieczne?, Opieka nad pacjentem onkologicznym, Jak łączyć leki z jedzeniem?, Jak szybko wyleczyć grypę?, Czy można łączyć leki ze sobą?, Ból i gorączka, Zatoki, Ból i gorączka, Wakacyjna apteczka, Produkty USP Zdrowie, GRIPEX - Hot, Max, Control, Zatoki, Noc.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Gregor (anonim, 93.105.178.)
około 5 dni temu, Warszawa

Czy mogę zażyć Gripex Hot oraz Neosine forte po postawieniu baniek?

Mąż postaeil mi 6 baniek bo mam zatkany nos bola zatoki bola płacy czy przy bankach moze zazywac neozine forte oraz gripex hot zatoki?

Aneta (anonim, 185.251.84.)
około 24 dni temu, Śródmieście

Czy Urofuraginum i Gripex Max osłabiają skuteczność Vibin Mini?

Czy mogę jednocześnie zażywać vibin mini urofuraginum max i Gripex max w saszetkach? Jestem przeziębiona boli mnie głowa i jednocześnie pęcherz dodatkowo przyjmuje antykoncepcję

Dankap (anonim, 85.221.144.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy można przyjmować Gripex Max i Scorbolamid Hot Max?

Kiedy najwcześniej można zażyć gripex max jeśli wcześniej przyjęto scorbolamid extra hot. zmiany chcę dokonać z uwagi na występującą goraczkę i mało efektywne leczenie scorbolamidem.

Edyt66 (anonim, 37.248.152.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy stosowanie preparatów typu Coldrex, Gripex wpływa na skuteczność antykoncepcyjną preparatu Vines?

Czy podczas przyjmowania leków na przeziębienie takich jak np. Coldrex, gripex. Tabletki vines działają czy trzeba się dodatkowo zabezpieczać??

Ewelina (anonim, 5.60.93.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę przyjąć Gripex, jeśli boję się tego zrobić?

Czy mogę wziąć lek Gripex?
Nie mam wysokiej gorączki, ale jestem ogólnie osłabiona, bolą mnie mięśnie i głowq. Mam katar i kaszel ale temperatura to 38.9°. Boję się przyjąć lek ale bóle są nie do wytrzymania a w domu mamy tylko Gripex.

ona (anonim, 94.251.142.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Jaki zestaw leków na przeziębienie mogę zastosować, aby nie wpłynął na skuteczność Vibin Mini?

Witam. Proszę o radę
Przyjmuję lek Vibin Mini 4 opakowanie dziś o 19:00 będzie 18 tabletka aktywna.
O godzi 14:00 kochałam się z partnerem, a niestety czuję, że rozkłada mnie jakieś przeziębienie. O godz 17:00 stan podgorączkowy 37,1
Normalnie w takich sytuacjach wieczorem rozpuszczam gripex hot max 1 saszetka i strepsils intensive na gardło a pod nos maść majerankowa.
Jakie leki może zażyć aby zachować ciągłość antykoncepcji i w jakich godzinach mogę zażyć te leki

Beti (anonim, 85.255.236.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę stosować Gripex i Neosine, jeśli przyjmuję Bisoprolol?

Witam. Czy biorąc lek Bisoprolol mogę zarzywac leki np na przeziębienie tzn grypowe jak Neosine i inne takie jak Grypex??? Pytam ponieważ od tygodnia dopiero stosuje leki na serce i nie wiem poprostu jakie leki na przeziębienie mogę stosować. Proszę o poradę.

Natalia.objawy (anonim, 83.27.231.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Co zrobić jeśli mam wysypkę po leku Gripex?

Dzień dobry, moja mama ma pozytywny wynik testu na koronawirusa, podczas jej choroby miałam z nią nieustanny kontakt, więc zakładam, że ja również byłam zarażona, ponieważ źle się czułam, głównie doskwierał mi ból głowy, lekarze zalecają podczas przechodzenia covid 19 brać leki przeciwbólowe zawierające paracetamol, tak też uczyniłyśmy, mama zażywała Apap, ja gripex (Apap wywoływał we mnie zawsze wrażenie „zbyt silnego”), pierwszego dnia gdy zastosowałam gripex, po kilku godzinach od zażycia pojawiła mi się pokrzywka na całym ciele, mocno czerwona i bardzo agresywna, której towarzyszyło niebotyczne swędzenie, nie wiedziałam od czego, sprawdziłam wówczas ulotkę, w którą zaopatrzona była witamina d3 (od dłuższego czasu ją stosuję, ponieważ mam duży niedobór). wyczytałam tam, że przy przedawkowaniu witaminy, może wystąpić reakcja alergiczna na skórze, a jako że brałam więcej niż zalecana dawka, doszłam do wniosku, że to od tego. Gripex stosowałam jeszcze przez dwa dni, odstawiwszy już witaminę d3, po kilku dniach uczulenie zaczęło ustępować i łagodnieć, nie brałam ani witaminy, ani gripexu. Wczoraj od rana bolała mnie głowa, ból nie ustawał, więc zdecydowałam się na zażycie gripexu, w kilka godzin później agresywna wysypka znów się pojawiła, nie mogłam usiedzieć w miejscu, a wszelkie kremy nie przynosiły skutku, gdy swędzenie trochę się uspokoiło sięgnęłam po ulotkę gripexu i wyczytałam w działaniach nieporządanych właśnie o moich objawach i o konieczności skontaktowania się z lekarzem lub farmaceutą. Stąd pytanie, co mam robić? Wystarczy nie zażywanie leku i opieka nad skórą? Powinnam skontaktować się z lekarzem? Dodam, że mam wrażliwą skórę i w dzieciństwie wielokrotnie pojawiała mi się wysypka z powodu słońca lub laktozy. Swędzenie występuje również nasilone w okolicach łonowych.

Ania (anonim, 195.191.162.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy 1,5 miesiąca po wyleczeniu grzybicy globulkami Pumafucin i maścią Clotrimazolum może powrócić infekcja?

Czy 1,5 miesiąca po wyleczeniu grzybicy globulkami Pumafucin i maścią Clotrimazolum może powrócić infekcja ?
Witam serdecznie,
W październiku miałam grzybicę pochwy, podleczyłam ją probiotykami, zanim udałam się do lekarza. Ginekolog przepisał mi Pimafucin i maść clotrimazolum. Po globulkach zastosowałam Lactovaginal i Trivagin. W czasie brania Trivaginu złapałam przeziębienie brałam Gripex, potem Scorbolamid, czyli dużo witaminy C. Obecnie jestem przed okresem i odczuwam od dwóch dni dyskomfort przy wejściu do pochwy. Biorę cały czas Trivagin i od wczoraj zaczęłam również stosować żel Multi-Gyn Actigel. Śluz mam biały, ale jestem przed okresem, dzisiaj jest go więcej. Czy to może być nawrót grzybicy, czy zwykłe otarcie ? Czy po stosowaniu żelu Multi-Gyn wytwarza się więcej białego śluzu ? Martwię się, bo Pumafucin zawsze mi pomagał i nie miałam po nim nawrotów grzybicy przez rok, a nawet dłużej. Trivagin też mi zawsze pomagał do odbudowy flory bakteryjnej. Proszę o pomoc w tej sprawie ?

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 58 minut temu
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 3 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 16 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 20 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor