Kupuj w aptekach

z odbiorem lub dostawą.

---
---
---

Ostatnie filmy

Najnowsze opinie po odbiorze rezerwacji

Miła obsługa

Białystok, przed chwilą

Miła pani.

Lębork, 23 minuty temu

Wszystko OK.

Zamość, godzinę temu

Wszystko ok.

Starachowice, 2 godziny temu

Bardzo dziękuję za pomoc.

Milanówek, 2 godziny temu

Szybko, sprawnie, profesjonalnie i bardzo miło. Polecam aptekę!

Warszawa, 5 godzin temu

Bardzo miła obsługa. Byłam pierwszy raz a wrażenie bardzo dobre.

Warszawa, 5 godzin temu

Bardzo miła

Swarzędz, 6 godzin temu

Leki na dostępne na czas , sympatyczna obsługa

Warszawa, 7 godzin temu

Wszystko super wspaniała apteka

Warszawa, 9 godzin temu

Ozrmpic i resztę leków odbierał mąż i nie powiedział o rezerwacji.. Dziękuję bardzo.

Piotrków Trybunalski, 13 godzin temu

Odbiór poszedł szybko i sprawnie. Wszystkie informacje się zgadzały , lek taki jak oczekiwano. Polecam serdecznie Aptekę Gemini

Poznań, 19 godzin temu

Jak zawsze pozytywnie

Sanok, 20 godzin temu

Wszystko ok

Luboń, 21 godzin temu

Super, jak zawsze.

Poznań, 21 godzin temu

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację