Bez zarzutu!
Kraków, przed chwilą
Rewelacja
Zabrze, 5 minut temu
Rzetelna apteka, bardzo miła obsługa.
Słupsk, 22 minuty temu
Jak zwykle super
Bydgoszcz, godzinę temu
Wszystko ok :)
Tarnobrzeg, 7 godzin temu
Szybko i sprawie. Farmaceuta bardzo uprzejmy.
Łódź, 10 godzin temu
Super, mega miła pani
Bydgoszcz, 1 dzień temu
Jestem bardzo zadowolona 🥰
Płock, 1 dzień temu
Profesjonalnie i miło. Polecam serdecznie.
Lublin, 1 dzień temu
Bardzo kompetenta i zaangażowana
Sosnowiec, 1 dzień temu
Wszystko w porządku
Pruszcz Gdański, 1 dzień temu
Wszystko ok.
Lublin, 1 dzień temu
Dziękuję za kontakt, polecam Aptekę
Rusocice, 1 dzień temu
Profesjonalna realizacja zamówienia i bardzo miła obsługa
Wrocław, 1 dzień temu
Bardzo przyjemna obsługa. Polecam
Gdańsk, 1 dzień temu
