Bardzo miła obsługa i sprawnie zrealizowane recepty ☺️ dziękuję!
Swarzędz, przed chwilą
Przemiła obsługa i pomocną.
Lusowo, przed chwilą
Wspaniała Pani Farmaceutka, bardzo uprzejma ,pomocna i życzliwa . Polecam tą aptekę ,będę korzystać .
Swarzędz, przed chwilą
Super, Polecam
Gdańsk, godzinę temu
Bardzo miła obsługa, przypomniano mi o zakupie igieł do leku.
Biłgoraj, godzinę temu
Super
Wrocław, 2 godziny temu
Szybko, sprawnie i bezproblemowo
Gdańsk, 3 godziny temu
Miło, szybko z uśmiechem.
Bielawa, 4 godziny temu
Jarosław, 5 godzin temu
Bardzo miła i pomocna obsługa
Jaworzno, 5 godzin temu
Sprawnie ,szybko.
Wieliczka, 6 godzin temu
.
Gdańsk, 6 godzin temu
Jak zawsze na najwyższym poziomie.
Lublin, 20 godzin temu
Wszystko dobrze.
Białystok, 20 godzin temu
Bardzo sympatyczne Panie
Świebodzin, 22 godziny temu
