Wszystko super. Dziękuję
Siedlce, przed chwilą
Polecam 👍
Rzeszów, przed chwilą
Wszystko przebiegło super
Kęty, przed chwilą
Wszystko ok
Poznań, przed chwilą
Wszystko ok
Kraków, przed chwilą
Wszystko przebiegło dobrze
Gdynia, 8 minut temu
Bardzo miła obsługa
Świecie, godzinę temu
Bardzo miły Pan, doradził i pomógł. Polecam gorąco!
Wrocław, godzinę temu
Miła obsługa.
Warszawa, godzinę temu
Bardzo szybka, miła obsługa klienta. Często tu kupuje leki.
Gdańsk, 3 godziny temu
Pani nieprzyjemnie odesłała mnie do innej apteki jeśli nie jestem zadowolona z powodu tego, że nie zdążyła odłożyć zarezerwowanych produktów dla mnie. Tłumaczyła się brakiem czasu. Dodam, że zamowienie zrobiłam 2 dni temu.
Gdynia, 3 godziny temu
sprawna obsługa
Chodzież, 3 godziny temu
Super szybko sprawnie obsluga super
Warszawa, 5 godzin temu
Szybko, sprawnie, bardzo miła obsługa :)
Kraków, 6 godzin temu
Apteka miała problem z wydaniem leku, pani w aptece usilnie próbowała mi wmówic ze produktu na recepte nie ma w aptece , potem jak mowiłam ze mam rezerwacje , ze rezerwacji nie ma , potem ze produktu nie ma. odniosłam wrazenie ze nie chciała mi tego sprzedac sytuacja była dla mnie bardzo dziwna .
Opole, 6 godzin temu
