Miła obsługa
Białystok, przed chwilą
Miła pani.
Lębork, 23 minuty temu
Wszystko OK.
Zamość, godzinę temu
Wszystko ok.
Starachowice, 2 godziny temu
Bardzo dziękuję za pomoc.
Milanówek, 2 godziny temu
Szybko, sprawnie, profesjonalnie i bardzo miło. Polecam aptekę!
Warszawa, 5 godzin temu
Bardzo miła obsługa. Byłam pierwszy raz a wrażenie bardzo dobre.
Warszawa, 5 godzin temu
Bardzo miła
Swarzędz, 6 godzin temu
Leki na dostępne na czas , sympatyczna obsługa
Warszawa, 7 godzin temu
Wszystko super wspaniała apteka
Warszawa, 9 godzin temu
Ozrmpic i resztę leków odbierał mąż i nie powiedział o rezerwacji.. Dziękuję bardzo.
Piotrków Trybunalski, 13 godzin temu
Odbiór poszedł szybko i sprawnie. Wszystkie informacje się zgadzały , lek taki jak oczekiwano. Polecam serdecznie Aptekę Gemini
Poznań, 19 godzin temu
Jak zawsze pozytywnie
Sanok, 20 godzin temu
Wszystko ok
Luboń, 21 godzin temu
Super, jak zawsze.
Poznań, 21 godzin temu
