Apap Extra cena i dostępność w aptekach w całym kraju

tabletki powlekane

Lek bez recepty

Zapytaj farmaceutę 44 pytania

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Apap Extra i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Apap Extra 50 tabletek jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 22,95 zł do 35,99 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Apap

Więcej informacji o Apap Extra:

Apap Extra to tabletki powlekane zawierające paracetamol w zwiększonej dawce. Przeznaczony do stosowania w bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, zębów, bóle menstruacyjne) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, bóle kostno-stawowe).

Najnowsze wiadomości o Apap

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Apap

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Najnowsze pytania Apap

Czy mogę łączyć paracetamol z Nimesilem?
Witam....czy można dodatkowo zażyć paracetamol ,jeżeli Nimesil nie pomaga????
odpowiada Agata Zięba

Nimesil zawiera nimesulid, który jest substancją o silniejszych właściwościach przeciwzapalnych i przeciwbólowych niż paracetamol. W związku z powyższym nie zaleca się łącznego przyjmowania wspomniany...

W jakich odstępach czasowych stosować Apap Extra?
mialam zabieg tz .gumkowaniu hemoroidy i brodawki przy odbycie mam astmę a zapisano MIDORETE wiec tego nie mogę i biorą APAP EXTRA CO ILE ...
odpowiada Katarzyna Domagała

Dwie tabletki leku Apap Extra (1000 mg) może Pani stosować najlepiej co 6-8 godzin. Proszę nie przekraczać dobowej dawki paracetamolu - substancji czynnej leku Apap Extra równej 3000 mg (6 tabletek). ...

Czy będąc w III trymestrze ciąży przy dużym bólu w związku z zapaleniem pęcherza mogę zażyć Apap?
Czy będąc w III trymestrze ciąży przy dużym bólu w związku z zapaleniem pęcherza mogę zażyć APAP?
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, jedynym lekiem przeciwbólowym dozwolonym w ciąży jest paracetamol (np. Apap), więc może go Pani zastosować podczas bólu o dużym nasileniu. Lek ten można przyjmować w dawce nie większej niż 1000 m...

Jakim preparatem leczyć kłujący ból w nadbrzuszu?
Witam co polecą Państwo. Mam chyba zapalenie błony śluzowej żaŁącka. Kłuje mnie w nadbrzuszu i boli głowa gdy gałązek boli. Dzisiaj zjadłam kebaby i b...
odpowiada Katarzyna Domagała

W Pani przypadku, na podstawie opisanych objawów, ciężko postawić właściwe i trafne rozpoznanie. W mojej opinii wymienione symptomy powinny zostać skonsultowane z lekarzem - na początek wystarczy leka...

Czy mogę zażyć środek na ból głowy, jeśli przyjmuję lek Pylera?
Witam w czwartym dniu zażywania antybiotyku boli mnie głowa czy mogę zażyć tabletkę przeciwbólową
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, może Pani zażyć tabletkę przeciwbólową, jednak najlepszym wyborem w tej sytuacji będzie paracetamol, np. Preparatami zawierającymi wyłącznie paracetamol w składzie są, np. 1) Apap: - https:/...

Jaki jest zamiennik Zolpigenu dostępny bez recepty i gdzie można go kupić?
Czy jest zastępnik Zzolpigenu bez recer, ewentualnie gdzie można go kupić Pozdrawiam
odpowiada Katarzyna Domagała

Zolpigen zawiera zolpidem - substancję o działaniu nasennym przeznaczoną do krótkotrwałego leczenia bezsenności, która uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie. Lek wykazuje szybkie działanie nasenne -...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Apap

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Apap Extra (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Apap Extra.

Powiązane artykuły Apap

Migrena
Agnieszka Soroko, mgr farm. Migrena jest przewlekłą chorobą neurologiczną i jedną z najczęstszych przyczyn bólów głowy. Schorzenia nie należy lekceważyć i warto zrobić wszystko, by je kontrolować tak, żeby ataki migreny pojawiały się jak najrzadziej. Na rynku dostępnych jest wiele leków bez recepty i na receptę, które mogą pomóc zarówno w zapobieganiu, jak i w przerywaniu migreny.


Leki przeciwbólowe
Olga Sierpniowska, mgr farm. Męczy Cię czasem ból głowy, zęba albo brzucha? W aptece można kupić bez recepty wiele leków przeciwbólowych w postaci tabletek lub kapsułek doustnych, maści, żeli i plastrów czy zawiesin lub granulatów.


Domowa apteczka
Katarzyna Borkowska, mgr farm. Domowa apteczka powinna być dobrze zaopatrzona niezależnie od pory roku. Nigdy nie wiadomo, kiedy dopadnie nas przeziębienie, ból lub niestrawność. Może okazać się pomocna także w przypadku drobnych skaleczeń.


Kiedy iść do lekarza z napięciowym bólem głowy?
Agnieszka Soroko, mgr farm. Wielu z nas rzadziej lub częściej boli głowa. Może to być napięciowy ból głowy - jedna z najczęstszych dolegliwości obok migreny, bo dotyka nawet 80% osób. Przeczytaj, kiedy leki bez recepty nie będą wystarczające i trzeba udać się do lekarza.


Ból i gorączka
Agnieszka Soroko, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom.


Ból głowy i migrena
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Bóle głowy miewa prawie każdy - częściej lub rzadziej, mocniejsze lub słabsze, pulsujące, tępe, migrenowe. Mogą nas dopaść w najmniej spodziewanym momencie. Warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić oraz które preparaty dostępne w aptece bez recepty można zażyć.


Ból zęba
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból zębów może zdarzyć się u każdej osoby. Często jest wyjątkowo nieprzyjemny, przeszywający. Warto wiedzieć, jak sobie z nim radzić.


Bóle menstruacyjne
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Przeciętnie kobieta miesiączkuje 450 razy w ciągu swojego życia. Okres trwa kilka dni, a więc czas ten w sumie to kilka lat życia. Nierzadko szczególnie początkowe dni są trudne - ból, skurcze, dyskomfort w brzuchu. Preparaty z apteki mogą pomóc w przetrwaniu tego okresu.


Ból i gorączka
Marcin Szczesio, mgr farm. Piękny dzień może przerwać nam ból głowy, brzucha, mięśni, zęba lub nawet gorączka. Warto wiedzieć, jakie preparaty na taką okazję należy mieć w swojej apteczce.


Produkty USP Zdrowie
Jakub Piwko USP Zdrowie to firma założona w latach 90-tych. Po pewnym czasie stała się liderem kategorii produktów OTC (bez recepty), korzystając z siły takich marek jak np. Apap, które wtedy nie miały innej istotnej konkurencji. Po śmierci założyciela firma przeżywała trudności i straciła wiodącą pozycję na rzecz Aflofarm i Polpharmy.


} ;