Ibuprom, opinie i pytania

57 pytań o Ibuprom. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Leki na grypę, Gorączka u dzieci i niemowląt, Migrena, Zwyrodnienia stawów, Przeziębienie, Leki przeciwbólowe, Zdrowe mięśnie, stawy i kości, Domowa apteczka, Leki bez recepty - czy na pewno są bezpieczne?, Jak pić, żeby nie mieć kaca?, Opieka nad pacjentem onkologicznym, Apteczka sportowca - preparaty dla aktywnych, Jak pozbyć się zakwasów?, Jak wyleczyć zapalenie pęcherza?, Leki szkodliwe dla zwierząt, Jak szybko wyleczyć grypę?, Reumatoidalne zapalenie stawów - RZS, Ból i niepłodność, czyli endometrioza, Czy trzustka może boleć?, Kiedy ból brzucha to atak woreczka żółciowego, Skuteczne sposoby na zapalenie zatok, Jak wyleczyć zapalenie oskrzeli?, Czy można łączyć leki z alkoholem?, Ból stopy, czyli ostroga piętowa, Metody leczenia kamicy nerkowej, Czy miesiączka musi boleć?, Katar, Ból i gorączka, Zatoki, Jak nie zarazić się różyczką?, Ból głowy i migrena, Ból zęba, Ból mięśni i stawów, Bóle menstruacyjne, Szczepienie przeciwko półpaścowi, Zapalenie ucha - jak leczyć i zapobiegać?, Produkty USP Zdrowie, Jakie leki przeciwbólowe stosować?, Ból przy karmieniu piersią, Przeziębienie przy karmieniu piersią, Środki na kaca, Czy można przewozić leki za granicę?, Plastry, żele i maści przeciwbólowe, Apteczka i koszyk ratunkowy na wesele, Wakacje w tropikach, Co zrobić, gdy czekasz na wizytę u stomatologa?.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Majka (anonim, 91.231.25.)
około 12 dni temu, Warszawa

Jakie leki przeciwbólowe stosować na neuralgię?

Witam, czy na neuralgię nerwu trójdzielnego a może językowo-gardłową (wizytę u neurologa mam dopiero pod koniec przyszłego tygodnia) zastosować solpadeinę, ibuprom zatoki czy diclac 100 mg w czopkach. Te leki mam w domu i nie wiem co może mi pomóc

Ola (anonim, 46.134.127.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Co mam zrobić, jeśli odczuwam silne bóle podbrzusza, pieczenie pochwy podczas oddawania moczu i towarzyszy temu biała wydzielina?

Witam, przed majówką skończył mi się okres i od tego czasu czuje silne bóle podbrzusza oraz pieczenie pochwy i podczas oddawania moczu. Dodam, że przed okresem również czułam pieczenie i towarzyszyła temu biała wydzielina. Ginekologa mam dopiero w połowie maja, a odczuwam silny ból i dyskomfort. Może jest jakiś lek bez recepty, który mi pomoże? Ból promieniuje w okolicy jakników.

Sylwiaa (anonim, 176.58.19.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę przyjąć doraźnie Ibuprom, jeśli zażywam Nexpram?

Witam. Choruję na depresję i stosuję lek Nexpran 10 mg. Rozbolała mnie głowa. Czy mogę wziąć tabletkę przeciwbólową taką jak Ibuprom?

TOMEK (anonim, 37.30.52.)
około 2 miesięcy temu, Polska

Czy jest dostępny Ibuprom ultramax?

czemu nie ma jeszcze leku przeciwbólowe przeciwzapalnego ibuprom ultramax jest nowy lek jest porostu ibuprofen dawce 600 mg zawiera jedna tabletka w aptekach jeszcze nie ma tego ibuprofenom WARSZAWIE PROSZĘ OPOWIEDZ .

TOMEK (anonim, 37.30.32.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy w aptekach jest dostępny Ibuprom RR lub Ibuprom Ultramax?

CZY JEST I IBUPROM RR MAX APTEKACH W WARSZAWIE WAWRZE MI CHODZI JEST IBUPROM ULTRAMAX DAWCE 600mg jest jest na rynku ten lek czy nie ma jeszcze w hurtowni tego leku pod tą nazwą jeszcze

Magda (anonim, 77.112.22.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Jakie leki wziąć na migrenę, jeśli po wypiciu dwóch piw na noc, na drugi dzień na ból nie pomaga mi paracetamol ani ibuprofen?

jakie tabletki na migrenę. Czasami tak mam że jak wypiję za późno na noc 2 piwa na drugi dzień strasznie mnie boli głowa oczodoły wrażliwość na światło i dzwięki. Paracetamol 100mg mi nie pomaga wcześciej brałam ibuprom 500 ale też średnio pomagał.Dziękuję.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 28 minut temu
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 37 minut temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godzinę temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 3 godzin temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
Barbara Mierzwinska
ekspert
Bartlomiej Owczarek
administrator
ostatni post około 12 godzin temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 13 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 21 godzin temu
Maciej Jakubczyk
administrator