Panadol, opinie i pytania

40 pytań o Panadol. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Gorączka u dzieci i niemowląt, Migrena, Zapalenie oskrzeli, Przeziębienie, Leki przeciwbólowe, Jak pić, żeby nie mieć kaca?, Opieka nad pacjentem onkologicznym, Migrena - niezwykły ból głowy, Co szkodzi wątrobie?, Zespół jelita drażliwego - z pamiętnika pacjentki, Nie daj się chorobom na egzotycznych wakacjach, Leki szkodliwe dla zwierząt, Kiedy iść do lekarza z napięciowym bólem głowy?, Czy trzustka może boleć?, Co oznacza ból w pachwinie u dzieci?, Czy można łączyć leki ze sobą?, Jak rozpoznać i leczyć anginę?, Jak leczyć wrzody żołądka i dwunastnicy?, Skuteczne sposoby na zapalenie zatok, Jak wyleczyć zapalenie oskrzeli?, Czy można łączyć leki z alkoholem?, Czy miesiączka musi boleć?, Ból i gorączka, Zatoki, Czy odra faktycznie jest niebezpieczna?, Sposoby na bolesne ząbkowanie, Jak nie zarazić się różyczką?, Szczepienie przeciwko śwince, Ból brzucha, Ból głowy i migrena, Ból zęba, Bóle menstruacyjne, Ból i gorączka, Szkarlatyna - wysypka i malinowy język, Jakie leki osłabiają skuteczność antykoncepcji?, Ból w ciąży, Przeziębienie w ciąży, Ból przy karmieniu piersią, Przeziębienie przy karmieniu piersią.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Coldrex (anonim, 139.28.41.)
około 27 dni temu, Warszawa

Co mogę zastosować na ból głowy przy stosowaniu leku Sirdalud?

Witam serdecznie . Od jakiegoś czasu ( ok 1 rok) stosuje sirdalud w nocnych bulach kręgosłupa i drętwieniu rąk . Zdarzyło mi się spożywać alkohol przed snem , a nie doczytałem że nie jest wskazane.. staram się brać pół tabletki na noc lub w nocy . W ostatnim czasie MMA silne bole głowy w skroniach , myślałem że to z innych powodów ale teraz wiem że mogłem nieświadomie to łączyć i stąd skutki uboczne ... Jak mogę to zniwelować ? Alkoholu już nie spożywam jak to przeczytałem ale bóle głowy zostały nawet w dzień .. dziękuję za pomoc / pozdrawiam M.

Smutna (anonim, 5.173.176.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę kupić Doretę bez recepty?

Mam problem z kregosłupem i owrzodzenia żołądka i dwunastnicy jedynie Doreta nie podrażnienia mi wnętrzności . Pracuje ciężko fizycznie i ból sprawia że muszę więcej leku przyjmować lekarz niechce zwiększych mi dawki tylko proponuje l4 a ja niechcenia. Czym mogę zastąpić dorete ? Albo czy mogę kupić bez recepty?

Magda (anonim, 77.112.137.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy bóle całej głowy, bóle w nadbrzuszu i niestrawność mogą być skutkiem przyjmowania leku Asentra?

Czy bóle z przodu głowy w sumie całej głowy i niestrawność i bule w nadbrzuszu mogą być od leku asentra biorę 2x po pół tabletki. Jakie tabletki przeciwbólowe mogę zażyć ?

Adam 1 (anonim, 46.174.78.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Jakie leki przeciwbólowe i przeciwzapalne stosować w przewlekłym zapaleniu trzustki?

jakie leki ,preparaty polecacie na przewlekłe zapalenie trzustki .biorę tylko kreon travix a lekarz powiedział ze jak będzie bolec to tabletki przeciw bólowe .są jakieś leki przeciwzapalne na trzustkę ?

Mama (anonim, 89.64.48.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Jaki lek na ból głowy jest bezpieczny podczas leczenia zapalenia błony śluzowej żołądka, nadżerce i refluksie żołądkowo - przełykowym?

Dzień dobry. Jakie bezpieczne leki na przeziębienie i ból głowy można przyjmować podczas leczenia zapalenia błony śluzowej żołądka, nadżerki i refluksie żołądkowo-przełykowym. Proszę o odpowiedź, dziękuję

Karolina (anonim, 89.64.59.)
około 9 miesięcy temu, Warszawa

Jaki lek na ból mięśni i stawów nie będzie szkodził na żołądek?

Witam. Proszę o polecenie tabletek na ból mięśni, stawów które mają najmniejszy wpływ na brzuch, niestety opokan czy inne takie dobrze działają ale nie mogę ich brać ponieważ występuje ból brzucha, biegunki itd....

OlaJ (anonim, 89.65.232.)
około 11 miesięcy temu, Warszawa

Jakie leki przeciwbólowe mogę stosować na bóle głowy, brzucha i mięśni podczas terapii lekami Cital, Concor Cor, Gabapentin, Suvardio?

Dzień dobry.
Chciałabym się dowiedzieć, jakie leki przeciwbólowe (ból głowy, bóle brzucha, bóle mięśniowe) można bezpiecznie stosować przyjmując taki zestaw leków: Gabapentin, Cital, Suvardio i ConcorCor? Jestem na początku kuracji (2 tydzień), podejrzewam że bóle towarzyszą rozpoczęciu nowej terapii. Swoje stałe leki biorę na wyciszenie i zmniejszenie tachykardii (Cital, ConcorCor), bóle neuropatyczne (Cital, Gabapentin) i wysoki cholesterol (Suvardio).

A. (anonim, 185.234.91.)
około roku temu, Warszawa

Jaki lek przeciwgorączkowy podawać dziecku podczas przyjmowania leku Ebilfumin - Nurofen czy Paracetamol?

Córką goraczkowala przez 5 dni po czym miała przez 3 dni normalna temp lekarz zalecił ebiflumin 30 mg od wczoraj go przyjmuje ,a gorączka wróciła i ma 38 co mozna podać nurofen czy paracetamol?

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 5 minut temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 54 minut temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 3 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 10 godzin temu
Klaudia Ćwiąkała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 11 godzin temu
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 11 godzin temu
Justyna Bartoń , mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 15 godzin temu
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor