Co oznacza ból w pachwinie?, opinie i pytania

479 pytań o Co oznacza ból w pachwinie?. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Tosia232 (anonim, 185.25.120.)
około 12 godzin temu, Warszawa

Mam pytanie, czy powinnam stosować neoparin 40mg przez cały okres...

Mam pytanie, czy powinnam stosować Neoparin 40mg przez cały okres usztywnienia nogi? dodam, że mam 22 lata i gips na 6 tygodni.
Lekarz przepisał mi tylko 30 zastrzyków(wszystkie już zużyłam)a kolejną wizytę mam dopiero za 2 tygodnie ( szybciej nie ma możliwości wolnego terminu) Wydaje mi się, że lekarz zapomniał mi ich przepisać, ponieważ na początkowych wizytach mówił, że musze je stosować dłużej .
Więc zadzwoniłam do rodzinnego lekarza z prośbą o receptę powiedział , że młode osoby nie powinny stosować tych zastrzyków dłużej niż miesiąc. Bardzo proszę o poradę.

Alicja (anonim, 89.64.36.)
około dnia temu, Warszawa

Czy mogę brać no-spe po szczepieniu przeciwko covid?

Czy mogę brać no-spe po szczepieniu przeciwko covid?

Sylwia (anonim, 188.146.133.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Co zrobić, jeśli po zastrzyku Diprophos nie mogę unormować poziomu cukru?

Dzień dobry mam pytanie dostałam zastrzyk preparat Diprophos 2 dni temu dzis już jest 3 dzień i cukier 305,287 itd.nie mogę zbić... chociaż poinformowałam lekarza że mam cukrzyce.Martwie się i nie wiem co mam robić ☹️☹️ ile dni ten lek w organizmie zostaje i kiedy mogę się spodziewać normy cukru i czy w ogóle odpuszcza.... ponieważ dodaje jednostki a cukier zamiast maleć rośnie ☹️☹️

Pawel (anonim, 188.146.162.)
około 6 miesięcy temu, Szczecin

Mimo stosowanie leku Dorota nadal odczuwam ból - co robić?

Biorę Doreta 75mg+650mg trzy tygodnie i dalej bolą mnie nogi i kręgosłup chodzę jak na szczudłach proszę o poradę co dalej z poważaniem Paweł

-ona- (anonim, 176.97.31.)
około 13 dni temu, Warszawa

Czy Ezehron Duo może zastąpić Ezehron?

To już moje drugie pytanie ( wcześniejsze 13.04) a właściwie prośba. Nie dotyczy ono Dicloduo, ale ponieważ na tym forum są życzliwi fachowcy może na nie odpowiedzą :). 14.04 moje ciśnienie zaczęło gwałtownie rosnąć przy 220/120 musiałam zasięgnąć porady lekarza rodzinnego . Ten po zaaplikowaniu mi medykamentów (zastrzyk "odwadniający" i 2 x Captopril 25,0 mg (wcześniej w domy przyjęłam 1 tabl.). Nie będę opisywać szczegółów ale po powrocie do domu była jeszcze wizyta pogotowia (ciśnienie 240/120) i kolejne leki, później Nocna Opieka ( ciśnienie j,w) i w końcu wylądowałam w szpitalu.
Pytanie moje jest takie: czy przepisany przez lekarza rodzinnego EZEHRON DUO Rosuvastatinum+Ezetimibum 10mg+10mg , który już wykupiłam może "zastąpić" EZEHRON przepisany przy wypisie ze szpitala (inne leki to Heparegen . Wyniki prób wątrobowych były bardzo przekroczone.
O lekach na nadciśnienie nie piszę ponieważ zakładam, że dobrze mi je dobrano w szpitalu.
Ponieważ jestem emerytką i nie dysponuję dużymi pieniędzmi szkoda byłoby kolejne leki marnować jak to miało miejsce z tymi na nadciśnienie i cholesterol (zmieniono krótko po tym jak wykupiłam poprzednie na 4 miesiące).
Nie wiem co robić z oryginalnymi opakowaniami niezużytych leków. Jednego się nauczyłam: nie kupować wszystkich leków w jednym terminie!

Piotr (anonim, 85.221.129.)
około 14 dni temu, Warszawa

Czy farmaceuta może wydać w aptece Neoparin forte za Clexane forte?

witam,
Dostałem receptę na clexane forte 120 wcześniej (brałem neoparin)
lekarz zmienił dawkę a też lek.
Recepta jest refundowana na ryczałt z tym że za neoparin płaciłem 20zł za 2 pudełka a za clexanie też na ryczałt mam zapłacić 180zł.

Czy mogę dostać w aptece neoparin forte 120 jako tańszy zamiennik gdy na recepcie mam clexane?

Lekarzowi pewnie obojętnie ale mnie się nie przelewa...

Jeśli miałbym zmienić receptę to mogę zmienić u rodzinnego ? bo ten zapisał mi naczyniowiec/

dziękuję pozdrawiam,

gbv (anonim, 31.60.128.)
około roku temu, Warszawa

Czy lek Skudexa może uzależniać?

Ten lek jest jak narkotyk , jedna tabletka wszystko znieczuli , nie spałem z dwa dni ,miałem chęć do wszystkiego jak bym mógł to bym od razuposzedł biegać lub na siłownię , działa naprawdę dobrze ,problem w tym że to się zaczyna podobać i stosowanie może być niebezpieczne

TEREA (anonim, 176.221.120.)
około 17 dni temu, Warszawa

Czy Structum to właściwy lek na łuszczycową artropatię z dominującymi zmianami w stawach międzypaliczkowych?

Wstępna diagnoza - łuszczycowa artropatia z dominującymi zmianami w stawach międzypaliczkowych dalszych dostałam lek Structum kapsułki 3 op 500 mg - czy to właściwy lek ? choruję na nadcisnienie tętnicze oraz jaskrę lat 65

Krystyna (anonim, 79.184.226.)
około 25 dni temu, Polska

Czy Flexowe i Structum są odpowiednimi lekami na chorobę zwyrodnieniową stawów kolanowych i biodrowych?

Mam 69 lat i cierpię na zwyrodnienia stawów kolanowych i biodrowych i bolesne skurcze mięśni. Czy Flexowe i Structum są odpowiednimi lekami na tę dolegliwość. Pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedż.

mnk (anonim, 31.1.213.)
około miesiąca temu, Warszawa

Dlaczego mam skutki uboczne po przyjęciu leków Skudexa i Anapran?

Witam. Tydzień temu w niedzielę na wieczór zjadłam pierwszą tabletkę skudexa, przepisaną przez lekarza,na ból ręki. Rano poczułam się bardzo źle. Zawroty głowy,poty,nudności. Minął tydzień,a nudności nie chcą ustąpić. Było w miarę dobrze do soboty kiedy to zjadłam Anapran. Ból brzucha i nudności powróciły. Co to może być?

-ona- (anonim, 176.97.31.)
około 27 dni temu, Warszawa

Proszę mnie uświadomić czy ilości i sposób w jaki zalecono mi je zażywać nie spowodują, że odbije się to na moim zdrowiu?

Witam. Mam 70 lat. Od wielu leczę się na nadciśnienie i podwyższony cholesterol. Teraz doszły mi problemy z kręgosłupem (przepuklina odcinka szyjnego w 4-ch kręgach) Żeby nie wchodzić w szczegóły zapytam wprost. Dwóch lekarzy (lekarz pierwszego kontaktu i neurochirurg) i takie przepisane lekarstwa: 1. Diclo-Duo Combi S. 0-0-1, 2. Sirdalud 4 mg S. 0-0-1, 3.Milgamma 100 S. 1-0-1, 4.EZEHRON 0,01 S. 1-0-0 co drugi dzień, 5. Telmizek 0,04 G S. 1-0-0, 6. Atorvastatin Bluefish AB 40 mg S.0-0-1, 7. Concor cor 2,5 S. 1/2-0-1/2, 8. ACARD s. 0-0-1.
Sporo tego! Lekarz pierwszego kontaktu wiedział o lekach przepisanych przez neurochirurga. Proszę mnie uświadomić czy ilości i sposób w jaki zalecono mi je zażywać nie spowodują, że odbije się to na moim zdrowiu.

Is (anonim, 83.30.55.)
około 27 dni temu, Warszawa

Czy można zastosować lek Mel przy jednoczesnym stosowaniu fluoksetyny w dawce 20 mg na dobę?

Witam, mam dość ostry atak rwy kulszowej zw. Z przepuklina w odcinku lędźwiowym. Czy można zastosować lęk Mel przy jednoczesnym stosowaniu fluoksetyny w dawce 20 mg na dobę? Nie mam uczulenia na NLPZ i inne leki. Doraznie nie raz zażywałam Ibuprofen czy nawet lekXefoRapid na skręcone kolano. Lekarz stwierdził, żeby tylko nie przesadzać z tymi lekami i można przyjąć w razie potrzeby... Z góry dziękuję za odpowiedź.

Magda znn (anonim, 83.8.228.)
około 29 dni temu, Warszawa

Czy jeśli wzięłam Doretę rano, a Pramolan wieczorem grożą mi skutki uboczne?

O 5 rano wzięłam pół tabletki Doreta 37,5. O.19ej wzięłam pramolan 50 jak co wieczór. Dopatrzyłam się że te leki wchodzą że sobą w interakcje. Czy pomimo małej dawki dorety grożą mi skutki uboczne.

Co oznacza ból w pachwinie?
Mimo częstego bagatelizowania problemu, ból w pachwinie może wskazywać na kilka poważnych chorób rozwijających się w obrębie miednicy i jamy brzusznej. Czym jest spowodowany i jak go prawidłowo leczyć?


Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 11 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 12 godzin temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 12 godzin temu
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 19 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor