Ibum, opinie i pytania

17 pytań o Ibum. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Leki na grypę, Gorączka u dzieci i niemowląt, Migrena, Zwyrodnienia stawów, Przeziębienie, Leki przeciwbólowe, Domowa apteczka, Migrena - niezwykły ból głowy, Apteczka sportowca - preparaty dla aktywnych, Zespół jelita drażliwego - z pamiętnika pacjentki, Jak wyleczyć zapalenie pęcherza?, Jak bezstresowo podać lek dziecku?, Kiedy iść do lekarza z napięciowym bólem głowy?, Czy trzustka może boleć?, Co oznacza ból w pachwinie u dzieci?, Jak rozpoznać i leczyć anginę?, Czy wysłać dziecko na ospa party?, Skuteczne sposoby na zapalenie zatok, Jak wyleczyć zapalenie oskrzeli?, Katar, Ból i gorączka, Zatoki, Czy odra faktycznie jest niebezpieczna?, Sposoby na bolesne ząbkowanie, Ból głowy i migrena, Ból zęba, Ból i gorączka u dziecka, Ból i gorączka, Jak stosować czopki?, Szkarlatyna - wysypka i malinowy język, Mononukleoza - choroba pocałunków, Ból przy karmieniu piersią, Przeziębienie przy karmieniu piersią, Środki na kaca, Plastry, żele i maści przeciwbólowe, Co zrobić, gdy czekasz na wizytę u stomatologa?.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Marta (anonim, 5.173.252.)
około 1 miesięcy temu, Warszawa

Czy zastosowanie tabletek Vines z Ibum Supermax 600mg zmniejsza skuteczność ochrony antykoncepcyjnej?

Z powodu silnej migreny przyjęłam dzisiaj Ibum Supermax 600mg wraz z tabletką antykoncepcyjną, ponieważ wypadała moja pora na nią. Czy mam się w pewien sposób obawiać? Ochrona jest zachowana? Jest to 11 tabletka anty.

Katarzyna (anonim, 31.60.3.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy ibuprofen powoduje, że jestem w grupie ryzyka zachorowania na koronawirusa?

Dzień dobry. Od 9, dni przyjmuję poza antybiotykiem , przepisany przez lekarza Ibum. Ostatnie informacje donoszą jednak , że przyjmowanie tego typu lek może spowodować zwiększenie receptorów ACE 2, z którymi wiąże się koronawirus. Czy po takim czasie jestem w grupie ryzyka? Mam 37 lat, antybiotyk biorę od 9 dni , AMOKSIKLAV na kaszel i katar. Dziękuję bardzo za pomoc

Lola (anonim, 37.248.156.)
około 8 miesięcy temu, Warszawa

Kiedy podczas stosowania leku Zevesin nastąpi poprawa?

Witam.Mialam operacje podniesienia macicy i plastykę pochwy.Przed i po operacji bolał i nadal boli mnie pęcherz .Lekarz stwierdził u mnie ze mam skurczony pęcherz i przepisał mi zavensin Biorę go już 5 dni i jest lekka poprawa ale są momenty ze jeszcze mnie boli .Moje pytanie jest takie czy długo trzeba czekać na poprawę i czy jeszcze można jakiś lek wziąć żeby jakoś sobie pomoc

Damian (anonim, 31.0.41.)
około 2 lat temu, Wielkopolskie

Co można stosować zamiast Ketonalu?

Witam mam pytanie stosuje ketonal forte co mogę stosować zamiast ketonalu forte a żeby był taki dobry ale mniej szkodzil zdrowiu czekam na odpowiedź

Helga
około 2 lat temu, Zachodniopomorskie

Skąd mam wiedzieć, czy to tylko przeziębienie czy już grypa?

Proszę mi powiedziec, skąd mam wiedzieć, czy to tylko przeziębienie czy już grypa? Mam 40 stopni, suchy kaszel, zero kataru, trzęsie mnie. Nie chcę specjalnie brać antybiotyków, jeśli nie trzeba. Jakie leki mam brać? Proszę o pomoc.

kondziu
około 2 lat temu, Poznań

Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem?

Jaka jest różnica między Kostarox, Roticox, a ibuprofenem? Czytam tutaj, że wszystkie to niesteroidowe leki przeciwzapalne. Czym się różnią i dlatego dwa pierwsze są na receptę, a ibuprofen bez recepty? Tamte są mocniejsze? Pozdrawiam Farmaceutów!

Zylka
około 2 lat temu, Suwałki

Czy istnieje odpowiednik Ibum?

Witam mama dała mi w domu opakowanie Ibum w razie przeziębienia. Ale te tabletki są takie ogromne że raczej ich nie przełkne. One są takie duże bo maja jakąś zwikększoną dawkę? Jakie inne tabletki będą tak samo dobre? Tylko żeby nie były zbyt drogie. Dziękuję i pozdrawiam.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 41 minut temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 4 godzin temu
Bartlomiej Owczarek
administrator
ostatni post około 13 godzin temu
Barbara Mierzwinska
ekspert
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 32 minut temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godzinę temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 13 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 22 godzin temu
Maciej Jakubczyk
administrator
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor