Theraflu, opinie i pytania

37 pytań o Theraflu. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Leki na grypę, Domowa apteczka, Leki bez recepty - czy na pewno są bezpieczne?, Jak szybko wyleczyć grypę?, Katar, Kaszel suchy, Ból i gorączka, Zatoki, Jak nie zarazić się różyczką?, Kaszel u dziecka, Theraflu - produkty na grypę i przeziębienie.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Vines (anonim, 5.173.248.)
około 17 dni temu, Warszawa

Czy Theraflu Total Grip i witamina C 1000 mg osłabiają działanie antykoncepcji hormonalnej?

Czy stosowanie leku Theraflu extragrip w tabletkach i 1000mg jedną tabletkę wit C na dobę może obniżyć skuteczność działania leku Vines? Wzięłam wczoraj drugą tabletkę placebo z końca blistra i krwawienie z odstąpienia nadal nie występuje, czy jest powód do obaw?

Anna (anonim, 195.191.163.)
około 19 dni temu, Warszawa

Czy jest szansa na ciążę, jeśli tabletki Vines przyjmuję nieregularnie?

Witam,
Stosuje tabletki Vines od 21 dni, zostały mi jeszcze 3 żółte żeby zacząć brać zielone. W sobotę czyli 17 kwietnia uprawiałam pierwszy raz sex bez zabezpieczenia bez kończenia w środku, ale wiadomo coś mogło niezauważalnie być w trakcie. Dzisiaj w niedziele wieczorem dostałam krwawienia i dość silnych jak przy okresie boli brzucha mimo ze zostały mi jeszcze trzy żółte tabletki, do tej pory nie miałam krwawienia wśród cyklicznego. Gdybym nie brała tabletek to według wyliczeń powinnam dostać normalny okres za tydzień. Jest tez taka sprawa, że brałam nieregularnie tabletki w ciągu tych trzech tygodni zdarzało się ze prałam 4 godziny tabletki z opóźnieniem w jeden dzień pod koniec drugiego tygodnia brania zapomniałam wziąć i przypomniałam i zdążyłam tabletkę 8 godzin po stałym przyjętym czasie ale tak jak mówię zdarza mi się wziąć z przesunięciami 4 godzin często. Dodatkowo w sobotę był sex a przed nim 4 dni brałam rutinoskorbin dwie tabletki dziennie teraflu dwa razy i raz dziennie witaminę c przeciw przeziębieniu. Teraz przeczytałam ze mogło to osłabić działanie leku i ten okres z bólem brzucha mnie niepokoi mimo ze to początek krwawienia. Czy w takim wypadku jest spora szansa na ciąże czy mogę wziąć tabletkę po na wszelki wypadek czy nie jest zalecana?

Ania (anonim, 83.242.112.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy Theraflu Extra Grip wpływa na skuteczność antykoncepcji?

Czy Theraflu Extra Grip obniża skuteczność tabletek antykoncepcyjnych Atywia Daily? Czy nie powinnam przyjmować jednak tego leku?

Marek (anonim, 5.60.70.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy można łączyć leki Theraflu i Sintrom?

THERAFLU extra grio biore 3 dni po 2 saszetki dxiennie. Biore teź sintrom . Czy to jest ok ? Ile czasu mozna brac theraflu.

Anna (anonim, 188.146.164.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę być w ciąży, jeśli podczas przyjmowania leku Vines przeziębiłam się, piłam Theraflu i się stresowałam?

Od ponad pół roku przyjmuję tabletki antykoncepcyjne vines - zawsze punktualnie, nie pomijam tabletek. Na początku miesiąca pojawiło się silne przeziębienie, korzystałam z leku Theraflu ok. 2 saszetek dziennie. 13 lutego odbył się stosunek bez prezerwatywy, mimo to nie doszło do wytrysku w pochwie. Przed samym krwawieniem z odstawienia "przeziębienie" się rozwinęło w zapalenie gardła, towarzyszył mi również stres. Krwawienie pojawiło się dopiero przy braniu 4 tabletki placebo i trwało niecałe trzy dni.  Zrobiłam wówczas dwa testy ciążowe (7 i 8 dni po tym stosunku) i oba wyszły negatywne.
Czy jest mimo to możliwość że jestem w ciąży? Zmartwiłam się, że choroba i przyjmowane leki mogły wpłynąć na skuteczność antykoncepcji.
Dodam, że dzien po wykonaniu drugiego testu rozpoczęłam przyjmowanie antybiotyku pod osłoną probiotyku, ze względu na chorobę. Tutaj drugie pytanie - jak długo muszę uważać ze względu na obniżoną skuteczność antykoncepcji?
z góry bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Karo (anonim, 91.240.198.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę przyjmować na zmianę Theraflu i Acatar?

Witam. Czy można przyjmować lek Theraflu zatoki a następnie po 5 godzinach Acatar w tabletkach? Wyczytałam, że nie można przyjmować tych leków razem, a jak ma się branie tych leków po kilkugodzinnej przerwie?

Ewe (anonim, 5.184.119.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Czy wypicie Theraflu obniży skuteczność tabletek Novynette?

Witam. Czy przy stosowaniu antykoncepcji novynette mogę wypić saszetkę na przeziębienie theraflu? Jak również można brać ibuorom zatoki ale te zielone tabletki? Nie obniżą skuteczności tabletek antykoncepcji?

ewe (anonim, 193.32.194.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę zażyć Theraflu przyjmując Novynette?

Czy przy stosowaniu antykoncepcji novynette mogę wypić np: theraflu ? Nie obniży skuteczności tabletek? Nawet jeśli godzinę temu wzięłam ibuprom a o 18 mam wziąć tabletkę anty to moge jeszcze dziś wypić theraflu ?

Sylwia (anonim, 83.191.162.)
około roku temu, Warszawa

Czy w Szwecji są dostępne leki Gripex lub Theraflu?

Witam, czy w Szwecji dostępny jest lek Gripex lub Theraflu lub inny o podobnym działaniu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Sylwia

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 54 minut temu
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 3 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 16 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 20 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor