Ibuprofen, opinie i pytania

164 pytania o Ibuprofen. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Refundacja, Reumatoidalne zapalenie stawów - RZS, Kiedy iść do lekarza z napięciowym bólem głowy?, Ból stopy, czyli ostroga piętowa, Bóle menstruacyjne, Produkty Aflofarm, Ból przy karmieniu piersią, Przeziębienie przy karmieniu piersią.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Marcin (anonim, 89.65.116.)
około 4 dni temu, Warszawa

Czy tym, że wziąłem jedną tabletkę Ibupromu zaszkodziłem działaniu szczepionki Comirnaty?

Witam Serdecznie. W dniu wczorajszym zostałem zaszczepiony pierwszą dawką przeciwko Covid-19 - Szczepionką marki Pfizer. W dniu dzisiejszym z powodu bólu mięśni w całym ciele i bólu głowy - wziąłem jedną tabletkę Ibuprom. Dopiero później zastanowiłem się czy dobrze zrobiłem biorąc tą jedną tabletkę. Czy to, że wziąłem jedną tabletkę Ibupromu zaszkodziłem działaniu szczepionki?

Duli (anonim, 89.228.140.)
około 7 dni temu, Warszawa

Czy ibuprofen może zablokować wytwarzanie przeciwciał po podaniu szczepionki na COVID-19?

Witam, 16 godz po szczepieniu na covid (Pfizer) z powodu bardzo silnego bólu głowy przyjęłam. Ibuprofen 400. Czy może to spowodować blokadę wytwarzania przeciwciał przez organizm?

Anna (anonim, 77.252.63.)
około 10 dni temu, Warszawa

Czy przyjęcie ibuprofenu dobę po szczepieniu Moderną przeciw COVID-19 obniża skuteczność szczepionki?

Czy przyjęcie ibuprofenu dobę o szczepieniu moderną może obniżać skuteczność szczepienia? Dotarły do mnie właśnie takie informację, a ok. doby po szczepieniu zażyłam 400 mg ibuprofenu i kolejne 400 po 6 godzinach z powodu dokuczliwego bólu głowy

Magda (anonim, 89.69.145.)
około miesiąca temu, Warszawa

Wzięłam ibuprofen przed szczepieniem na COVID-19- czy to wpłynie na skuteczność szczepionki?

Dzień Dobry, dzień przed planowaną drugą dawką szczepionki bolał mnie brzuch. Wzięłam o godzinie 8 rano i o godzinie 13 ibuprofen. O godz. 15 otrzymałam telefon z punktu szczepień, że proszą abym jeśli mogę to szybko przyjechała w tym dniu ponieważ inni pacjenci nie przyszli na szczepienie a szczepionka jest rozrobiona. Pojechałam i o godzinie 16 podano mi drugą dawkę. Pokazałam lekarce opakowanie z ibuprofenem informując że przyjęłam go tego dnia, 3 godziny wcześniej. Jednak lekarka nie miała tu żadnych wątpliwości co do podania szczepionki. Teraz czytam o nie zalecaniu ibuprofeny przed szczepionką i nie wiem, czy powinnam się martwić o właściwe zadziałanie szczepionki?

Marcin (anonim, 79.186.169.)
około 18 dni temu, Warszawa

Czy można stosować jednocześnie Mydocalm i Ibuprofen?

Przyjmuje na rozluźnienie mięśni Mydocalm tylko od dwóch dni chyba złapało mnie przeziębienie mogę przyjmować na ten lek ibuprofen?

Женя 2222 (anonim, 77.253.0.)
około miesiąca temu, Warszawa

Dlaczego Ibuprofen Hasco jest dostępny na receptę? Czym różni się od innych leków, w których jest ibuprofen 400 mg i nie jest potrzebna na nie recepta?

Здравствуйте,подскажите пожалуйста почему Ибупрофен Хаско отпускается по рецепту?чем он отличается от других препаратов где Ибупрофена 400 мг и не нужен рецепт, благодарю заранее

kokoszka (anonim, 37.225.20.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę stosować Vines i Ibum 200mg?

Dzień dobry, czy przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych Vines można brać lek przeciwbólowy Ibum 200mg? Czy będzie to miało wpływ na działanie antykoncepcji? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Katarzyna (anonim, 91.217.98.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy można łączyć Nimesil i Ibuprom?

Stomatolog po leczeniu kanalowym rozleglego stanu zap.prxy korzeniu zapisal mi 3×Nimesil plus 3×2 tabl.ibuprom 200mg.Czy oba leki.brac równocześnie?Czy one nie mają podobnego dzialania?

Agnieszka (anonim, 213.76.51.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę dziś jeszcze zażyć Ibuprofen?

Dzien dobry. Rano wzięłam 2 paracetamole po około 4h jeszcze jedna tabletkę, goraczka nadal się utrzymuje. Po szybkiej konsultacji lekarskiej, doktor zalecił ibuprofen ale zapomniałam zapytać czy mogę wziąć go jeszcze dziś wieczorem .. Z góry dziękuję Państwu za odpowiedź.

Miki (anonim, 92.40.168.)
około 2 miesięcy temu, Bydgoszcz

Jakie leki przeciwbólowe mogę stosować przy leku Prozac? Co może spowodować połączenie leku Prozac z ibuprofenem?

15 marca biorę Prozac (fluoxetine), 20 marca bolała mnie mocno głową, wieziełam 4 tabletki ibuprofenu w ciągu dnia . Dziś przeczytałam, że nie można mieszkać leków antydepresyjnych z przeciwbólowymi,a tymbardziej z ibuprofenem. Czy takie połaczenie lęków jest groźne? Skutkiem ubocznym leku antydepresyjnego jest u mnie ból głowy,nie można brać innych leków przeciwbólowych?

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 3 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 3 godzin temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 11 godzin temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 16 godzin temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Bartlomiej Owczarek
administrator
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor