Leki przeciwbólowe, opinie i pytania

Jola B. (anonim, 188.146.193.)
około 15 dni temu, Warszawa

Moja mama bierze leki na migotanie przedsionków oraz nadciśnienie...

Moja mama bierze leki na migotanie przedsionków oraz nadciśnienie, a także acenokumarol. W tej chwili ma stan zapalny kolana związany ze zmianami zwyrodnieniowymi i lekarz przepisał jej digavar 100 mg. W ulotce tego leku jest informacja o możliwości wystąpienia zawału serca. Czy w takim razie powinna zażywać ten lek?

Gchem (anonim, 37.47.56.)
około miesiąca temu, Warszawa

Dutilox 30 mg a ciąża

Dzień dobry,
Przyjmuję lek dutilox 30 mg raz na dobę od 3 miesięcy. Dziś dowiedziałam się , że jestem w ciąży. Pierwsza możliwa konsultacja z lekarzem odbędzie się w poniedziałek - do tego czasu staram się uzyskać odpowiedź co powinnam teraz zrobić ? Teoretycznie wiem, że takich leków nie można odstawić z dnia na dzień a z drugiej strony jestem przerażona..... Szczególnie , ze niestety ale zdążyłam przewertować Internet i przyznaję najadłam się strachu. Bardzo proszę o odpowiedź czy ten lek może mieć wpływ na dziecko.....jestem na samym początku ciąży. Z góry dziękuję !

Netka (anonim, 217.96.140.)
około 1 miesięcy temu, Warszawa

Maxalt

Od kilku miesięcy nie mogę dostać tego leku. Jedyny który mi pomagał przy migrenie.
Brak w aptekach, brak w hurtowniach, dlaczego?
Mam codzienne bóle głowy i dodatkowo co jakiś czas potworne migreny. Tylko ten lek był ok, inne tego typu powodują u mnie ból brzucha.

Katadolon (anonim, 79.233.129.)
około miesiąca temu, Podkarpackie

WITAM, gdzie möge kupic katadolon 100mg Albo 400mg? Posiadam Reze...

WITAM, gdzie möge kupic katadolon 100mg Albo 400mg? Posiadam Rezepte od lekarza z niemiec .Niestety w niemczech jest Ten len juz niedostepny. Czy mozna wykupia rezepte w polsce? Jak Tak to gdzie?

Zenon (anonim, 79.64.197.)
około 1 miesięcy temu, Warszawa

Asprocol

Dla czego nie ma Asprocolu.
Jest to lek bardzo dobry i sprawdzony od wielu lat.
Może przez przemysł Farmaceutyczny został wycofany, że jest tak dobry?

Joanna 1 (anonim, 37.47.224.)
około 1 miesięcy temu, Warszawa

Skudexa ciąża

Witam, mój mąż zażywa ten lek i w tym czasie zdążyłam w ciążę z czasem okazało się że pęcherzyk jest pusty czyli zarodek umarł i zastanawiam się czy mogło mieć na to wpływ przyjmowanie tego leku przez męża podczas starań się o dziecko.
Pozdrawiam

Ewa Joanna (anonim, 83.8.112.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Viru-Pos 3% maść do oczu

Mam przepisaną maść do oczu Viru-Pos 3% na ostre zapalenie spojówek z powodu półpaśćca twarzy, głowy i powieki. Niestety lek w woj. zachodniopomorskim jest nie do dostania. Jakiego zamiennika szukać?. Proszę o podpowiedź bo z bólu "wypływa" mi gałka oczna. Na sam półpasiec mam przepisany Heviran 800 5x dz ale na oko nie pomaga. Pozdrawiam

Malenka (anonim, 5.173.33.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Anna

Czy posiadają państwo jakies tabletki antykoncepcyjne bez recepty lub regulony cyklu mam bardzo obfite miesiączki i bardzo bolesne co przeszkadza mi w pracy dręczą mnie silne krwawienia potrzebuje coś bez recepty na zachamuje lub złagodzenie tych objawów bez recepty oczywiście i jakie ceny

Eliszka (anonim, 31.178.168.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Witam, stosowałam ten lek przez ok. 3 miesiące i rzeczywiście zrzucilam 7 kg A i cukier dość nieźle spadł, ale pod koniec 3 miesiąca zaczęły boleć mnie nerki (czytałam w ulotce że jest taka możliwość), odstawiłam od razu bo ból był dość intensywny. Musiałam brać zioła na oczyszczenie nerek i po paru miesiącach przeszło, teraz boję się brać

Witam, stosowałam, ten lek przez ok. 3 miesiące i rzeczywiście zrzuciłam 7 kg A i cukier dość nieźle spadł, ale pod koniec 3 miesiąca zaczęły boleć mnie nerki (czytałam w ulotce że jest taka możliwość), odstawiłam od razu bo ból był dość intensywny. Musiałam brać zioła na oczyszczenie i po paru miesiącach przeszło, teraz boję się brać ten lek, biorę Glucophage 1000 mg XR raz dziennie i mimo tego cukier mam dość wysoki, czy jest podobnie działający lek jak Jardiance ale bez takich skutków ubocznych? Niestety co jakiś czas dopada mnie kamica nerkowa więc boję się bólu bo już nie raz się nacierpiałam, lekarz pierwszego kontaktu sprawdza średnią w glukometrze (155) i mówi że co ja chcę to dobry cukier, a ja sama już nie wiem co robić, pozdrawiam

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Karolina Zygmunt, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 6 godzin temu
Andrzej Polski, dr n. farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 9 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 9 godzin temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 14 godzin temu
Marcin Szczesio, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 17 godzin temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 19 godzin temu
Maciej Jakubczyk
administrator
Bartlomiej Owczarek
administrator
Dina Dąbrowska
administrator