Apap Przeziębienie cena i dostępność w aptekach w całym kraju

proszek (do wytworzenia płynu)

Lek bez recepty

Zapytaj farmaceutę 49 pytań

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Apap Przeziębienie i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Apap Przeziębienie 8 torebek jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 12,50 zł do 22,98 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Apap

Więcej informacji o Apap Przeziębienie:

Apap Przeziębienie to złożony preparat łagodzący objawy przeziębienia i grypy. Zawiera paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz fenylefrynę zmniejszającą obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu hamuje wodnisty katar. Dodatkowo zawiera witaminę C o działaniu antyoksydacyjnym.

Najnowsze wiadomości o Apap

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Apap

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Apap

Czy mogę wziąć doraźnie Ketonal Active, jeśli przyjmuję Escitil?
Witam. Od ponad pół roku biorę escitil , mam silny ból zęba , a mój dentysta nie przyjmuje . Czy mogę wziąć doraźnie ketanol? Z góry dziękuje za pomoc...
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie istnieje lek o nazwie "Ketanol". Jeśli chodzi o Ketonal, proszę czytać dalej. Nie zaleca się stosowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych, do których należy ketoprofen - substancja czynna...

Jaki lek zastosować na gorączkę, jeśli przyjmuję Nolicin?
Przepraszam, że zawracam głowę o tej porze, ale jaki lek przeciwgorączkowy mogę wziąść do Nolicinu .Gorączka 38.5
odpowiada Katarzyna Domagała

Lekiem, który może być stosowany na gorączkę w trakcie terapii lekiem Nolicin jest paracetamol, dostępny, między innymi, w preparatach: 1) Apap: - https://www.gdziepolek.pl/produkty/5684/apap-tablet...

Dlaczego po zażyciu leku Apap Noc byłem pobudzony?
Wziąłem 1 tabletkę apap noc na ból zęba, mialo też pomoc zasnąć, ale mam wrażenie odwrotne. dlaczego mnie lekko pobudza zamiast działać trochę nasenni...
odpowiada Marta Janocha

Substancją odpowiedzialną za "ułatwienie zaśnięcia" w leku Apap Noc jest difenhydramina. Jest to lek przeciwhistaminowy I generacji i jak większość leków z tej grupy działa uspokajająco i nasennie. Wy...

Czy mogę łączyć środki przeciwbólowe z lekiem Amlopin?
Czy można łączyć leki przeciwbólowe z Amlopin 5 mg ?
odpowiada Katarzyna Domagała

Charakterystyka Produktu Leczniczego Amlopin 5 mg nie zabrania stosowania żadnych leków przeciwbólowych z tym preparatem, jednak w praktyce środki przeciwzapalne i przeciwbólowe (NLPZ - niesteroidowe ...

Czy mogę podać chomikowi Apap?
Można dać chomikowi apap?
odpowiada Katarzyna Domagała

W sprawie podawania leków chomikowi proszę o kontakt z lekarzem weterynarii. Farmaceuci są specjalistami w dziedzinie leków, jednak stosowanych u ludzi. Metabolizm zwierząt jest inny, dlatego nie możn...

Czy mogę łączyć paracetamol z Nimesilem?
Witam....czy można dodatkowo zażyć paracetamol ,jeżeli Nimesil nie pomaga????
odpowiada Agata Zięba

Nimesil zawiera nimesulid, który jest substancją o silniejszych właściwościach przeciwzapalnych i przeciwbólowych niż paracetamol. W związku z powyższym nie zaleca się łącznego przyjmowania wspomniany...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Apap

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Apap Przeziębienie (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Apap Przeziębienie.

Powiązane artykuły Apap

Ból i gorączka
Agnieszka Soroko, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom.


Produkty USP Zdrowie
Jakub Piwko USP Zdrowie to firma założona w latach 90-tych. Po pewnym czasie stała się liderem kategorii produktów OTC (bez recepty), korzystając z siły takich marek jak np. Apap, które wtedy nie miały innej istotnej konkurencji. Po śmierci założyciela firma przeżywała trudności i straciła wiodącą pozycję na rzecz Aflofarm i Polpharmy.


} ;