Klaudia Ćwiąkała
redaktor

Cześć, jestem studentką 6 roku farmacji w Warszawie. Współorganizowałam pierwszą edycję konferencji TEDx na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, dzięki czemu mogłam przyczynić się do szerzenia inspirujących idei wśród osób z branży medycznej. Moją największą pasją jest taniec, a szczególną słabość mam do brazylijskiego tańca socjalowego - zouka. W wolnym czasie poza salą taneczną, można znaleźć mnie w kuchni, gdzie uwielbiam eksperymentować z nowymi smakami.


Statystyki

Data założenia profilu: około roku temu

Liczba artykułów: 35

Liczba pytań: 0

Liczba odpowiedzi: 0

Ostatnia aktywność: około 6 miesięcy temu

Ostatnie artykuły

Bebiko - żywność dla niemowląt

Bebiko to jedna z marek firmy Nutricia, która posiada w swojej ofercie mleka modyfikowane przeznaczone dla niemowląt i dzieci w różnym wieku oraz z różnymi potrzebami żywieniowymi. Mleka Bebiko wzbogacone są w niezbędne składniki odżywcze, które zapewniają prawidłowy rozwój dziecka.

Bebilon - mleka modyfikowane i preparaty żywieniowe od pierwszego dnia życia dziecka

Bebilon to jedna z marek firmy Nutricia. Wśród produktów Bebilon znajdziemy mleka modyfikowane dla niemowląt i dzieci w różnym wieku oraz preparaty spełniające potrzeby dzieci z problemami żywieniowymi (np. z alergią, nietolerancją pokarmową). Mleka Bebilon wzbogacone są w niezbędne składniki odżywcze, które zapewniają prawidłowy rozwój dziecka.

OLIMP LABS - suplementy diety

Olimp Laboratories to polska firma farmaceutyczna, która powstała w 1990 roku. Produkuje głównie suplementy diety i witaminy w oparciu o dobrej jakości surowce i nowoczesne technologie. Misją firmy jest zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. 

CONTROLY - termometry, ciśnieniomierze, nebulizatory

Controly to marka oferująca sprzęt medyczny do domowego użytku, m.in.: ciśnieniomierze, dzięki którym osoby z nadciśnieniem mogą kontrolować ciśnienie krwi, a także niezbędne do podania leków wziewnych u osób z astmą lub uciążliwym kaszlem nebulizatory oraz umożliwiające wykrycie gorączki termometry. Urządzenia dedykowane są użytkownikom w każdym wieku: dorosłym, dzieciom, jak i niemowlętom.