Depresja, opinie i pytania

1450 pytań o Depresja. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Choroby psychiczne i zaburzenia psychologiczne.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Henryka (anonim, 31.182.162.)
około 6 godzin temu, Warszawa

Jakiego leku jest zamiennik lerivon

Jakiego leku jest zamiennik lerivon

Elka (anonim, 193.42.240.)
około 9 miesięcy temu, Warszawa

Czy podrażnienie gardła może być działaniem niepożądanym leku Trittico?

Witam, czy po trittico mogę mieć dyskomfort w gardle?? Podrażnienia zwłaszcza w nocy ..jakby coś spływało do gardła i co podraznie ..wzbudza mnie to w nocy..

Anna (anonim, 87.207.120.)
około 22 godzin temu, Warszawa

Dlaczego przepisano mi lek przeciwdepresyjny na bóle kości?

Lekarz z Poradni Bólu zapisał mi dulserwie, po przeczytaniu ulotki, stwierdziłam że nie będę brać tego leku. Wyraźnie jest napisane, że lek jest na depresję. Nie mam żadnej depresji, tylko bolą mnie kości w rękach, onkolog sugeruje ze może to być reumatoidalne zapalenie stawów. Dostałam skierowanie do reumatologa. Cały czas się zastanawiam dlaczego mi przepisano ten lek Dulsevia?

ania1175 (anonim, 94.154.22.)
około 3 dni temu, Warszawa

Czy jest możliwe, że przy zmianie leku Pramolan na Seronil powrócił ból w potylicy?

Czy jest możliwe,że po zmianie leku Pramolan na Seronil (z dnia na dzień,decyzją lekarza) uaktywniły się bóle w potylicy,które podczas jego przyjmowania(3tygodnie)były zdecydowanie słabo odczuwalne?

Sicowa (anonim, 31.0.77.)
około 3 dni temu, Warszawa

Czy objawy, jak zawroty głowy, brak apetytu czy rozdrażnienie mogą być spowodowane przyjęciem pierwszej dawki leku Mozarin lub czy to mogą być objawy infekcji dróg oddechowych?

Czy to możliwe, że po pierwszej tabletce mozarinu 0.5 będę odczuwać jej skutki uboczne (zawroty głowy, brak apetytu, rozdrażnienie, nadpobudliwość, problem z zaśnięciem mimo dużego zmęczenia - i to dopiero wieczorem)? Czy to mogło się zbiec w czasie infekcja dróg oddechowych (przyjmuje syrop na solvetusan, flixotide i krople do nosa w 2 rodzajach oraz przeciwbólowo Ibuprom)?

Paulina (anonim, 79.184.88.)
około 3 dni temu, Legionowo

Czy mogę dostać większą dawkę Wellbutrinu zamiast dwóch opakowań mniejszej dawki Welboxu?

Dzień dobry, czy 2 opakowania leku welbox 150 mg mogą być zamiennikiem dla 1 opakowania wellbutrinu 300 mg? To przecież ta sama substancja, a niestety cenowo 2 opakowania welboxu są korzystniejsze.

Gość (anonim, 5.184.233.)
około 4 dni temu, Warszawa

Czy można łączyć Chlorprotixen z Brintellixem?

Dzień dobry. Mam 40 lat i od ponad 20 leczę się na depresję. W tym tygodniu lekarz zmienił mi lek na Brintellix. Trochę mnie zaniepokoiła lektura ulotki, ponieważ już od dłuższego czasu biorę Chloroprotexin, a chyba nie powinno się tych leków łączyć. W jaki sposób te leki mogą na siebie oddziaływać?

Asia (anonim, 91.225.179.)
około 4 dni temu, Polska

Jaki jest bezpieczny okres pomiędzy odstawieniem leku Wellbutrin XR a zajściem w ciążę?

Witam. Obecnie biorę wellbutrin XR 300 mg który dostałam od endokrynologa. Z powodu nadczynności tarczycy nie mogę zajść w ciążę lub inaczej nie powinnam. Moje pytanie więc brzmi jaki jest bezpieczny okres pomiędzy odstawieniem leku a zajściem w ciążę? Bardzo zależy mi żeby mieć dzieckodziecko i nie zrobić mu krzywdy.

Anna 21l (anonim, 5.173.2.)
około 6 dni temu, Warszawa

Co powinnam zrobić, jeśli po 5 dniach przyjmowania leku Sertagen zaczął się uciążliwy ból prawej części głowy z naciskiem na skroń oraz wystąpiło większe drżenie rąk i uczucie niepokoju?

Biorę sertagen 50 mg od 7 dni, po upływie 5 dni zaczął się uciążliwy ból prawej części głowy z naciskiem na skroń (ból mogłabym porównać do ściskania/mrowienia) oraz wystąpiło większe drżenie rak, uczucie niepokoju, co powinnam w tej sytuacji ?

Spaślak (anonim, 5.173.251.)
około 9 dni temu, Warszawa

Dlaczego nikt nie zgłasza działań niepożądanych leku Pylera i czy można łączyć go z lekiem Nasen?

Jestem w trakcie kuracji lekiem pylera, dawkowanie według zaleceń lekarza, ale boję się nieodwracalnych szkód w organizmie. Czytałem opinie, że ludzie są długo po kuracji i dalej nie doszli do siebie, czuję się źle na tym leku, głównie objawy psychiczne jak depresja, lęk, uczucie zimna wewnątrz całego ciała i raz była panika. Boję się, że lek uszkodzi mi nieodwracalnie układ nerwowy i będę czuł się tak do końca życia. Zastanawiam się czy ktoś nie powinien ponieść odpowiedzialności karnej za dopuszczenie tego do obrotu, bo z tego co wiem wiele ludzi ma poważne problemy przez ten lek. Mam również bezsenność i tu moje pytanie, czy mogę wziąć lek NASEN jeśli nie będę mógł spać i czy wchodzi w interakcję z pylerą? Dodam, że jest to czwarty dzień kuracji, po piątym chcę zmienić lek na Amoksycylinę, bo boję się spustoszeń i szkód w organizmie.

Karola (anonim, 31.0.54.)
około 6 dni temu, Warszawa

Jak odstawić leki Asertin i Trittico CR, aby na weselu napić się alkoholu?

Witam. Idę na wesele. Przyjmuje asertin 50 i tritcio 2/3 na noc. Chciała bym zrobić przerwę żeby na weselu napić się chodź lampkę szam pana. Jak odstawić leki i ile dni wcześniej? I ile dni po imprezie brać je znów.

Olipsycho (anonim, 31.0.66.)
około 10 dni temu, Warszawa

Czy mogę zastosować lek Heminevrin rano na działania niepożądane leku Zoloft?

Biorac codzinnie wieczorem 1 tabletke zoloft. Skutki uboczne bardzo czeste i czeste prawie wszystkie. Czy biorac lek na noc. Moge wziasc sobie rano 1 tabletke heminevrin?

Depresja
Uczucia smutku i przygnębienia, utrata radości z życia oraz brak energii do wykonywania codziennych czynności - objawy te, jeżeli utrzymują się dłużej niż 2 tygodnie, mogą świadczyć o depresji.


Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 4 minut temu
Klaudia Ćwiąkała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 4 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 7 godzin temu
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 9 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 10 godzin temu
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor