Nurofen, opinie i pytania

17 pytań o Nurofen. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Gorączka u dzieci i niemowląt, Domowa apteczka dla dziecka, Wakacyjna apteczka. Jakie leki zabrać na urlop?, Migrena, Zatrucia pokarmowe w podróży, Przeziębienie, Leki przeciwbólowe, Zdrowe mięśnie, stawy i kości, Domowa apteczka, Opieka nad pacjentem onkologicznym, Jak wyleczyć zapalenie pęcherza?, Jak bezstresowo podać lek dziecku?, Czy trzustka może boleć?, Co oznacza ból w pachwinie u dzieci?, Czy można łączyć leki ze sobą?, Jak rozpoznać i leczyć anginę?, Czy wysłać dziecko na ospa party?, Skuteczne sposoby na zapalenie zatok, Jak wyleczyć zapalenie oskrzeli?, Czy można łączyć leki z alkoholem?, Nurofen, Ból stopy, czyli ostroga piętowa, Czy miesiączka musi boleć?, Katar, Ból i gorączka, Zatoki, Sposoby na bolesne ząbkowanie, Jak nie zarazić się różyczką?, Ból głowy i migrena, Ból zęba, Bóle menstruacyjne, Ból i gorączka u dziecka, Ból i gorączka, Jak stosować czopki?, Szkarlatyna - wysypka i malinowy język, Mononukleoza - choroba pocałunków, Jakie leki przeciwbólowe stosować?, Ból przy karmieniu piersią, Przeziębienie przy karmieniu piersią, Środki na kaca, Narkotyczne leki przeciwbólowe - opioidy, Apteczka i koszyk ratunkowy na wesele, Co zrobić, gdy czekasz na wizytę u stomatologa?.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
X (anonim, 89.64.25.)
około 4 dni temu, Fabryczna, Wrocław

Czy można stosować jednocześnie 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu? Co jest bezpieczniejsze: 1000 mg paracetamolu czy 400 mg ibuprofenu?

Aby mi lek pomógł na ból głowy, pomaga dopiero 1g paracetamolu albo 0,4g ibuprofenu. Czy można zatem np 0,2g ibuprofenu i 0,5g paracetamolu łącznie? Co lepsze dla zdrowia?Bol występuje sporadycznie np po ciężkim dniu.

Karolina (anonim, 91.231.122.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy przy stosowaniu tabletek Vixpo mogę zażyć lek przeciwbólowy?

Dzień dobry , czy przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych vixpo mogę zażyć tabletkę przeciwbólową jeżeli tak to jaką( nie wiem czy bezpieczne jest zażycie ketonalu , nurofen , Apap )

Kamko1992 (anonim, 185.234.240.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy lek Doreta może uzależniać?

Czy Dorotę 650mg można łączyć z duomox i czopkami nurofen?? Już od paru miesięcy znajduje coraz to więcej tych tabletek i pustych opakowań u siebie w domu obawiam się że moja żona uzależnia się od Doroty po zażyciu nie widać po ije zmęczenia potrafi nie spać parę dni A gdy już zaśnie nie da się jej dobudzic... test na obecność amfetaminy itp. Wychodzi negatywnie więc to nie to... skarży się na nerki ponieważ jedna ma obwisla... Czy jakieś badania są w stanie pokazać jak dużo i jak długo już to zazywa????

Kasia (anonim, 5.173.252.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy Nurofen, Neosine forte, Nimesil i Flixonase wpływają na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych Vines?

Dzień dobry
Byłam chora tydzień brałam Nurofen oraz neozine forte 3× dziennie było to w trakcie trzeciego tygodnia przyjmowania antykoncepcji vibin. Potem zrobiłam przerwę i miesiączka pojawiła się punktualnie. Następnie byłam zmuszona do brania leku nimesil 2xdziennie oraz flixonase. Zaczęłam je brać drugiego dnia rozpoczęcia nowego blistra tabletek.
5 dnia nowego blistra tabletek vibin współczułam z prezerwatywa z chłopakiem raczej nic nie powinno się wydarzyć ale gdyby plemniki dostały się do mojego organizmu czy byłam w trakcie fazy w której antykoncepcja była nie pełna
Zależy mi na odpowiedzi

A. (anonim, 185.234.91.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Jaki lek przeciwgorączkowy podawać dziecku podczas przyjmowania leku Ebilfumin - Nurofen czy Paracetamol?

Córką goraczkowala przez 5 dni po czym miała przez 3 dni normalna temp lekarz zalecił ebiflumin 30 mg od wczoraj go przyjmuje ,a gorączka wróciła i ma 38 co mozna podać nurofen czy paracetamol?

Możecie mi pomóż (anonim, 217.24.6.)
około 1 lat temu, Warszawa

Czy wysypka to działanie niepożądane leków na migrenę?

Dzień dobry jestem złamana ma częste bóle głowy jest to migrena od lipca zeszłego roku biorę tabletki nurofen lub ibuprom nie nazywam ich często tylko jak następuje ból głowy nagle dostałam wysypke która zamienia się chrosty z wodą były wszędzie od stup po samą głowę coś okropnego i nie wiem co robić żaden inny lek mi nie pomaga na migrene i na okrągło mam pęcherz POMOZCIE

Nurofen
Nurofen to marka leków przeciwbólowych.


Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 38 minut temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 4 godzin temu
Bartlomiej Owczarek
administrator
ostatni post około 13 godzin temu
Barbara Mierzwinska
ekspert
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 29 minut temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godzinę temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 13 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 22 godzin temu
Maciej Jakubczyk
administrator
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor