Stosowanie leków a seks, opinie i pytania

30 pytań o Stosowanie leków a seks. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Becia . (anonim, 188.146.43.)
około 2 dni temu, Warszawa

Biorę polfenon 150 3 razy dz.sporadycznie mam migotanie kilka go...

Biorę polfenon 150 3 razy dz.sporadycznie mam migotanie kilka godz z przerwami w nocy najczęściej , występuje jeszcze na kl piersiowej drobna kaszka.

.

Smutna (anonim, 31.60.29.)
około 5 dni temu, Warszawa

Co może być powodem złego samopoczucia i zaników pamięci podczas leczenia preparatem P

Witam
Leczę się na depresję lękową od ponad roku .
Przyjmuję na dzień prefaxine 75 mg i na noc pranolan 50 mg
Był czas kiedy bardzo dobrze po tych lekach się czułam, ale od pewnego czasu czuję się coraz gorzej tzn. mam zaniki pamięci, jestem rozkojarzona, przygnębiona, przymulona,nic Mnie nie cieszy, jakby wogóle nieobecna😕bardzo martwi Mnie Mój stan psychiczny i niewiem czy to już za długi okres przyjmowania leków czy może za duże dawki?

Lilka (anonim, 37.47.31.)
około 6 dni temu, Warszawa

Czy jednoczesne stosowanie leków Trittico, Servenon, Telmizek i Limetic jest bezpieczne?

Mam takie pytanie. Dostałam od lekarza Trittico 75mg 1/3 tabl 2 godz przed snem i 1/4 tabl Servenon 10 mg rano. Dodatkowo przyjmuje leki na nadciśnienie telmizek 40 mg 1 tabl dziennie. (zazwyczaj mam niskie rzędu 90/60 ale czasem miewam skoki do 190/140 i tentno czasem mam wyższe niz ciśnienie). Jestem osobą mega wrażliwa na tego typu leki(antydepresyjne i uspokajające), dodatkowo przyjmuje limetic i chciałabym dowiedzieć się czy ta kombinacja leków nie powali mnie jak słonia, bo muszę być przytomna przy 2 dzieci(sama je wychowuję), trzeźwo jeździć samochodem i czy te wszystkie leki nie wpłyną na osłabienie działania leków antykoncepcyjnych.

Hugo Boss (anonim, 178.43.83.)
około 6 dni temu, Warszawa

Czy leki Paroxinor i Afobam mogą powodować zmiany w psychice?

Witam was serdecznie właśnie zacząłem brać ten Paroxinor dodatkowo mam przepisany Alprox na sen , wziąłem sobie właśnie 1/2 tego leku , przez tydzień brałem hydro vp po hydro mi się zaczęło gdzieś pierdol@@ w głowie tzn. przybił mnie ten lek , stałem się senny itd dostałem go na sen ale jakoś nie mam zamiaru go już brać po tym jak dzisiaj zostały mi przepisane psychotropy , jak zobaczyłem dzisiaj jednego gościa z którym rozmawiałem to mam zamiar brać te leki przez dwa tygodnie bo po tygodniu zaczynaja działać z tego co mi powiedział psychiatra , powiedział , że może być przez pierwszy tydzień gorzej , może pojawić się pogorszenie jak to usłyszałem to mówię sobie no to fajnie wyląduje w psychiatryku .
Problem ze mną wyglada w ten sposób , że od miesiąca słabo sypiam a od tygodnia pomimo pracy spałem może tak naprawdę jakieś 4h ,tak nagle tak o przestałem spać , w moim życiu nic strasznego się nie wydarzyło w domu niczego mi nie potrzeba wszystko mam , schudłem z 75 kg do 60 kg w głowie mi się wszystko przestawiło pojawiły się leki , fobia społeczna , straszny stres i paraliże , nerwowo nie wytrzymuje wkurw@@ mnie już wszystko.
Pytanie brzmi czy nie zachodzą jakieś zmiany w psychice , czy wszystko będzie okey boje się , że stracę przez to wszystko prace , resztę znajomych i rodzice już przestaną mnie rozumieć , lekarz kazał mi się zgłosić za miesiąc ale w ciągu miesiąca przecież mogą zajść jakieś zmiany w psychice po braniu psychotropów ...

Kasia (anonim, 87.206.71.)
około 17 dni temu, Warszawa

Czy w trakcie terapii lekiem Zoloft mogę stosować suplement diety Meliski?

Czy w trakcie leczenia Zoloftem 150 g. Mogę używać leki uspakajające- meliski do ssania. Zostały mi tylko opakowania 100, wiec dziele tabletki na pół. Jak mam teraz zwiększoną dawkę- ze100 na 150 to trzęsą mi się ręce, bardziej niż kiedykolwiek.

Joanna (anonim, 5.173.254.)
około 18 dni temu, Warszawa

Czy wypicie soku z buraka może mieć wpływ na krwistoczerwone zabarwienie stolca?

Witam
Wczoraj rano pierwszy raz wzięłam 1/2 Paroxinor 20 mg i drugi raz przed snem 1/3 tabletki Trittico. Dziś rano zauważyłam że mój stolec jest krwistoczerwony czy to normalne ? Wczoraj wieczorem piłam sok z czerwonego buraka. Dodatkowo biorę Dexilant 60 mg.

Stosowanie leków a seks
Zaburzenia seksualne mogą być efektem ubocznym stosowania dużej ilości leków, szczególnie w schorzeniach psychicznych oraz sercowo-naczyniowych. Co zatem zrobić w sytuacji, w której musimy przyjmować lek, a wpływa on niekorzystnie na nasze życie seksualne? Czy dobrym rozwiązaniem dla mężczyzn jest przyjmowanie sildenafilu?


Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Karolina Zygmunt, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 55 minut temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Aleksandra Krawiec, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 3 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 15 godzin temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Bartlomiej Owczarek
administrator