200 pytań o Leki a karmienie piersią. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.
Tematy nadrzędne: Karmienie piersią.
Czy mleko Bebilon pepti MCT jest refundowane?
Czy metronidazol 500 g mogę brać razem z duomax 1g .
Czy Diclofenak czopki posiada zamienniki o identycznym składzie, które można stosowac podczas karmienia piersia?
Gdzie kupię clexane forte w Świnoujściu
Karmię piersią, pomimo tego lekarz przepisał mi vessel due f. Jakie noga być działania niepożądane- co grozi dziecku podczas karmienia, a jednoczesnego zażywania tego leku?
czy można pić piwo lub wino podczas brania leku CLEXANE
Jakie leki uspakajające można brać przy karmieniu piersią i braniu tabletek limetic?
Witam, dwa dni temu skonczylam kurację Metronizadolem 500. Chciałam dziś wypić alkohol (minęły zalecane 48h), jednak dziś około południa wypadła mi globulka, tzn jej część, dziś sobota a globulkę aplikowałam ostatni raz w czwartek. Zastanawiam się czy w takim razie mogę spożyć alkohol?
Doktor przepisał mi Hydroxyzinum Espefa. Nie mogę spać w nocy , jestem nerwowa i wiecznie zła. Jestem jak zapalnik. Denerwuje się ciągle. Jestem spięta. Czy to jest na moje objawy? Jak mi te tabletki pomogą?
czy fluconazol pomoże na streptokoki
Czy mogę przerwać branie tabletek dopochwowych Clotrimazolum GSK, jeśli po 3 tabletkach przestałam mieć objawy grzybicy? Czy powinnam dokończyć opakowanie do końca?
Witam, czy karmiąc piersią mogę brać arketis. Czy to nie wpłynie źle na moje dziecko w przyszłości.
Witam
Od 5 dni stosuję Meprelon 2x4mg od jutra 1x4mg
Od dziś mam przyjmować również Cipronex 500mg 2x1 Oraz Metronidazol 250mg 3x1
Z dołączonej do metronizadolu recepty wyczytałam ze należy być ostrożnym przy stosowaniu go z substancjami zawartymi w dwóch pozostałych preparatach które otrzymałam. Wszystko zostało przepisane przez jednego lekarza . Czy mam powodu do niepokoju stosując te leki łącznie ?
Witam, czy po wzięciu 2 tabletek na raz amoksiklav coś może się stać?
Dzień dobry, proszę o pomoc ... przy stosowaniu antybiotyku amoksiklav zrobił mi się dziwny osad na zębach, ściemniały mi również plomby, które zdążyłam zrobić w tym roku :( czy jest możliwość odczyszczenia zębów i plomb po tym antybiotyku?? Zwykła pasta i mocna szczoteczka nie dają rady ... jakiej pasty powinnam użyć aby rozprawić się z tym osadem?? Czy muszę wymieniać plomby na nowe?
Czy gynalgin można stosować podczas karmienia piersią?
Jeżeli mam mocne mdłości po życiu metronidazolu czy powinnam kontynuować leczenie. Lekarz zapisał mi go razem z antybiotykiem Zinnat. Dziękuję za odpowiedź.
Zapisano mi metronidazol w żelu na trądzik różowaty.
Zastosowałam 2 raz-mam smarować twarz miejscowo raz dziennie wraz z fabletką clatra. Nie zauważyłam poprawy, ale twarz piecze i jest zaczerwieniona. Czy powinnam odstawić żel, czy jednak muszę dłużej poczekać na efekt?
Czy mogę wziąć hydroksyzyne jak za wcześnie wybudzilam się po nasen - wzięłam mniej niz 5mg
Mam duże zaczerwienienia po na brzuchu po zastrzykach.Nie wiem czy mam brać dalej czy przerwać.
Witam. Na ostatniej wizycie ginekolog przepisał mi Clotrimazolum GSK tabl. dopochwowe(100 mg) - 6 szt. Stosować co drugi dzień. Dziś po raz drugi zastosowałam, znów mnie piekło. A po 30 min przestało. Kontakt z lekarzem dopiero jest możliwy za parę dni. Wiem, że to działania niepożądane ale czy zaprzestać stosowania czy jeśli przestaje piec to nadal stosować.
Dobry wieczór biorę amoksiklav zostały mi 6antybiotykow w trakcie wystąpił katar i pieczenie oczu czy to som skutki uboczne niewiem czy wybrać go do konca
Zrobiłam mega durnotę, nie przeczytałam ze flukonazol bierze się doustnie. Lekarz wypisał mi jedna tabletkę, 150 mg i założyłam ja dopochwowo. Dopiero rano spojrzałam dokładnie na opakowanie i mało nie upadłam. Czy mam sie czehos obawiać, czy mogą być jakieś nieporządne skutki?
Jaki mogę zastosować zamiennik do Clexane
Witam, czy na amoksiklav przysługuje zniżka na recepcie czy płatność jest 100% ?
Dobry wieczor .W marcu mam dokładnie wizytę u psychiatry co 2 dzień mam problem z oddychaniem a z przelykaniem codziennie ..dretwienie rak i nóg jestem 1.5 msc po covid jeszcze długo walczyłem z zatokami..lekarz przez teleporade przepisal mi hydroxyzynum vp syrop w kryzysie ..jak długo mogę go przyjmować?po zażyciu czuję wyciszenie i jakby że mnie wszystko schodzilo jednak czuję 50% pomocy ..dziś już musiałam zażyć ostatnio brałam z 2 tyg temu staram się nie brać tylko jak nie wytrzymam i czuje ze zaraz umrę..przrswietlenie pluc dobre badania po robione jedynie glukoza 105 ..na szpitalu msc temu miałam robione badania i miałam w normie..ale glukoza jednak skacze.Pozdrawiam
Po jakim czasie od przyjęcia Fluconazole w dawcę 150g można spożywać alkohol?
Czy mogę stosować nic macmiror complex 500 karmiąc piersią?
Skonsultuj się z lekarzem on-line
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.
1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.