Jaka jest recepta na bezsenne noce?, opinie i pytania

30 pytań o Jaka jest recepta na bezsenne noce?. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Karola (anonim, 5.173.97.)
około 7 godzin temu, Warszawa

Od 5 dni biorę trittico w problemach z bezsennością i napadach lę...

Od 5 dni biorę trittico w problemach z bezsennością i napadach lękowych, psychoterapeutka początkowo zaleciła mi przyjmowanie 1/3 tabletki, natomiast gdy dawka będzie słaba to zwiększyć do 2/3. Wcześniej miałam przypisany signopam, jednak występowały skutki uboczne, przyjmowanie 1 tabletki jak w przypadku trittico praktycznie nie pomagało mi zasnąć, natomiast po 2 tabletach zasypiałam bez problemu, ale budziłam się w nocy i nie spałam do rana, byłam też cały dzień byłam zmęczona i senna, czasami również zdarzało mi się przespać całą noc, ale rano nie mogłam się dobudzić. Zastanawiam się czy zwiększenie dawki trittco to dobry pomysł, czy w tym przypadku również mogą wystąpić podobne skutki uboczne.

Anna (anonim, 89.64.6.)
około 15 dni temu, Warszawa

Czy mogę po przerwać stosowanie leku Mirtor?

Od tygodnia biorę wieczorem pół tabletki leku Mirtor 15 mg czyli 7,5 mg. Mam 79 lat,Zle to toleruję i zamierzam zrezygnować Jak powinnam to zrobić?

Lila (anonim, 176.221.121.)
około 23 dni temu, Warszawa

Czy działania niepożądane występujące podczas stosowania leku Trittico CR są powodem do przerwania terapii lekiem?

Od dwóch tygodni biorę trittico,mam nerwicowe bôle głowy/ szczypanie,uciskanie,palenie,pulsowanie/ .Wcześniej brałam różne leki od neurologów psychiatrów i nic.Teraz właśnie biorę wyżej wymieniony lek zauważyłam mrowienie rąk ,twarzy ,nóg czy to normalne ,czy przerwać.

Agi (anonim, 37.30.18.)
około 26 dni temu, Warszawa

Czy Trittico XR można podać 13-latce?

Czy można podawać ten lek (trittico xr ) 13- latce . Lekarz przepisał, ale na ulotce jest informacja o stosowaniu od 18 roku życia.

WAWA (anonim, 5.172.234.)
około 27 dni temu, Warszawa

Jaki lek bez recepty można stosować w przypadku nerwicy lękowej?

Dwa lata temu psychiatra stwierdzil u mnie nerwice lekowa.
Przyjmowalam leki antydepresyjne natomiast nic nie pomagaly i mialam wrazenie ze czuje sie po nich gorzej. Mialam trzy razy zmieniane leki i nic.
Czy kupienie w aptece jakis lekow uspokajajacych mogloby pomoc? Wiem ze to lagodne srodki ziolowe ale czy przy dluzszym stosowaniu moglyby dac jakis efekt? Chodzi mi tu na przyklad o lek typu Calms ktory ma dosc dobre opinie. Wiem ze ziolowy lek nie pomoze tak jak lek przepisany przez lekarza natomiast jesli nic nie pomaga a wrecz jest jeszcze gorzej szukam innych rozwiazan. Moze moglabym poprosic tez o nazwe leku bez recepty ktory moglby mi pomoc w codziennych sytuacjach nerwowych?

Zakop (anonim, 37.248.162.)
około miesiąca temu, Zakopane

Jak zmienić Zomiren na Heminevrin?

Biore zomiren 1 mg na poczatek chce go zastapić hydroksyzyna czy lek zomiren można odsawić i brać hydroksyzyne a nastepnie chce zażywać heminevrin brałam go wcześniej czy można tak postąpić

Jaka jest recepta na bezsenne noce?
Okazjonalna bezsenność z powodu stresu, przepracowania czy silnych emocji jest wpisana w nasze życie. O ile jedna nieprzespana noc nie jest groźna dla zdrowia, to konsekwencje bezsenności przewlekłej mogą być opłakane. Nie tylko poważnie zakłóca ona codzienne funkcjonowanie, ale dodatkowo zwiększa ryzyko chorób psychicznych, nadużywania leków i alkoholu, chorób serca i wypadków. W takiej sytuacji na ratunek przychodzą coraz nowocześniejsze leki na bezsenność. Czy na dłuższą metę są one najlepszym remedium na zdrowy sen?


Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 6 godzin temu
Karolina Siayor-Pietrzak, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 8 godzin temu
Bartlomiej Owczarek
administrator
Karolina Zygmunt, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Maciej Jakubczyk
administrator