Ibuprom Zatoki cena i dostępność w aptekach w całym kraju

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Ibuprom Zatoki i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Ibuprom Zatoki 24 tabletki blistry jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 14,69 zł do 25,77 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Ibuprom

Więcej informacji o Ibuprom Zatoki:

Ibuprom Zatoki to tabletki powlekane łagodzące objawy zatkanego nosa w przebiegu grypy, przeziębienia, alergii, zapalenia zatok. Zawiera ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym oraz pseudoefedrynę, która obkurcza śluzówkę nosa i zmniejsza jej obrzęk.

Najnowsze wiadomości o Ibuprom

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Ibuprom

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Ibuprom

Czy w aptekach jest dostępny Ibuprom RR lub Ibuprom Ultramax?
CZY JEST I IBUPROM RR MAX APTEKACH W WARSZAWIE WAWRZE MI CHODZI JEST IBUPROM ULTRAMAX DAWCE 600mg jest jest na rynku ten lek czy nie ma jeszcze w hur...
odpowiada Olga Sierpniowska

Ibuprom RR to lek w dawce 400 mg ibuprofenu i jest obecnie dostępny w aptekach zintegrowanych z GdziePoLek https://www.gdziepolek.pl/produkty/92509/ibuprom-rr-tabletki-powlekane/apteki/w-wawrze J...

Czy istnieją leki na załagodzenie dolegliwości menstruacyjnych?
Dziękuję za szybką odpowiedź. Właśnie pojawiły mi się plamienia lekko krwiste i bóle menstruacyjne, takie jak bóle i skurcze jajników. Czy są jakieś l...
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, na rynku aptecznym istnieje wiele leków łagodzących bóle menstruacyjne. Zebraliśmy je w naszych opracowaniach: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-miesiaczka-musi-bolec - https://www.gdzie...

Co mam zrobić, jeśli odczuwam silne bóle podbrzusza, pieczenie pochwy podczas oddawania moczu i towarzyszy temu biała wydzielina?
Witam, przed majówką skończył mi się okres i od tego czasu czuje silne bóle podbrzusza oraz pieczenie pochwy i podczas oddawania moczu. Dodam, że prze...
odpowiada Katarzyna Domagała

Opisane przez Panią objawy wskazują na infekcję grzybiczą pochwy (kandydozę), której towarzyszy zakażenie dróg moczowych. Dwa razy dziennie może Pani podmywać się letnią, przegotowaną wodą, w które...

Czy podczas przyjmowania leku Oriven można zażywać Ibuprom Sprint?
Czy można przy leku Oriven stosować Ibuprom sprint
odpowiada Katarzyna Domagała

Odpowiedź na to pytanie została już udzielona i znajduje się pod adresem: https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/19366/ibuprofen-czy-podczas-przyjmowania-leku-oriven-mozna-zazywac-ibuprom-sprint

Czy podczas przyjmowania leku Oriven można zażywać Ibuprom Sprint?
Czy można przy leku Oriven zastosować Ibuprom sprint
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, nie ma przeciwwskazań do łączenia leków Oriven oraz Ibuprom Sprint. Przesyłam materiały, które mogą okazać się przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jakie-leki-przeciwbolowe-stosowa...

Czy lek Trittico można łączyć ze środkami na bazie ibuprofenu lub paracetamolu?
Witam czy mozna łączyć lek trittico z lekami przeciwbólowymi jak nurofen, ibuprom czy paracetamol ?
odpowiada Katarzyna Domagała

Materiały dotyczące leku Trittico CR oraz Trittico XR, nie zawierają informacji, aby były jakiekolwiek przeciwwskazania do zażywania środków z ibuprofenem (np. Nurofen, Ibuprom) czy paracetamolem, pod...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Ibuprom

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Ibuprom Zatoki (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Ibuprom Zatoki.

Powiązane artykuły Ibuprom

Przeziębienie
Maciej Klimczyk, mgr farm. Przeziębienie – chyba nie ma osoby, która nie przechodziłaby przez tę chorobę. Wbrew pozorom, na przeziębienie zapadamy nie tylko jesienią czy zimą – często zdarza się, że chorujemy kilka razy w ciągu roku (szczególnie dzieci – nawet do 5 infekcji rocznie!). Bardzo często przeziębienie mylone jest z grypą, czasem też z anginą czy zapaleniem płuc. Warto więc wiedzieć, jak rozpoznać objawy przeziębienia, jakie leki możemy zastosować oraz kiedy niezbędna jest wizyta u lekarza.


Skuteczne sposoby na zapalenie zatok
Natika Karolak, mgr farm. Zapalenie zatok to dokuczliwa i często bolesna przypadłość towarzysząca zwykle przeziębieniu. Możemy ją leczyć domowymi sposobami, ale co zrobić w przypadku, gdy te metody zawiodą?


Katar
Agnieszka Soroko, mgr farm. Bardzo często przeziębieniu lub innym chorobom dróg oddechowych towarzyszy uciążliwy katar.


Zatoki
Agnieszka Soroko, mgr farm. Zapalenie zatok jest dokuczliwą przypadłością towarzyszącą zwykle przeziębieniu, alergii lub innym chorobom.


Produkty USP Zdrowie
Jakub Piwko USP Zdrowie to firma założona w latach 90-tych. Po pewnym czasie stała się liderem kategorii produktów OTC (bez recepty), korzystając z siły takich marek jak np. Apap, które wtedy nie miały innej istotnej konkurencji. Po śmierci założyciela firma przeżywała trudności i straciła wiodącą pozycję na rzecz Aflofarm i Polpharmy.


} ;