Ibuprom Max Sprint cena i dostępność w aptekach w całym kraju

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Ibuprom Max Sprint i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Ibuprom Max Sprint 20 kapsułek jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 13,99 zł do 20,36 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Ibuprom

Więcej informacji o Ibuprom Max Sprint:

Ibuprom Max Sprint to kapsułki do stosowania doustnego zawierające ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, stawów, menstruacyjne) o łagodnym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Najnowsze wiadomości o Ibuprom

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Ibuprom

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Najnowsze pytania Ibuprom

Czy istnieją leki na załagodzenie dolegliwości menstruacyjnych?
Dziękuję za szybką odpowiedź. Właśnie pojawiły mi się plamienia lekko krwiste i bóle menstruacyjne, takie jak bóle i skurcze jajników. Czy są jakieś l...
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, na rynku aptecznym istnieje wiele leków łagodzących bóle menstruacyjne. Zebraliśmy je w naszych opracowaniach: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/czy-miesiaczka-musi-bolec - https://www.gdzie...

Co mam zrobić, jeśli odczuwam silne bóle podbrzusza, pieczenie pochwy podczas oddawania moczu i towarzyszy temu biała wydzielina?
Witam, przed majówką skończył mi się okres i od tego czasu czuje silne bóle podbrzusza oraz pieczenie pochwy i podczas oddawania moczu. Dodam, że prze...
odpowiada Katarzyna Domagała

Opisane przez Panią objawy wskazują na infekcję grzybiczą pochwy (kandydozę), której towarzyszy zakażenie dróg moczowych. Dwa razy dziennie może Pani podmywać się letnią, przegotowaną wodą, w które...

Czy podczas przyjmowania leku Oriven można zażywać Ibuprom Sprint?
Czy można przy leku Oriven stosować Ibuprom sprint
odpowiada Katarzyna Domagała

Odpowiedź na to pytanie została już udzielona i znajduje się pod adresem: https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/19366/ibuprofen-czy-podczas-przyjmowania-leku-oriven-mozna-zazywac-ibuprom-sprint

Czy podczas przyjmowania leku Oriven można zażywać Ibuprom Sprint?
Czy można przy leku Oriven zastosować Ibuprom sprint
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, nie ma przeciwwskazań do łączenia leków Oriven oraz Ibuprom Sprint. Przesyłam materiały, które mogą okazać się przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jakie-leki-przeciwbolowe-stosowa...

Czy lek Trittico można łączyć ze środkami na bazie ibuprofenu lub paracetamolu?
Witam czy mozna łączyć lek trittico z lekami przeciwbólowymi jak nurofen, ibuprom czy paracetamol ?
odpowiada Katarzyna Domagała

Materiały dotyczące leku Trittico CR oraz Trittico XR, nie zawierają informacji, aby były jakiekolwiek przeciwwskazania do zażywania środków z ibuprofenem (np. Nurofen, Ibuprom) czy paracetamolem, pod...

Kiedy ustąpi ból głowy spowodowany tabletkami Dionelle?
Dzisiaj przyjęłam pierwsza tabletkę leku dionelle. Cały dzień strasznie boli mnie głowa. Czy to minie? A jak tak to po jakim czasie?
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Ból głowy został opisany jako częste (nawet średnio u co dziesiątej osoby stosującej lek) działanie niepożądane występujące podczas przyjmowania leku Dionelle. Przyczyną bólu głowy jest zapewne pod...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Ibuprom

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Ibuprom Max Sprint (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Ibuprom Max Sprint.

Powiązane artykuły Ibuprom

Migrena
Agnieszka Soroko, mgr farm. Migrena jest przewlekłą chorobą neurologiczną i jedną z najczęstszych przyczyn bólów głowy. Schorzenia nie należy lekceważyć i warto zrobić wszystko, by je kontrolować tak, żeby ataki migreny pojawiały się jak najrzadziej. Na rynku dostępnych jest wiele leków bez recepty i na receptę, które mogą pomóc zarówno w zapobieganiu, jak i w przerywaniu migreny.


Ból i gorączka
Agnieszka Soroko, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom.


Ból głowy i migrena
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Bóle głowy miewa prawie każdy - częściej lub rzadziej, mocniejsze lub słabsze, pulsujące, tępe, migrenowe. Mogą nas dopaść w najmniej spodziewanym momencie. Warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić oraz które preparaty dostępne w aptece bez recepty można zażyć.


Ból zęba
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból zębów może zdarzyć się u każdej osoby. Często jest wyjątkowo nieprzyjemny, przeszywający. Warto wiedzieć, jak sobie z nim radzić.


Bóle menstruacyjne
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Przeciętnie kobieta miesiączkuje 450 razy w ciągu swojego życia. Okres trwa kilka dni, a więc czas ten w sumie to kilka lat życia. Nierzadko szczególnie początkowe dni są trudne - ból, skurcze, dyskomfort w brzuchu. Preparaty z apteki mogą pomóc w przetrwaniu tego okresu.


Produkty USP Zdrowie
Jakub Piwko USP Zdrowie to firma założona w latach 90-tych. Po pewnym czasie stała się liderem kategorii produktów OTC (bez recepty), korzystając z siły takich marek jak np. Apap, które wtedy nie miały innej istotnej konkurencji. Po śmierci założyciela firma przeżywała trudności i straciła wiodącą pozycję na rzecz Aflofarm i Polpharmy.


Ból przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Większość substancji przeciwbólowych przenika do mleka mamy i może wywierać negatywny wpływ na niemowlę. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki, które są bezpieczne podczas karmienia piersią. Należy je jednak stosować krótkotrwale i w najniższej skutecznej dawce.


Przeziębienie przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Podczas walki z przeziębieniem nie musisz rezygnować z karmienia piersią. W czasie infekcji układ odpornościowy mamy wytwarza dodatkowe przeciwciała, których zadaniem jest zwalczenie choroby. Wraz z mlekiem są one przekazywane maluszkowi, co zmniejsza ryzyko jego zachorowania.


} ;