Jak wyleczyć zapalenie pęcherza?, opinie i pytania

323 pytania o Jak wyleczyć zapalenie pęcherza?. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Zapalenie pęcherza moczowego.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Klaudia (anonim, 5.173.120.)
około dnia temu, Warszawa

Dzień dobry.Jestem po zabiegu ginekologicznym.Zażywałam Cipronex ...

Dzień dobry.Jestem po zabiegu ginekologicznym.Zażywałam Cipronex i Femistine. Jednak jest już 5 tyg.po zabiegu i nadal mam parcie na cewkę moczową.Lekarz przepisał mi MONURAL.Jednak że względu na problemy nerwicowe mam poważne obawy co do zażycia i możliwych skutków ubocznych.Czy często zdażają się uporczywe i groźne biegunki?
Mam jeszcze jedno pytanie.Nasennie zażywam lek Miansec na około pół godziny przed snem.Kiedy zatem powinnam zażyć MONURAL?
Rano zaś zażywam do godziny po przebudzeniu leki przeciwdepresyjne i uspokajające Parogen i Alprox .Nie wiem kiedy "wystrzelić się" z zażyciem Monuralu?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Dziękuję

Pauka1983 (anonim, 188.146.163.)
około 3 dni temu, Warszawa

Co zrobić jeżeli po zażyciu leku Cipronex odczuwam bóle rąk i głowy?

Witam, dzisiaj wzięłam 1 tabletkę cipronex 500 mg na zapalenie pęcherza moczowego i cewki moczowej i po 2 godzinach zaczęły mnie boleć ręce jakbym sił nie miała w nich, na dodatek zachciało mi się po nich spać. Lekarz powiedział mi, że mam brać 2 tabletki dziennie przez 7 dni. Dodam, że mam jeszcze niedoczynność tarczycy i na badaniach wyszło mi też że arytmie. Czy ten lek mam odstawić, czy brać go dalej. ?

Aneta (anonim, 185.251.84.)
około 4 dni temu, Śródmieście

Czy Urofuraginum i Gripex Max osłabiają skuteczność Vibin Mini?

Czy mogę jednocześnie zażywać vibin mini urofuraginum max i Gripex max w saszetkach? Jestem przeziębiona boli mnie głowa i jednocześnie pęcherz dodatkowo przyjmuje antykoncepcję

Hania (anonim, 62.133.157.)
około 5 dni temu, Warszawa

Czy Neofuragina i Fitolizyna w paście mogą wyleczyć zapalenie pęcherza?

Dzień dobry,
Jakiś miesiąc temu leczyłam zapalenie pęcherza moczowego. Lekarz rodzinny przepisal mi 2 opakowania antybiotyku na te dolegliwość, jednak żadnych badań nie miałam robionych. Dziś znowu odczuwam pierwsze objawy zapalenia pecherza, a mianowicie parcie na mocz, ból w trakcie jego oddawania a nawet małe ilości krwi w moczu. Nie tracąc czasu, skorzystałam z dostępnych w domu leków i zaczęłam przyjmować Neofuragine w tabletkach oraz fitolizyne w formie pasty do rozpuszczenia. Mam pytanie, czy tymi lekami da się wyleczyć zapalenie pęcherza czy może koniecznie jest udanie sie do lekarza rodzinnego po receptę i jakiś antybiotyk?

Majka (anonim, 212.59.226.)
około 7 dni temu, Warszawa

Czym może być spowodowane parcie na pęcherz?

Dzień dobry mam pytanie ,w lutym po zastosowaniu antybiotyku fluomizin na bakterie w pochwie pojawiło się uczucie parcia na cewkę ,miałam robione wymazy z pochwy ,ogólne badanie moczu i posiew nic nie wyszło .Brałam 2 leki na nadreaktywny pęcherz nadal bez skutku .Aktualnie zażywam duomox na infekcje pochwy ale objawy parcia nadal nie ustępują.Czym może być spowodowane to parcie ? USG i reszta badań jest w normie .

Ania (anonim, 45.159.164.)
około 11 dni temu, Warszawa

Czy po leku NeoFuragina może być zielony mocz?

Czy neo furagina może zabawić mocz na zielono? Wzięłam od razu 2 tabletki bo poczułam, objawy zapalenia pęcherza, gdy po 2 godzinach skorzystałam z toalety zauważyłam dosydź zielonkawy kolor moczu, czy to od tych tabletek?

Anonim (anonim, 37.8.196.)
około 11 dni temu, Warszawa

Czy mogę zrobić badanie ogólne moczu dzień po zakończeniu leczenia antybiotykiem Cipronex?

Biorę lek Cipronex, po zakończeniu antybiotyku lekarz kazał mi zrobić badanie ogólne moczu. Czy mogę zrobić badanie od razu po zakończeniu leku, czy muszę odczekać parę dni?

Joli (anonim, 37.8.196.)
około 11 dni temu, Warszawa

Czy ból pęcherza nie powinien już ustać jeśli jestem w połowie kuracji lekiem Cipronex?

Czy podczas brania leku Cipronex (co 12 godzin, przez 10 dni) możliwe jest, że boli pęcherz? Lek przepisany został przez ginekologa na ostre zapalenie pęcherza, zaczęłam właśnie brać tabletki z drugiego opakowania. Czy ból pęcherza nie powinien już ustać?

Marzynska (anonim, 46.76.128.)
około 21 dni temu, Warszawa

Czy mogę zastosować odpowiednik Urotrimu, jeśli w trakcie leczenia wystąpiła biegunka?

Czy są jakieś zamienniki Urotrimu. Leczę nawracające zapalenia układu moczowego i w trakcie kuracji wystąpiła biegunka...czym mogę zastąpić Urotrim?

Alicja (anonim, 46.205.198.)
około 25 dni temu, Warszawa

Co powinna zrobić mama, jeśli zapisane leki jej nie pomogą?

Moja mama w wieku 65 lat ma bóle kolan, ostro palą ją stopy (ale nie są zaczerwienione albo spuchnięte) do tego ma problemy z pęcherzem, często oddaje mocz, lekarz po konsultacji, ale bez badania krwi i moczu zalecił Monural, jedna tabletkę i nic nie pomogło, drugi lekarz zalecił właśnie Cipronex i Dicloduo Combi również bez badań, czy mama może ze spokojem brać te leki? Co powinna robić jeśli leki nie pomogą? Lub pomogą ? Starać się o skierowanie na badanie krwi i moczu ?

Ania (anonim, 83.11.253.)
około 27 dni temu, Warszawa

Przez ile czasu muszę się dodatkowo zabezpieczać przyjmując Afasutral?

Witam od 2 lat przyjmuje tabletki vixpo regularnie
Teraz przez problemy z pęcherzem dostalam recepte na antybiotyk Afastural
Zaczne go brac od środy przez ile czasu musze sie zabezpieczac dodatkowo? Od kiedy bede mogla współżyć bez zabezpieczenia dodam ze mam napisane o 2 opakowaniach

Jak wyleczyć zapalenie pęcherza?
Niemal połowa kobiet na świecie doświadczyła choć raz w życiu zapalenia pęcherza moczowego. Problem dotyczy jednak nie tylko kobiet. Ból, pieczenie lub nagła potrzeba wizyty w toalecie to niektóre z dokuczliwych objawów. Jak chronić swój układ moczowy przed i po przebytym zakażeniu?


Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 7 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godziny temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 8 godzin temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 21 godzin temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Maciej Jakubczyk
administrator
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor