No-Spa, opinie i pytania

35 pytań o No-Spa. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Zapalenie pęcherza moczowego, Kamica żółciowa, Leki przeciwbólowe, Domowa apteczka, Gluten w lekach, Najlepsze sposoby na świąteczne przejedzenie, Leki dla zwierząt w aptekach, Zespół jelita drażliwego - z pamiętnika pacjentki, Jak wyleczyć zapalenie pęcherza?, Co oznacza ból w pachwinie?, Czy trzustka może boleć?, Kiedy ból brzucha to atak woreczka żółciowego, Metody leczenia kamicy nerkowej, Czy miesiączka musi boleć?, Ból brzucha, Bóle menstruacyjne, Zespół jelita drażliwego (IBS).

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Xloxlalososjccccxx (anonim, 89.151.32.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy rumianek, mieta oraz leki przeciwbólowe osłabiają skuteczność pigułek Naraya Plus?

Witam, od 3 miesięcy stosuję tabletki Naraya Plus. Tabletki są dobre, nie mam częstych krwawień i wyraźnie utrzymują mój cykl miesiączkowy. Jest tylko jeden problem. 2-3 dni przed wystąpieniem krwawienia z odstawienia strasznie źle się czuję. Boli mnie brzuch i piersi, czasem mam tak opuchnięte że ciężko mi funkcjonować. Jest to bardzo uciążliwe dlatego najczęściej na ból brzucha biorę nospe, lub pyralginę. Przed stosowaniem tabletek antykoncepcyjnych piłam rumianek i herbatę miętowa. Jednak odkad stosuję Naraye plus, boję się że przez picie ziołowych herbat moja antykoncwpcja się obniży. Czy tabletki przeciwbólowe również obniżają antykoncepcję? Nie wiem czy mogę je stosować.
Mam 19 lat

TOMEK (anonim, 37.30.33.)
około 1 miesięcy temu, Polska

Czy dwie tabletki leku No-spa odpowiadają jednej tabletce środka No-spa Max?

CZY NOS-PA 40 MG ZWYKŁA BYŁA NA RECEPTĘ KIEDYŚ W POLSCE MA PYTANIE CZY 2 TABELKI ZWYKŁEJ NOS-PY JEST JEDNA TABLETKA NOS-PA MAX JEDNA TABLETKA ? CZY JEST TO SAMO CO 2 TABLETKI ZWYKŁEJ NOSPY

Robert 987 (anonim, 185.238.65.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Jakim lekiem zastąpić Quarelin?

Dzień dobry ; proszę o informacje czy istnieje zamiennik za Quarelin ,który w tym momencie jest niedostępny . lub dwa leki które współdziałając miały by ten sam efekt ?

Ola (anonim, 46.134.127.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Co mam zrobić, jeśli odczuwam silne bóle podbrzusza, pieczenie pochwy podczas oddawania moczu i towarzyszy temu biała wydzielina?

Witam, przed majówką skończył mi się okres i od tego czasu czuje silne bóle podbrzusza oraz pieczenie pochwy i podczas oddawania moczu. Dodam, że przed okresem również czułam pieczenie i towarzyszyła temu biała wydzielina. Ginekologa mam dopiero w połowie maja, a odczuwam silny ból i dyskomfort. Może jest jakiś lek bez recepty, który mi pomoże? Ból promieniuje w okolicy jakników.

Rafał (anonim, 109.77.129.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę przyjąć lek przeterminowany 3 lata?

Witam. Mieszkam poza granicami Polski, od rana mam bardzo mocne bóle brzucha, znalazłem nospe ale niestety data ważności była do 02/2017.
Czy mogę ją wziąć?
Dziękuję

krystyna (anonim, 31.0.123.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czym złagodzić ból jajnika?

co zastosować na ból jajnika(boli mnie tylko lewy( żeby dotrwać do wizyty w poniedziałek.
Zastosowałam 1/2 tabletki ketonalu ale nie pomógł

Ewa (anonim, 31.0.122.)
około 1 lat temu, Warszawa

Jaki zamiennik leku No-Spa nie zawiera laktozy?

Czy przy zespole jelita wrazliwego moge stosowac jakis zamiennik No-Spy, w jakich dawkach? Stosowanie leku w momencie bolu nie zdaje egzaminu, poniewaz ustepuje on, zanim lek zacznie dzialac. Pytam o zamiennik, gdyz w ulotce No-Spy napisano, zeby skonsultowac sie z lekarzem w przypadku nietolerancji na laktoze, a ja wlasnie jestem na diecie bezglutenowej i bezlaktozowej.

Waldes993 (anonim, 195.117.107.)
około rok temu, Warszawa

Co pomoże na silny ból brzucha z wymiotami?

Witam. Od tygodnia pojawił się silny bul brzucha pomiędzy pempkiem a mostkiem i na dodatek bul jest tak silny że pojawiają się nawet kilkukrotnie wymiotowania w ciągu dnia. Co pomoże ??? Dzięki za pomoc 🤔🤔

Waldes993 (anonim, 195.117.107.)
około rok temu, Warszawa

Co wziąć na silny ból brzucha z wymiotami?

Witam. Od tygodnia pojawił się silny bul brzucha pomiędzy pempkiem a mostkiem i na dodatek bul jest tak silny że pojawiają się nawet kilkukrotnie wymiotowania w ciągu dnia. Co pomoże ??? Dzięki za pomoc 🤔🤔

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 17 minut temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 34 minut temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Barbara Mierzwinska
ekspert
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 31 minut temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godzinę temu
Agata Zięba, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Karolina Zygmunt, mgr farm.
farmaceuta, redaktor