Ibuprom Sprint cena i dostępność w aptekach w całym kraju

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Ibuprom Sprint i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Ibuprom Sprint 24 kapsułki jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 13,69 zł do 20,24 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Ibuprom

Więcej informacji o Ibuprom Sprint:

Ibuprom Sprint to kapsułki do stosowania doustnego zawierające ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, stawów, menstruacyjne) o łagodnym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki w przebiegu przeziębienia lub grypy. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Najnowsze wiadomości o Ibuprom

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Ibuprom

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Ibuprom

Czy lek Trittico można łączyć ze środkami na bazie ibuprofenu lub paracetamolu?
Witam czy mozna łączyć lek trittico z lekami przeciwbólowymi jak nurofen, ibuprom czy paracetamol ?
odpowiada Katarzyna Domagała

Materiały dotyczące leku Trittico CR oraz Trittico XR, nie zawierają informacji, aby były jakiekolwiek przeciwwskazania do zażywania środków z ibuprofenem (np. Nurofen, Ibuprom) czy paracetamolem, pod...

Kiedy ustąpi ból głowy spowodowany tabletkami Dionelle?
Dzisiaj przyjęłam pierwsza tabletkę leku dionelle. Cały dzień strasznie boli mnie głowa. Czy to minie? A jak tak to po jakim czasie?
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Ból głowy został opisany jako częste (nawet średnio u co dziesiątej osoby stosującej lek) działanie niepożądane występujące podczas przyjmowania leku Dionelle. Przyczyną bólu głowy jest zapewne pod...

Czy zażywając lek Skudexa mogę dodatkowo przyjąć środek na gorączkę, np. Ibuprom lub Nurofen Forte?
Witam,czy zażywając lek Skudexa na neuralgię międzyżebrowa,można połączyć z lekiem na goraczkie?np.ibuprom lub Nurofen forte ?
odpowiada Katarzyna Domagała

Nie należy łączyć leku Skudexa z innymi lekami o działaniu przeciwzapalnym, należącymi do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (np. ibuprofenem - składnikiem wspomnianych leków Ibuprom i Nurofen for...

Czy podczas stosowania leku Doloxib mogę dodatkowo zażyć Ibuprom lub Solpadeinę?
Czy przy leku doloxib mozna stosowac jeszcze dodatkowo ibuprom solpadeina?
odpowiada Katarzyna Domagała

Zgodnie z ostrzeżeniami producenta leku Doloxib, nie zalecałabym Panu stosowania dodatkowych leków przeciwbólowych, a szczególnie tych z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, takich jak ibupro...

Pod jaką nazwą można kupić Ibuprom Zatoki w Niemczech?
pod jaką nazwą można kupić zatoki ubuprom w niemczech
odpowiada Marta Janocha

Ibuprom Zatoki jest dwuskładnikowym lekiem zawierającym w swoim składzie ibuprofen w dawce 200 mg i chlorowodorek pseudoefedryny w dawce 30 mg. Stosowany jest w doraźnym łagodzeniu objawów przeziębien...

Jakie leki bez recepty mogę dostać na zakażenie dróg moczowych i kamicę?
Jaki lek moge dostac bez recepty na zapalenie drog moczowych i kamicy
odpowiada Katarzyna Domagała

Preparaty bez recepty na zapalenie pęcherza, które może Pan kupić w aptece to, np. 1) ziołowe środki wspomagające oddawanie moczu i funkcjonowanie dróg moczowych, zawierające składniki pochodzenia ro...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Ibuprom

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Ibuprom Sprint (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Ibuprom Sprint.

Powiązane artykuły Ibuprom

Migrena
Agnieszka Soroko, mgr farm. Migrena jest przewlekłą chorobą neurologiczną i jedną z najczęstszych przyczyn bólów głowy. Schorzenia nie należy lekceważyć i warto zrobić wszystko, by je kontrolować tak, żeby ataki migreny pojawiały się jak najrzadziej. Na rynku dostępnych jest wiele leków bez recepty i na receptę, które mogą pomóc zarówno w zapobieganiu, jak i w przerywaniu migreny.


Ból i gorączka
Agnieszka Soroko, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom.


Produkty USP Zdrowie
Jakub Piwko USP Zdrowie to firma założona w latach 90-tych. Po pewnym czasie stała się liderem kategorii produktów OTC (bez recepty), korzystając z siły takich marek jak np. Apap, które wtedy nie miały innej istotnej konkurencji. Po śmierci założyciela firma przeżywała trudności i straciła wiodącą pozycję na rzecz Aflofarm i Polpharmy.


Ból przy karmieniu piersią
Katarzyna Domagała, mgr farm. Większość substancji przeciwbólowych przenika do mleka mamy i może wywierać negatywny wpływ na niemowlę. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki, które są bezpieczne podczas karmienia piersią. Należy je jednak stosować krótkotrwale i w najniższej skutecznej dawce.


} ;