Wysoki cholesterol

opinie i pytania

Na GdziePoLek na Twoje pytania odpowiadają farmaceuci, lekarze i inni użytkownicy.

Wyślij mi powiadomienie email, gdy pojawi się nowe pytanie w tym temacie
Pieseł

Atrox 20

Na co jest Atrox? W jakiej aptece mogę go kupić i za ile? :)

sd (anonim, 89.64.31.)

atozet 10+40

kiedy lek będzie dostępny w aptekach w Krakowie?

Zenon

bez recepty na cholesterol na miażdżycę

Zastanawiam się, czy mam brać coś na wysoki cholesterol i miażdżycę bez recepty (i co konkretnie?), czy też udać się do lekarza. Nie chcę brać jakichś mocnych leków, ale może Państwo polecą coś zdrowego bez recepty?

Katarzyna

leki na cholesterol

Mam dość wysoki cholesterol. Czy to znaczy, że muszę zacząć brać leki na to? Może coś bez recepty na początek? Dziękuję za pomoc.

@lessandra

Leki na miażdżycę bez recepty

Witam. Czy są dostępne leki na miażdżyce bez recepty? Wyjeżdżam za granicę na pół roku i nie będę mieć dostępu do lekarza. Z poważaniem.

ESKA (anonim, 164.127.44.)

Biogal

Czy preparat w Waszej aptece jest bio i jaka cena za 1 opakowanie/
Pozdrawiam
Elzbieta Siejek

anastazja

jak zapobiec miażdżycy

W mojej rodzinie wszyscy w pewnym wieku mają miażdżycę, podwyższony cholesterol, zawały, itd. Obawiam się, że to samo spotka również mnie za 10-20 lat (mam 35 lat). Czy mogę jakoś temu zapobiec?

Marek (anonim, 87.207.157.)

Zamienniki

Lekarz przepisał mi Cardiopirin 75 Mg, miałem go stosować rano, jestem po operacji (stendy 4 i baypasy 3) kupiłem opakowanie 60 tabletek.
Kardiolog z kolei przepisał mi (dzisiaj) Aspirin Cardio 100 Mg mam pytanie, czy działanie tych leków jest takie same, lub podobne? Przecież nie wyrzucę, dopiero co kupionego nowego opakowania ! Mam coraz więcej nie zużytych leków, gdyż każda kolejna lekarska wizyta powoduje zmianę i konieczność zakupu nowych specyfików

Katmak (anonim, 95.160.226.)

Atoset

Witam. Kiedy będzie dostępny lek Atozet 10 mg +80 mg?

antoni (anonim, 89.76.246.)

bez recepty

prawdopodobnie bede musial leczyc miazdzyce ale wizyte u lekarza mam dopiero pod koniec kiwetnia czy sa jakies lekarstwa na miazdzyce bez recepty

Mirek

Statyny?

Chciałem prosić o informację o statynach czy branie ich pociąga za sobą niebezpieczeństwa jakie podnoszą kręgi związane z medycyną nie akademicką że więcej szkody może spowodować ich branie niż zagrożenia związane z podwyższonym cholesterolem i triglicerydami które podobno nie jest wiarygodnie przebadane? które z preparatów są jakoś bardziej bezpieczne dla pacjenta?
lekarz przepisał mi Crosuvo 10 mg? 0-0-1

Tomasz

Lek na cholesterol.

CZy są jakies leki bez recepty na obniżenie cholersterolu?

dla dorosłej osoby 48 lat. pozdrawiam

Sigurda

Czy tabletki antykoncepcyjne mogą wpłynąć na podwyższenie cholesterolu?

Czy tabletki antykoncepcyjne mogą wpłynąć na podwyższenie cholesterolu?

truskaweczka-gorzow

Tulip i cytrusy

Czy można brać Tulip na cholesterol i jeść cytrusy (grejpfruty, pomarańcze...)? Koleżanka mówiła że nie powinno się tak robić, a bardzo je lubię, szczególnie grejpfruty i nie wiem co terazProdukty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.