Jak wyleczyć chorą prostatę?, opinie i pytania

213 pytań o Jak wyleczyć chorą prostatę?. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
krypera (anonim, 217.97.237.)
około 7 dni temu, Warszawa

Czy Miansec może powodować zatrzymanie moczu?

Leczyłem się z uzależnienia od Zolpidemu Mirtorem, ale ponieważ mam przerost prostaty i pojawiły się niepokojące sygnały lekarz psychiatra przepisał mi Miansec. Czy ten lek nia zagraża mi zatrzymaniem moczu ? Podkreślam, że mam przerost prostaty. Z góry dziękuję za poradę.

Grzegorz (anonim, 89.228.115.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę dołączyć do terapii lek Furaginum, jeśli po 7 dniach stosowania Levoxa nie przynosi poprawy?

Biorę 7 dni Levoxę i nie widzę poprawy.Czy dalej brać ,czy można dołaczyć Furagin?Mam zapalenie prostaty i tydzień leżę w łóżku. Stany podgorączkowe,bóle prostaty i okolic orazzłe samopoczucie z bólami stawów i kości.

Paweł (anonim, 194.110.116.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy połączenie leków Finaran i Tamispras to nie za dużo?

Witam, mam przepisane przez urologa Finaran i Tamispras po 1 tabl. przed snem. Oba preparaty mają działanie na zmniejszenie rozrostu prostaty i parcia na pęcherz. Czy nie będzie to zbyt dużo?

krypera (anonim, 217.97.237.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy osoby z łagodnym przerostem prostaty mogą stosować lek Mirtor?

Mój psychiatra leczy mnie Mirtorem z uzależnienia od Zolpidemu. Mam bardzo zadawalajace rezultaty ( już zszedłem z dawki zolpidemu o 2/3 ) mam jednak obawę, czy nie dojdzie do zatrzymania moczu, bo leczę się na łagodny przerost prostaty i prawie nie odczuwam parcia na pęcherz. Miksję muszę wywoływać drażniąc prącie. Psychiatra przekonuje, że nic mi nie grozi, a urolodzy są niejednoznaczni w opinii. Czy mogę bezpiecznie dokończyć terapię i jak mam się zabezpieczyć przed zatrzymaniem moczu ? Bardzo proszę o poradę i z góry dziekuję.

szunaj (anonim, 94.251.225.)
około 10 miesięcy temu, Częstochowa

Czy w aptece w Częstochowie otrzymam ziele wierzbownicy drobnokwiatowej oraz mieszankę ziół na cukrzyce? Czy mogę otrzymać powiadomienie, kiedy pojawią się w aptece?

czy dostanę w aptece w Częstochowie ziele wierzbownicy drobnolistnej na prostatę, oraz mieszankę ziół na cukrzycę? Jeżeli obecnie nie ma, czy mogę zostać powiadomiony kiedy będzie i w której aptece?

mężczyzna 67 (anonim, 89.151.41.)
około miesiąca temu, Warszawa

Kiedy przyjąć Fokusin, jeśli zażywam Euthyrox, Tritace i Bisocard?

Mam usuniętą tarczycę i dlatego biorę na czczo euthyroxN88 a później po pół godzinie na nadciśnienie tritace 5mg i bisocard 5mg. Kiedy powinienem zażyć fokusin?

klemens (anonim, 185.38.226.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy Duitam może wywołać raka i czy w związku z tym warto go stosować?

W ulotce leku Diutam czytamy:w badaniu klinicznym z udziałem pacjentów ze zwiększonym ryzykiem raka gruczołu krokowego u pacjentów przyjmujących Duitam diagnozowano ciężką postać raka gruczołu krokowego częściej niż u pacjentów którzy nie przyjmowali tego leku.Czy należy rozmieć że ten lek może wywołać raka i jeśli tak czy warto ten lek brać?

Jon (anonim, 37.248.253.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy jest korzyść z przyjmowania dwóch leków w jednym pod nazwą Duitam?

Do niedawna brałem Tamsulzynę i Dutasteryd w postaci 2 tabletek( Omnic Ocas+ Adadut póżniej Tamispras+Dutafin i teraz lekarz wpadł na pomysł leczenia tabletką 2 w jednym. Czy poza wyższą ceną, bo lek nie jest chyba jeszcze w Polsce refundowany (DUITAM) jest z tego jakaś korzyść? Bo cena lekko powala.

Kaja (anonim, 188.146.132.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy można odstawić lek Fokusin bezpowrotnie bez skutków ubocznych?

Mój Ojciec 89 lat ma przepisany od lekarza pierwszego kontaktu lek Fokusin. Zauważyłam, że zaczął bardzo obficie oddawać mocz ale tak często jak przed stosowaniem leku. Jest człowiekiem bardzo energicznym i ruchliwym. Zaczęły go boleć stawy, głowa, miał zawroty i spadek ciśnienia (115/59, puls 55.Malo pił więc uważam, że odwodnił się. W nocy oddawał przeszło litr moczu. Wiem to, ponieważ oddawał mocz do tzw.,, Kaczki,,. Po dwóch dniach nawadniania tzn.dziś jest lepiej. Nie oddaje moczu tak często, nie leci jak z cebra. Jednak nie wiem czy to dobrze. Ojciec jest człowiekiem, który sam decydował o wszystkim jednak teraz trochę poddał się. Czy można ten lek odstawić bezpowrotnie bez skutków ubocznych. Po dwóch dniach jest ok. Uważam, że w tym wieku musi pogodzić się z faktem, iż potrzeby fizjologiczne załatwiają się troszkę trudniej.

MALINIAK (anonim, 84.10.19.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy skutki uboczne leku Ranlosin są obligatoryjne i występują u każdego?

WITAM,
UROLOG PRZEPISAŁ MI RANLOSIN.CZY RZECZYWIŚCIE OPISANE SKUTKI UBOCZNE TAKIE JAK WYSYPKA ŚWIĄD BIEGUNKA ZAPARCIA WYSIĘG Z NOSA I SZEREG INNYCH WYSTĘPUJĄ U KAŻDEGO I SĄ OBLIGATORYJNE?

Wictoria3 (anonim, 83.28.218.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Kiedy ustąpią skutki uboczne po leku Firmagon?

Dzień dobry,
mam ogromną prośbę o udzielenie mi formacji na temat skutków ubocznych Firmagonu - tata otrzymał podwójną dawkę, czyli zużyto dwa zestawy jednocześnie dwa tygodnie temu. Od tamtej pory cierpi na zawroty głowy powodujące utratę równowagi i upadki. Kiedy ustąpią skutki uboczne i czy po podaniu następnej dawki skutki te będą się nasilać? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie

Zaniepokojony (anonim, 37.47.164.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy powinienem przestać brać Fokusin, jeśli mam skutki uboczne?

Witam, mam 22lata. Urolog przepisał mi tabletki Fokusin prawdopodobnie z powodu niedostatecznego wypróżnianie pęcherza podczas oddawania moczu. Właśnie wziąłem czwartą tabletkę, mam brać przez okresndwóch tygodni po jednej tabletce na noc. Wczoraj doszło u mnie do jednego ze skutków ubocznych przyjmowania leków zapisanych na ulotce, a mianowicie braku wytrysku bądź wytrysku wstecznego. Czy powinienem zaprzestać przyjmowania leku bądź skontaktować się z urologiem prowadzącym? Dodatkowo dzisiaj tj. czwarty dzień przyjmowania leku mam wrażenie ciągłego parcia moczu w samym penisie ( tak gdybym miał coś w nim, jakieś ciało obce) przy jednoczesnym braku parcia w pęcherzu. Drugim lekiem, który przyjmuje to scopolan. Proszę o odpowiedź czy jest to coś poważnego, czy należy kontaktować się z urologiem? G góry dziękuję za odpowiedź.

Jak wyleczyć chorą prostatę?
Zignorowanie nawet najbardziej łagodnej dolegliwości ze strony prostaty, zwanej gruczołem krokowym, bywa ryzykowne, ponieważ problemy z oddawaniem moczu i spadek libido szybko się nasilają. Jak sobie z tym radzić?


Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Barbara Mierzwinska
ekspert
Iwona Napierała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 8 minut temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 56 minut temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godziny temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 7 godzin temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 7 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 10 godzin temu
Aleksandra Mroczkowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 12 godzin temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor