Hydroxyzinum, opinie i pytania

158 pytań o Hydroxyzinum. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Leki przeciwhistaminowe, Zaburzenia lękowe (nerwica), AZS - atopowe zapalenie skóry u dzieci i dorosłych, Leki a karmienie piersią, Skuteczne sposoby na stres, Jak radzić sobie z wymiotami?, Nudności i wymioty, Atopowe zapalenie skóry (AZS).

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
ania1175 (anonim, 94.154.22.)
około 3 dni temu, Warszawa

Czy można stosować jednocześnie leki Bibloc, Pramolan i Hydroxyzinum?

Czy można łączyć lek Bibloc 1,25mg z Pramolanem 50mg(rano i wieczorem) i wieczorem Hydroxyzinum 10mg?Lekarz rodzinny przepisał takie połączenie na zaburzenia adaptacyjne i przyspieszoną pracę serca.

Marcin (anonim, 213.127.74.)
około 3 dni temu, Warszawa

zazylem 50 mg hydroksyzyny na noc bo kolega polecil po zuceniu trawy palenia

zazylem 50 mg hydroksyzyny na noc bo kolega polecil po zuceniu trawy palenia. Obudzilem sie pare razy w nocy a rano bol glowy sucho bardzo i lekki bol miesni

nn (anonim, 89.75.110.)
około 5 dni temu, Warszawa

Czy hydroksyzyna osłabia skuteczność Vines?

Witam. Dziś o godzinie 13 zażyłam lek Vines. Natomiast o 22 wziąłem hydroksyzynę. Przeczytałam gdzieś ze leki psychotropowe zaburzają działanie tabletek. Czy muszę dodatkowo się zabezpieczać.

Anna (anonim, 5.173.200.)
około 8 dni temu, Warszawa

Czy hydroksyzyna to lek na moje objawy?

Doktor przepisał mi Hydroxyzinum Espefa. Nie mogę spać w nocy , jestem nerwowa i wiecznie zła. Jestem jak zapalnik. Denerwuje się ciągle. Jestem spięta. Czy to jest na moje objawy? Jak mi te tabletki pomogą?

Anna (anonim, 188.146.35.)
około 10 dni temu, Warszawa

Czy można stosować łącznie Propranolol Accord, Primacor, Hydroxyzinum, Indapamide SR? Czy Propranolol może powodować obrzęki, duszność i ucisk w klatce piersiowej?

Witam. Czy można łączyć leki Propranolol Accord 10mg, Primacor 10mg, Indapamide SR 1,5mg, Hydroxyzinum 10mg. Dodam że po którymś leku czuję się nie najlepiej tj: dusi mnie w gardle-bardziej po lewej stronie, mam ucisk w klatce, bardzo napięte łydki z obrzękiem jakby żyły mi puchł, mdłości. Czy to może być przez Propranolol???

Nataa (anonim, 93.105.178.)
około 16 dni temu, Warszawa

Czy można łączyć hydroksyzynę z Polprazolem Max?

Czy hydroksyzyne moznq laczyc z polprazolem max i nie zaszkodzi na refluks ja doraznie chce chydroksyzyne na spanie

Arczi 36 (anonim, 83.20.219.)
około 21 dni temu, Warszawa

Czy brać dalej Velaxin w większych dawkach, czy wrócić do leku Parogen?

Witam brałem rok parogen lęki napadowe non stop nachodzą mnie myśli że coś mi się stanie
..i wtedy zaczyna się Bonanza....nogi z waty ledwo mogę powietrze nabrać drgawki zimno mi gorąco naprzemian uczucie że to już koniec głowa jak balon puls wali ...chciałem dołożyć parogen do 2 tabletek ale jakoś tak Llzle się czułem po tym poinformowałem lekarza że po 2 jest jednak lipa ..i jeden tydzień czuje się gorzej drugi lepiej ...wi c doktorka powiedziała że już po roku on nie działa skoro tak jest więź zamieniła mi na Velaxin 2x2 37.5 .zamiast powoli odstawiać parogen kazała przestać w zastąpić velexin ( to chyba zły pomysł zamiasto później po pół brać przez tydzień i dopiero docelowy lek) działał tydzień myślałem że nowy Velaxin to zbawienie wkoncu ulga zero myśli zero obiawow somatycznych ...po tygodniu jak by osłabło raz dobrze raz zle...w kolejnym tygodniu masakra nic nie działa ...objawy jak bym nic nie brał albo jak jakieś odstawienne ... Puls ciśnienie drgawki zatykanie w piersi ...myślałem że to koniec ..to właśnie było dziś .prawie zemdlałem ....uratował mnie afoban bo hydroxyzyna 25mg nic nie zdziałała ....nie wiem co mam robić brać to dalej tylko większe dawki czy wrócić do parogenu .proszę pomóżcie mi .co dzień wstaje z łóżka o boje się że będzie napad... Nie daje mi to normalnie żyć mam dość tego oddam wszystko żeby było normalnie

Jack (anonim, 109.199.8.)
około miesiąca temu, Warszawa

Jak brać Pramolan i Hydroxyzynę, aby dotrwać do wizyty u lekarza?

Dzień dobry. Zacznę od tego że nigdy nie miałem problemów natury psychicznej, że wszystkim świetnie sobie radziłem. Przez ostatnie 20 dni byłem w izolacji covidowe. Sam covid tzn objawy nie były szczególnie ciężkie, lekki katarek, kaszelek i temperatura 38st.Wiec cieszyłem się ze tak to znoszę. Niestety...Jestem osobą 44lata która od roku leczy się na nadciśnienie. Po tygodniu pod wieczór zaczęło szwankować mi ciśnienie i znalazłem się w stanie na pograniczu omdlenia. Było mi zimno, skóra była wilgotna, zimne dłonie, stopy i straszny lęk przed śmiercią itp. Od tego czasu mam straszne Stany lekowe, paniki a to już tydzień. Ciągle przyspiesza mi puls, ma podwyzszona temperaturę 37st czasem 37,5.,leki,poty,brak snu. Jak zbliża się wieczór to cały drze. Jestem bezsilny bo nie wiem co robić. Wizytę u psychiatry mam za 7dni. Teraz od trzech dni biorę takie leki po konsultacji tel z kardiolog oraz rodzinnym rano o 8 pół tabletki betalocu, o 9 dwie hydroksyzyny 10mg o 10tej triplixam 10mg na nadciśnienie i o11tej dwie tabletki pramolan, o 15 znowu hydroksyzyne 1tabl i potem o 18tej dwie, i brałem jeszcze dwa promelany o 21...zgodnie z zaleceniem internisty, ale coś jest nie tak bo nic nie przechodzi. Czasem jest jakby dobrze i znowu ten stan wraca. Jak brać ta hydroksyzyne po ile tabl i ile razy dziennie i jak pramolan. Pramolan już nie biorę o 21 bo po nim nie śpię i nasila mi się wszystko, niepokój, lek, itp. Proszę o pomoc na tyle ile to możliwe by dotrwać te dni do wizyty z psychiatra.

Aneta (anonim, 188.147.36.)
około 29 dni temu, Warszawa

Wzięłam 5 mg nasen i za szybko się wybudziłam. Czy mogę dobrać jeszcze 5 mg? Czy mogę wziąć Hydroxizinum 25 mg na lęki?

Wzięłam 5 mg nasen i za szybko się wybudziłam. Czy mogę dobrać jeszcze 5 mg? Czy mogę wziąć Hydroxizinum 25 mg na lęki? Już nie dam rady przeżyć kolejnej bez ennejj nocy. Lek wzięłam około 1.5 godziny temu

ZUZIA (anonim, 89.68.233.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy można brać Hydroxyzinum z Vicebrolem?

Czy mogę brać hydroxyzinę
Razem z vicebrol, 3xdziennie forte /,acenokumarol nadmieniam, że mam folię,wychodzenia sama z domu od 40 lat,brałam leki trittico CR 25 mg / 1,3 tabl/ i serwerów 10 mg 5 mg, , do tych lekach mam drżenie mięśni, mam powiększone obie kmory serca, rozedmę,włóknienie płuc po chemioterapiach, mimo jedzenia to
Chudnę,.dziękuję za informację

Mymy (anonim, 86.163.122.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy można łączyć leki Hydroxyzinum i Diazepam?

Pierwszy psychiatra (Pl) przepisał mi w razie potrzeby
Hydroxyzinum w napadach lęku.
Gdy nie mogłam spać, doszły napady slinego lęku, dostałam od innego psychiatry (uk) diazepam, który uspokoił mnie na tyle, że mogę normalnie funkcjonowac, lecz skończył mi się lek, chciałabym wziąć hydroxyzinum, bo czuje, się gorzej a spotkanie z psychiatra mam w poniedziałek, a muszę iść do pracy, czekam na diagnozę, podejrzewają PSTD, lub nawrót depresji bo miałam po porodzie 6 lat temu, mimo że do tej pory byłam zdrowa.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 51 minut temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godziny temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 11 godzin temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 12 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 15 godzin temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Maciej Jakubczyk
administrator
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor