Rutinoscorbin, opinie i pytania

45 pytań o Rutinoscorbin. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Leki na grypę, Jak dbać o skórę i zdrowie zimą, Odporność, Przeziębienie w ciąży, Przeziębienie przy karmieniu piersią, Witamina C.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Anna (anonim, 195.191.163.)
około 3 dni temu, Warszawa

Czy jest szansa na ciążę, jeśli tabletki Vines przyjmuję nieregularnie?

Witam,
Stosuje tabletki Vines od 21 dni, zostały mi jeszcze 3 żółte żeby zacząć brać zielone. W sobotę czyli 17 kwietnia uprawiałam pierwszy raz sex bez zabezpieczenia bez kończenia w środku, ale wiadomo coś mogło niezauważalnie być w trakcie. Dzisiaj w niedziele wieczorem dostałam krwawienia i dość silnych jak przy okresie boli brzucha mimo ze zostały mi jeszcze trzy żółte tabletki, do tej pory nie miałam krwawienia wśród cyklicznego. Gdybym nie brała tabletek to według wyliczeń powinnam dostać normalny okres za tydzień. Jest tez taka sprawa, że brałam nieregularnie tabletki w ciągu tych trzech tygodni zdarzało się ze prałam 4 godziny tabletki z opóźnieniem w jeden dzień pod koniec drugiego tygodnia brania zapomniałam wziąć i przypomniałam i zdążyłam tabletkę 8 godzin po stałym przyjętym czasie ale tak jak mówię zdarza mi się wziąć z przesunięciami 4 godzin często. Dodatkowo w sobotę był sex a przed nim 4 dni brałam rutinoskorbin dwie tabletki dziennie teraflu dwa razy i raz dziennie witaminę c przeciw przeziębieniu. Teraz przeczytałam ze mogło to osłabić działanie leku i ten okres z bólem brzucha mnie niepokoi mimo ze to początek krwawienia. Czy w takim wypadku jest spora szansa na ciąże czy mogę wziąć tabletkę po na wszelki wypadek czy nie jest zalecana?

Sylwiarr (anonim, 83.29.144.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy można stosować jednocześnie witaminę D3, witaminę C i magnez?

Witam, w ostatnim czasie brałam antybiotyki, czuje się osłabiona. Lekarz zalecił mi przyjmowanie probiotyków oraz magne b6, czy można łączyć magnez z witaminą d oraz rutinoscorbinem?

Klara (anonim, 83.26.187.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Jak bardzo 1 tabletka Rutinoscorbinu osłabiła działanie antykoncepcji?

Jeśli brałam przez kilka dni rutinoscorbin, a przyjmuję również tabletki antykoncepcyjne. Była między nimi przerwa czasowa. To dużo osłabiłam działanie tabletek? Jeśli dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę rutinoscorbin i od jutra będę brala tylko same tabletki antykoncepcyjne to ich działanie wzrośnie po jakim czasie?

Anna (anonim, 5.173.40.)
około roku temu, Warszawa

Jaka ilość witaminy C obniża skuteczność dwuskładnikowej antykoncepcji hormonalnej?

Godzinę po dwuskładnikowej tabletce antykoncepcyjnej zjadłam kisiel (o 21). Okazało się, że jest on wzbogacany o wit. C-jedząc przyjęłam jej ok. 40 mg. Ponadto twgo dnia rano wzięłam 1 rutinoskorbin. Czy mogło to obniżyć skuteczność antykoncepcji?

Zbig.usa@gmail.com (anonim, 89.64.104.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy Cerutin jest odpowiednikiem Rutinoscorbinu?

Nie dowiedziałem się czy rutinoscorbin jest 100% odpowiednikiem crutinu
Czy tylko firma ma cene

Ala (anonim, 85.221.142.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy rutinoscorbin brany regularnie obniży skuteczność tabletek Vines?

Czy regularne stosowanie rutinoscorbin z tabletką vines obniża jej skuteczność?(jedna dziennie, z kilkugodzinną przerwą) I czy gdy przestanę brać nagle za jakiś czas rutinoscorbin, to wpłynie to na jej działanie? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Iza (anonim, 37.248.163.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy zażywając:Orofar Max, Vicks Antigrip Max, Acti-Trin, Rutinoscorbin, Sinupret, astaksantyne, herbatę z miodem i malinami oraz syrop z czosnkiem miodem i cytryną zmniejszam skuteczność tabletek antykoncepcyjnych Dionelle?

Czy będąc przeziębioną i stosując leki typu : Orofar Max,Vicks Antigrip Max, Acti Trin, Rutinoscorbin,sinupret i pomoczniczo astaksantyne,herbatę z miodem i malinami oraz syrop z czosnkiem miodem i cytryną zmniejszam skuteczność tabletek antykoncepcyjnych Dionelle? Czy jeżeli w wcześniejszych miesiącach miałam tendencje do dostania wcześniejszego krwawienia z odstawienia ( np. W 2 opakowaniu krwawienie 7 dni przed planowym krwawieniem)to czy teraz będąc przeziebioną taka możliwość zostaje zwiększona!

Ola (anonim, 83.21.145.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Ile tabletek leku Rutinoscorbin mogę przyjąć, aby nie zaburzyły one działania środka Diane 35?

Dzień dobry, od 7 dni stosuje antykoncepcję doustną Diane 35. Czy jak będę brała codziennie po jednej tabletce rutinoscorbin to nie zaburzy to działania antykoncepcji ?

Przeziębiona (anonim, 185.253.231.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Ile tabletek leku Rutinoscorbin mogę przyjąć, aby nie zaburzyły one działania środka Belara?

Dzień dobry :)
Stosuje antykoncepcję doustną (Belara). Od paru dni biorę rutinoscorbin, gdyż czuje się podziębiona. Ile tabletek dziennie maksymalnie mogę brać, aby nie zaburzyć działania Belary? Poza tym leczę się tylko ciepłą herbatą z miodem i cytryną :) Pozdrawiam :)

Aska (anonim, 176.156.115.)
około 9 miesięcy temu, Warszawa

Biore rutinoscorbin codziennie od 8 lat czy dobrze robie

Biore rutinoscorbin codziennie od 8 lat czy dobrze robie

Marta2001 (anonim, 89.151.32.)
około 10 miesięcy temu, Warszawa

Czy 6 tabletek leku Rutinoscorbin nie obniży skuteczności pigułek Naraya Plus?

Dzień Dobry. Od miesiąca stosuję tabletki naraya plus. Kiedyś przez 4 miesiące stosowałam vines. Za 2tyg mam operację przegrody nosowej, gdyż mam problem z oddychaniem. Lekarz powiedział, że nie muszę odstawiac antykoncepcji, natomiast zalecił abym 2 tyg przed operacją stosowała 3 razy dzinnie dwie tabletki Rutinoscorbin. Czy tyle witaminy C nie jest za dużo? Aby brać 6 tabletek dziennie? I stad moje pytanie czy Rutinoscorbin nie obniży skuteczności antykoncepcji?

Ania (anonim, 5.173.96.)
około roku temu, Warszawa

Czy przyjmowanie Rutinoscorbinu oraz Gripexu max osłabia działanie antykoncepcyjne tabletek Atywia?

1.Czy jeśli przyjęłam jednorazowo tylko jednego dnia w tygodniu 1 tabletkę gripex max oraz 2 tabletki rutinoscorbinu a następnie po około godzinie tabletkę antykoncepcyjną która przyjmuje regularnie może to zaburzyć skuteczność antykoncepcji w ciągu następnych dni?

2. Czy przyjmowanie 2 tabletek rutinoscorbinu przez kilka dni w czasie przeziębienia w godzinach porannych ma wpływ na skuteczność tabletki antykoncepcyjnej Atywia przyjmowanej wieczorem?

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 6 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 6 godzin temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 8 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 9 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 13 godzin temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 13 godzin temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 17 godzin temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Maciej Jakubczyk
administrator