Aspirin Complex Hot cena i dostępność w aptekach w całym kraju

granulat (do wytworzenia zawiesiny)

Lek bez recepty

Zapytaj farmaceutę 67 pytań

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Aspirin Complex Hot i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Aspirin Complex Hot 10 torebek jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 17,90 zł do 37,84 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Aspirin

Więcej informacji o Aspirin Complex Hot:

Aspirin Complex to granulat do sporządzenia gorącego napoju do stosowania w przebiegu przeziębienia, grypy lub zapalenia zatok. Preparat zawiera kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym , przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym oraz pseudoefedrynę, która zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie.

Najnowsze wiadomości o Aspirin

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Aspirin

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Aspirin

Czy można łączyć czosnek i ocet jabłkowy z lekami na przeziębienie?
Czy podczas brania leków podczas przeziębienia takich jak paracetamol i aspiryna można pić ocet jabłkowy oraz syrop z cebuli i czosnkiem? Jeśli tak t...
odpowiada Aleksandra Żywiec-Pelczar

Nie zaleca się stosowania preparatów zawierających czosnek w trakcie przyjmowania leków zawierających paracetamol i kwas acetylosalicylowy (aspirynę) ze względu na wzrost ryzyka uszkodzenia wątroby po...

Czy można przyjmować Aspirin stosując Sumamed?
Witam, Czy można brać aspirynę podczas przyjmowania summamedu? Pozdrawiam, Marta
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, można przyjmować Aspirynę zażywając lek Sumamed. Proszę także nie zapominać o probiotyku: - https://www.gdziepolek.pl/kategorie/probiotyki - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/probiotyki-czy-wa...

Jakim lekiem zastąpić Ibuprom Max, aby tak samo skutecznie hamował COX-2?
Czym można zastąpić ibuprom max, aby zachowując skuteczność ( COX2) wyeliminować substancję czynną, na którą dostałem uczulenia?
odpowiada Katarzyna Domagała

Substancja czynna leku Ibuprom Max, czyli ibuprofen należy związków, które blokują obydwie formy cyklooksygenazy: fizjologiczną COX-1 odpowiedzialną, między innymi, za prawidłowe funkcjonowanie śródbł...

Co mam zrobić, jeśli córka powinna zażywać 100 mg leku Acesan, a nie jestem w stanie kupić leku?
Witam, córka jest po cewnikowaniu tętnic płucnych i ma zalecony acesan w dawce 100mg przez pół roku, jednak nawet dawkę 50mg ciężko dostać. Co robić w...
odpowiada Olga Sierpniowska

Zarejestrowane dawki leku Acesan to 30 mg, 50 mg i 75 mg. Acesan w dawce 50 mg jest aktualnie rzeczywiście słabo dostępny w aptekach zintegrowanych z GdziePoLek: https://www.gdziepolek.pl/produkty/16...

Jaki lek przeciwgorączkowy może zastosować osoba z nadciśnieniem uczulona na metamizol i kwas acetylosalicylowy?
Mam uczulenie na pyralginę i aspirynę ,leczę się również na nadciśnienie czym mogę zbić gorączkę?dziekuje
odpowiada Katarzyna Domagała

U nadciśnieniowców, którzy są uczuleni na metamizol oraz kwas acetylosalicylowy najbezpieczniejszym lekiem przeciwgorączkowym jest paracetamol, np. 1) Apap: - https://www.gdziepolek.pl/produkty/5684...

Czy Aspiryna, Gripex, Rutinoscorbin, witamina C, D3 oraz wapń wpływają na skuteczność leku Slinda?
Czy, któreś z poniższych środków, witamin może wpłynąć na zmniejszenie skuteczności tabletek antykoncepcyjnych Slinda ? -Aspiryna, Gripex -Rutinosco...
odpowiada Katarzyna Domagała

Ze wszystkich wymienionych środków tylko Gripex może osłabiać skuteczność leku Slinda, jeśli zostanie przyjęty w ilości większej niż 6 tabletek na dobę (3000 mg paracetamolu). Witamina C wpływa na ...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Aspirin

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Aspirin Complex Hot (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Aspirin Complex Hot.

Powiązane artykuły Aspirin

Jak dbać o skórę i zdrowie zimą
Katarzyna Borkowska, mgr farm. Zima - jednych odstrasza mrozem, śniegiem i częstymi infekcjami, innych cieszy perspektywą zimowych sportów i spacerów, widokami ośnieżonych gór. Jedno jest pewne - zimą częściej chorujemy i bywa, że czujemy się słabsi i zmęczeni. Często cierpi też nasza skóra. Czy można zapobiec tym dolegliwościom? Jak chronić organizm, by przeżyć zimowe miesiące aktywnie i zdrowo?


Ból i gorączka
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom. W aptece bez recepty kupić można leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, m.in. w postaci tabletek, kapsułek, czy czopków, które pozwolą zwalczyć te dokuczliwe objawy.


} ;