Aspirin Ultra Fast cena i dostępność w aptekach w całym kraju

Wybrane opakowanie:

Lokalizacja:

Ukryj mapę
ma lek na stanie pozostałe apteki

Cena Aspirin Ultra Fast i apteki, w których jest dostępny, wyszukiwanie w całej Polsce

Aspirin Ultra Fast 12 tabletek jest dostępny w ponad 100 aptekach.

Widocznych jest 100 ofert z najbliższych aptek w cenie od 10,95 zł do 23,99 zł. Zmień obszar wyszukania na mniejszy, aby przeglądać oferty pozostałych.

Wszystkie apteki Teraz otwarte Całodobowe
tylko przyjmujące przeterminowane leki
tylko tworzące leki robione
tylko tworzące leki oczne robione
tylko akceptujące e-receptę

Poleć znajomym: Jeśli mogliśmy pomóc, będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o GdziePoLek.pl znajomym na Facebooku. Dziękujemy!

Aspirin

Więcej informacji o Aspirin Ultra Fast:

Aspirin Ultra Fast to tabletki musujące zawierające kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo. Stosowany w leczeniu bólu różnego pochodzenia o łagodnym i umiarkowanym nasileniu (bóle głowy, zębów, mięśni i stawów) oraz w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy. Lek dostępny bez recepty.

Najnowsze wiadomości o Aspirin

Powiadamiaj mnie o każdej nowej wiadomości dotyczącej Aspirin

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania Aspirin

Czy można łączyć czosnek i ocet jabłkowy z lekami na przeziębienie?
Czy podczas brania leków podczas przeziębienia takich jak paracetamol i aspiryna można pić ocet jabłkowy oraz syrop z cebuli i czosnkiem? Jeśli tak t...
odpowiada Aleksandra Żywiec-Pelczar

Nie zaleca się stosowania preparatów zawierających czosnek w trakcie przyjmowania leków zawierających paracetamol i kwas acetylosalicylowy (aspirynę) ze względu na wzrost ryzyka uszkodzenia wątroby po...

Czy można przyjmować Aspirin stosując Sumamed?
Witam, Czy można brać aspirynę podczas przyjmowania summamedu? Pozdrawiam, Marta
odpowiada Katarzyna Domagała

Tak, można przyjmować Aspirynę zażywając lek Sumamed. Proszę także nie zapominać o probiotyku: - https://www.gdziepolek.pl/kategorie/probiotyki - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/probiotyki-czy-wa...

Jakim lekiem zastąpić Ibuprom Max, aby tak samo skutecznie hamował COX-2?
Czym można zastąpić ibuprom max, aby zachowując skuteczność ( COX2) wyeliminować substancję czynną, na którą dostałem uczulenia?
odpowiada Katarzyna Domagała

Substancja czynna leku Ibuprom Max, czyli ibuprofen należy związków, które blokują obydwie formy cyklooksygenazy: fizjologiczną COX-1 odpowiedzialną, między innymi, za prawidłowe funkcjonowanie śródbł...

Co mam zrobić, jeśli córka powinna zażywać 100 mg leku Acesan, a nie jestem w stanie kupić leku?
Witam, córka jest po cewnikowaniu tętnic płucnych i ma zalecony acesan w dawce 100mg przez pół roku, jednak nawet dawkę 50mg ciężko dostać. Co robić w...
odpowiada Olga Sierpniowska

Zarejestrowane dawki leku Acesan to 30 mg, 50 mg i 75 mg. Acesan w dawce 50 mg jest aktualnie rzeczywiście słabo dostępny w aptekach zintegrowanych z GdziePoLek: https://www.gdziepolek.pl/produkty/16...

Jaki lek przeciwgorączkowy może zastosować osoba z nadciśnieniem uczulona na metamizol i kwas acetylosalicylowy?
Mam uczulenie na pyralginę i aspirynę ,leczę się również na nadciśnienie czym mogę zbić gorączkę?dziekuje
odpowiada Katarzyna Domagała

U nadciśnieniowców, którzy są uczuleni na metamizol oraz kwas acetylosalicylowy najbezpieczniejszym lekiem przeciwgorączkowym jest paracetamol, np. 1) Apap: - https://www.gdziepolek.pl/produkty/5684...

Czy Aspiryna, Gripex, Rutinoscorbin, witamina C, D3 oraz wapń wpływają na skuteczność leku Slinda?
Czy, któreś z poniższych środków, witamin może wpłynąć na zmniejszenie skuteczności tabletek antykoncepcyjnych Slinda ? -Aspiryna, Gripex -Rutinosco...
odpowiada Katarzyna Domagała

Ze wszystkich wymienionych środków tylko Gripex może osłabiać skuteczność leku Slinda, jeśli zostanie przyjęty w ilości większej niż 6 tabletek na dobę (3000 mg paracetamolu). Witamina C wpływa na ...

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.

Ulotka Aspirin

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie pominąłeś ważnych szczegółów, przeczytaj ulotkę Aspirin Ultra Fast (szybki podgląd pliku PDF).

źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Obejrzyj oryginał ulotki Aspirin Ultra Fast.

Powiązane artykuły Aspirin

Migrena
Agnieszka Soroko, mgr farm. Migrena jest przewlekłą chorobą neurologiczną i jedną z najczęstszych przyczyn bólów głowy. Schorzenia nie należy lekceważyć i warto zrobić wszystko, by je kontrolować tak, żeby ataki migreny pojawiały się jak najrzadziej. Na rynku dostępnych jest wiele leków bez recepty i na receptę, które mogą pomóc zarówno w zapobieganiu, jak i w przerywaniu migreny.


Ból i gorączka
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm. Gorączka, stan podgorączkowy oraz bóle mogą towarzyszyć przeziębieniu, grypie oraz innym chorobom. W aptece bez recepty kupić można leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, m.in. w postaci tabletek, kapsułek, czy czopków, które pozwolą zwalczyć te dokuczliwe objawy.


Ból głowy i migrena
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Bóle głowy miewa prawie każdy - częściej lub rzadziej, mocniejsze lub słabsze, pulsujące, tępe, migrenowe. Mogą nas dopaść w najmniej spodziewanym momencie. Warto wiedzieć, jak sobie z nimi radzić oraz które preparaty dostępne w aptece bez recepty można zażyć.


Ból zęba
Klaudia Błaszczyk, mgr farm. Ból zębów może zdarzyć się u każdej osoby. Często jest wyjątkowo nieprzyjemny, przeszywający. Warto wiedzieć, jak sobie z nim radzić.


} ;