Concor, opinie i pytania

106 pytań o Concor. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Kardiolog, Problemy z sercem, Migrena, Migrena - niezwykły ból głowy, Niewydolność serca.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Magdalena (anonim, 5.173.246.)
około 10 dni temu, Warszawa

Czy przyjmowanie Concor 1,25 dyskwalifikuje mnie jako krwiodawcę?

Dzień dobry,
Kończę przyjmowanie concor 1,25 że względu na dodatkowe skurcze serca (jedno opakowanie 56 tabletek).
Czy przyjmowanie tych tabletek dyskwalifikuje mnie do oddania osocza bądź krwi?
Dziękuję bardzo za odpowiedź
Pozdrawiam Magdalena

Bar$ (anonim, 89.67.143.)
około 15 dni temu, Warszawa

Czy można stosować łącznie lek Chronada i: Sulfaslazin EN Krka, Acidum folicum Richter, Acard, Concor, Vigalex, Roswera i Naproxen hasco?

Czy można stosować łącznie lek chronada
2*dziennie po 2tabletki ; sulfaslazin en kra 500 mg 2*dziennie 2 tabl; acidum folicum Richter 2*dziennie po 1 tabl. ; Acard1*1 ; concor1.25 1 tabl.*dziennie; vigalex 4000 iu 1*1 ;roswera 10 mg 1*1 ; naproxen 500 hasco 1*1 doraźnie w razie bolu

XxX (anonim, 37.47.91.)
około 18 dni temu, Warszawa

Czy Concor Cor stosuje się w leczeniu arytmii?

Czy lek Concor Cor leczy arytmię serca?
Witam, od niedawna przyjmuję Concor Cor dawkę 2,5 mg oraz 1,25 mg, czy jest szansa na wyleczenie arytmii tym lekiem? Choruję na arytmię ale nie doszukałam się informacji aby ten lek ją leczył.

Krzysztof (anonim, 5.173.8.)
około 19 dni temu, Warszawa

Czy dalsze przyjmowanie leków Concor Cor i Polpril nie spowoduje innych zaburzeń serca?

Dzień dobry. Od ok. 2 lat przyjmuję concor 2,5 mg i polpril 2,5 mg. Miewam wahania pulsu ze spadkami do 49 i wznoszenia do 120.Mam stwierdzoną przerośniętą lewą komorę serca. Ciśnienie mam w granicach 125/85. Mam 50 lat i 110 kg przy wzroście 182 cm, nie palę papierosów, nie mam dużo wysiłku na co dzien. Czy dalsze przyjmowanie tych leków nie spowoduje innych zaburzeń serca ??

Wiola (anonim, 31.0.73.)
około 26 dni temu, Warszawa

Czy tabletki Concor Cor są na obniżenie pulsu?

Witam. Czy tabletki concor 2.5 są na obniżenie pulsu ? Nie mam nadciśnienia. Ćisnienie mam dobre,ale wysoki puls

eurcyia (anonim, 37.47.53.)
około 21 dni temu, Warszawa

Czy można suplementować magnez, żelazo, inozytol i kwas foliowy przyjmując leki Polpril i Concor Cor?

witam ,.zażywam Concor cor 1,25 oraz.polpril 5mg, biorę również.chela ferr forte aby podnieść żelazo. zaczelam też stosowac MYofolic z.inozytolem i kwasem foliowym oraz co kilka dni pije magnez rozpuszczany . Czy nie koliduje to ze sobą?

Jola (anonim, 81.219.190.)
około 25 dni temu, Warszawa

Proszę o radę, czy powinnam stosować lek Concor Cor w migrenie?

Dzień dobry, okryłam artykuł https://www.gdziepolek.pl/artykuly/migrena-niezwykly-bol-glowy, piszę gdyż od 4 lat zażywam Concor core 2,5 mg w związku z bólami migrenowymi, które po tym leku ustąpiły a wcześniej bywało rożnie:( Leczenie było rozpoczęte przez lekarza rodzinnego i potwierdzone przez neurologa. Natomiast miałam wczoraj możliwość wizyty u nowego neurologa i usłyszałam takie rzeczy! że nie powinnam tego leku zażywać, chyba że mam arytmie itd... :( proszę o radę.

-ona- (anonim, 176.97.31.)
około miesiąca temu, Warszawa

Proszę mnie uświadomić czy ilości i sposób w jaki zalecono mi je zażywać nie spowodują, że odbije się to na moim zdrowiu?

Witam. Mam 70 lat. Od wielu leczę się na nadciśnienie i podwyższony cholesterol. Teraz doszły mi problemy z kręgosłupem (przepuklina odcinka szyjnego w 4-ch kręgach) Żeby nie wchodzić w szczegóły zapytam wprost. Dwóch lekarzy (lekarz pierwszego kontaktu i neurochirurg) i takie przepisane lekarstwa: 1. Diclo-Duo Combi S. 0-0-1, 2. Sirdalud 4 mg S. 0-0-1, 3.Milgamma 100 S. 1-0-1, 4.EZEHRON 0,01 S. 1-0-0 co drugi dzień, 5. Telmizek 0,04 G S. 1-0-0, 6. Atorvastatin Bluefish AB 40 mg S.0-0-1, 7. Concor cor 2,5 S. 1/2-0-1/2, 8. ACARD s. 0-0-1.
Sporo tego! Lekarz pierwszego kontaktu wiedział o lekach przepisanych przez neurochirurga. Proszę mnie uświadomić czy ilości i sposób w jaki zalecono mi je zażywać nie spowodują, że odbije się to na moim zdrowiu.

Urszula (anonim, 91.207.184.)
około miesiąca temu, Warszawa

Co może być przyczyną obrzęku twarzy jeśli stosuję leki na nadciśnienie, wysoki cholesterol, depresję i nerwicę lękową?

Od kilku lat leczę się na nadciśnienie. W połowie lutego trafiłam do szpitala z powodu wysokich wartości( 170/110) mimo odpowiedniego zastosowania leku Amlopin 5 mg. Podczas badań okazało się, że mam bardzo wysoki poziom cholesterolu, ponad 360. Dostałam leki. Kilkakrotnie zmieniane z powodu nietolerancji. Teraz zażywam rano Lipanthyl supra 160 1 tabl., Acard 75mg, Concor cor 3,75mg. Wieczorem Suvardio 10mg oraz Amlopin 10mg. Dodatkowo przepisano mi Mozarin 10mg 1×dziennie i Alpragen 1mg 3×dziennie z powodu dwpresji i nerwicy lękowej. Jestem 10 dni po koronarografii. Dzisiaj po raz drugi w ciągu kilku dni, po popołudniowej drzemce,obudziłam się z obrzękiem twarzy. Co to może być i czy ewentualnie mogę zażyć tabletkę Tertensif SR? Lek ten miałam zapisany na początku leczenia, a potem odstawiony. Proszę o pomoc

Anna (anonim, 83.25.218.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy powrócić do Concor Cor 1,25 i rozpocząć proces od zmniejszania dawki leku do całkowitej rezygnacji?

Witam. Od roku leczę arytmię w postaci ekstrasystolii komorowych. Przyjmowałam już sotahexsal 40,metocard xk 23,75,polfenon 150 i ostatnio concor cor 1,25. Po ostatnim badaniu holtera,kardiolog zdecydował o odstawieniu leku podejrzewając, że beta blokera powodują u mnie efekt proarytmiczny. Arytmia podobno nie zagraża mojemu życiu. Odstawienie leku nastąpiło z dnia na dzień, ponieważ lekarz stwierdził, że jest to dawka "homeopatyczna". Po tygodniu miałam tem.37 stopni,ból mięśni, oslabienie i kołatanie serca,objawy podobne do grypowych,które ustąpiły po dobie. Pozostały bardziej odczuwalne kołatania seca. Puls i cisnienie mam w normie. Proszę o wsparcie. Czy jest to efekt po odstawieniu leku(beta blokera krążą w moim organizmie od roku)
Czy powrócić do concor cor 1,25 z rozpocząć proces od zmniejszania dawki leku do całkowitej rezygnacji,czy to jeszcze przeczekać?
Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję

Ewa (anonim, 89.64.53.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy stosując Vinpoven forte, Mozarin oraz Alpragen mogę brać Concor Cor 2,5 mg?

Dzien dobry,
Od paru dni biorę vinpoven forte, mozarin oraz alpragren. I chciałam dopytać czy mogę brać concor cor 2,5mg, który na wysoki puls przepisał mi lekarz rodzinny a ja niestety zapomniałam dopytać neurologa?

Kasia (anonim, 95.40.227.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę wziąć dodatkową tabletkę Concor Cor, jeśli ciśnienie nie spada?

Witam. Mam problem z cisnieniem i wysokim pulsem od kilku dni, lekarz rodzinny przepisal mi concor cor 1.25 przez pierwsze dwa dni pomagal i wszytko sie wyciszało ale niestety dzis po wzięciu tabletki nadal mam cisnienie 127/ 90 i puls ponad 100 czy mozna wziasc dodatkowa tabetke ? Jutro mam wizyte u kardiologa

Joadia (anonim, 5.173.0.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy można łączyć leki Concor Cor, Rytmonorm i Chlorprotixen?

Witam,biorę Concor for 2.5, Rythmonorm x 1, mam ataki paniki z arytmią ale łagodną. Wyniki ok, EKG ok, Echo również. Brałam Afobam ale lekarz zamienił mi właśnie na Chloprothixen mam brac 1/4 tabletki 50mg. Czy ten lek jest bezpieczny przy innych lekach?mam strach przed braniem nowych leków.

Aga (anonim, 83.145.153.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy można łączyć leki Concor, Sulfasalazin i Letrox?

Witam, od roku leczę się na tarczycę, przyjmuję letrox 37.5 mg. Ostatnio pojawiły się problemy z sercem, na to lekarz przepisał mi concor 2,5mg. No i na deser zdiagnozowano u mnie ŁZS, na to sulfasalazin. Czy wszystkie te substancje można łączyć?

Janka (anonim, 46.134.77.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy takie leki jak concor cor, tizanor, doreta i pramolan mozna stosować jednoczesnie?

Czy takie leki jak concor cor, tizanor, doreta i pramolan mozna stosować jednoczesnie? Czy podczas leczenia pramolanem można zażyc doraźnie ibuprofen

Aagguu123 (anonim, 81.219.76.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę przyjmować Concor Cor dwa razy dziennie?

Czy mogę przyjąć lek concor cor 1,25mg dwa razy dziennie. Biorę go regularnie rano od roku ale zdarza się że wieczorem puls mam bardzo duży czy mogę wziąść wtedy jeszcze raz ten lek?

Marlena (anonim, 87.206.26.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy są przeciwwskazania do przyjęcia leku Concor przed szczepieniem na COVID-19?

Witam, przyjmuję Concor 5 pól tabletki - 2,5 mg na dobę. Jak zachować się przed szczepieniem na COVID? Czy są przeciwskazania?
Z góry dziękuję za wskazówki i pozdrawiam

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godziny temu
Klaudia Ćwiąkała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 5 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 8 godzin temu
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 10 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 11 godzin temu
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor