Tabletka po, opinie i pytania

273 pytania o Tabletka po. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Antykoncepcja.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Ewelina (anonim, 83.25.104.)
około 2 dni temu, Warszawa

Co oznacza brązowy śluz po zażyciu Escapelle?

Dzień dobry. W piątek wzięłam tabletkę dzień po. Od wczoraj tzn 22.09 występuje u mnie gesty, brązowy śluz. Podbrzusze boli jak na okres, piersi tez są obolałe. Wczoraj wydawało mi się, ze tez widziałam krew przy wizycie w toalecie, tak jak podczas okresu, jednak w znikomych ilościach. Martwi mnie ilosc i kolor tego śluzu. Dzisiaj jest 29 dzień cyklu, mam cykle nieregularne. Proszę o pomoc.

Emilia (anonim, 83.24.9.)
wczoraj, Warszawa

Czy po drugim niezabezpieczonym stosunku należy wziąć kolejną tabletkę po?

Witam, współżyliśmy z partnerem w niedziele i podczas wytrysku sperma wypłynęła z prezerwatywy. Wzięłam tabletkę escapelle następnego dnia w poniedziałek. We wtorek znowu współżylismy i prezerwatywa się zsuneła doszło do wytrysku. Czy w takim razie mam przyjąć 2 tabletkę po?
Dodam, że to były pierwsze dni od razu po okresie.

Kasiiiiiaaaa (anonim, 5.173.25.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy tabletka Escapelle przyjęta w dzień owulacji będzie skuteczna?

Witam. Kochałam się z mężem najprawdopodobniej w dzień owulacji. Niestety prezerwatywa pękła i wytrysk wystąpił w pochwie . Po 9 godzinach zazylam tabletke escapelle. Śluz w pochwie po dobie biały i gesty. Jakie jest prawdopodobieństwo, że tabletka nie zadziała. Była by to 4 ciąża 😞

Katarzyna (anonim, 37.225.5.)
około 3 dni temu, Warszawa

Jaka jest ryzyko ciąży, jeśli po wytrysku prezerwatywa zsunęła się i została w pochwie, a tabletkę Escapelle zażyłam 11 godzin po stosunku?

Uprawiałam stosunek z partnerem i ten doszedł w prezerwatywie, jednak przy wyjęciu prącia prezerwatywa została w pochwie, jednak bez problemu można było ją wyjąć i wydać było, że w środku gumki było nasienie. Jak duże jest ryzyko zajścia jeśli wzięłam escapelle niecałe 11 godzin po stosunku?

Asia (anonim, 79.186.227.)
około 4 dni temu, Warszawa

Czy "tabletka po" zażyta 10 godzin po stosunku powinna zadziałać?

Witam nasz stosunek był 19 września miesiączkę miałam 9 września podczas stosunku doszło do wtrysku po 10 godzinach wzięłam tab po czy powinna zadziakac

XYZ123 (anonim, 31.178.133.)
około 5 dni temu, Warszawa

Jaka jest skuteczność Escapelle?

Witam miałam stosunek „zabezpieczony” lecz w skrócie mówiąc pękła gumka , tabletkę Escapelle została przyjęta około godzinę po tym. Byłam w 8 dniu Cyklu i bardzo boje się ze zajdę w ciąże jakie są szanse ze mogłam wpaść ? Dzień po tym podejrzewam po śluzie ze mogłam mieć owulacje. Czy może to lek wpłynął na sluz? Proszę o szybka odpowiedz 😞

Ana (anonim, 5.173.251.)
około 9 dni temu, Warszawa

Czy dwukrotne wypróżnienie się ma wpływ na skuteczność Escapelle?

Dzień dobry.
Czy jeśli po zażyciu tabletki escapelle wypróżniłam się 2 razy w ciągu dnia, to czy mogło to spowodować osłabienie działania tabletki? Nie była to biegunka, zwykły stolec. Czy wypróżnianie się ma wpływ na działanie tabletki? Dodam, ze tabletkę wzięłam w godzinach porannych, po godzinie oddałam kal oraz ok. godz. 15.00 ponownie. Jest szansa, ze lek nie zdążył się wchłonąć?

Renata (anonim, 37.30.1.)
około 9 dni temu, Warszawa

Jakie jest ryzyko ciąży, jeśli mam nieregularne cykle, wytrysk odbył się poza pochwą, a Escapelle została przyjęta 18 godzin po stosunku?

Witam. Mam nieregularne cykle. Ostatni okres wystąpił 25.08 po 35 dniach cyklu, poprzedni 22.07 po 34 dniach, poprzedni po 48 dniach, wcześniejszy 31, oraz 51 i 53. W tym miesiącu miałam wyjątkowego pecha- 2 razy pękła prezerwatywa. 08.09 zażyłam tabletkę dzień po po 18h od stosunku, był to 15 dzień cyklu (wytrysk nastąpił poza pochwą). 14.09 dzisiaj także byłam zmuszona przyjąć tabletkę po 14h od stosunku (21 dzień cyklu), wytrysk także nastąpił poza pochwą. W obu przypadkach prezerwatywa się zsunęła oraz nie było wytrysku w środku. Jaka jest szansa, że tabletki nie zadziałają i jednak będę w ciąży?

Patrycja (anonim, 37.30.1.)
około 9 dni temu, Warszawa

Czy tabletka Escapelle zadziała, jeśli pół godziny po jej przyjęciu doszło do wypróżnienia?

Dzień dobry. Czy jeśli 0.5h po przyjęciu tabletki escapelle wypróżniłam się, nie byla to biegunka, to czy tabletka zadziała jak powinna?

Odnowica (anonim, 89.200.231.)
około 10 dni temu, Warszawa

Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży, jeśli 3 godziny po przyjęciu ellaOne wystąpiła biegunka i bóle miednicy?

Dzień dobry. Podczas stosunku kilka razy pękła prezerwatywa podczas normalnego stosunku - bez wytrysku (w 6 dniu cyklu). Po około 30 godzinach wzięłam ellaone. Po 3 godzinach od wzięcia miałam biegunkę, a przez resztę dnia miałam bóle miednicy, które czasami wracają (a minęło już 5 dni od wzięcia tabletki). I stąd pytanie czy duże prawdopodobieństwo jest ciąży i czy tabletka się wchłonęła jak powinna a to wszystko to skutki uboczne..?

Zmartwiona (anonim, 31.182.194.)
około 15 dni temu, Warszawa

Czy to normalne, że po przyjęciu leku Escapelle mam zaburzenia miesiączkowania?

Wzięłam tę tabletkę 17 lipca. Było to zaledwie 2-3 dni po skończonym okresie. Byłam gotowa na zaburzenia cyklu, ale teraz zaczynam się martwić. W sierpniu dostałam okres 9 dni za szybko, był bardzo skąpy i trwał 4 dni, a nie jak zwykle 7. Teraz jest wrzesień i zgodnie z moją aplikacją z kalendarzykiem okres spóźnia mi się już 11 dni. Dodam, że w międzyczasie wykonywałam test ciążowy i wyszedł negatywny. Czy powinnam udać się do lekarza? Czy to normalne?

Bas (anonim, 83.21.151.)
około 19 dni temu, Warszawa

Jakie jest ryzyko ciąży, jeśli podczas regularnego przyjmowania leku Yasminelle po stosunku przyjęłam tabletkę Escapelle z obawy na możliwą ciążę?

Dzień dobry. Brałam regularnie tabletki antykoncepcyjne. Kochałam się 20 dnia brania blistra czyli wzięłam jeszcze jedna następnego dnia. Chcę dodać że w 2 dniu po zakończeniu brania tabletek wzięłam tabletkę escapelle. Teraz czekam już piąty dzień na okres którego nie mam. Czy możliwa jest ciąża?

ellee (anonim, 83.28.223.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Czy można przyjąć drugą tabletkę Escapelle w krótkim odstępie czasu?

Czy jeżeli Escapelle przyjęłam 17 marca , a w dniu 20 marca byłaby koniecznie przyjęcia ponownie tabletki . Cy mogę w tak krótkim czasie przyjąć drugi raz escapelle? Proszę o szybką odpowiedż

Anika (anonim, 176.109.128.)
około 18 dni temu, Warszawa

Czy 2 tabletki Escapelle zażyte w odstępie 13 godzin po jednym niezabezpieczonym stosunku będą działać?

Dwie tabletki
Dzień dobry 05.08. W trakcie stosunku pękła mężowi prezerwatywa połknęłam tabletkę Escapelle tak koło 9 rano A drugą około 13 godzin. Dodam że mam pierwszy dzień owulacji. Czy tabletki będą działać?

Xxx (anonim, 176.109.128.)
około 19 dni temu, Warszawa

Czy tabletka Escapelle zadziała?

Czy tabletka Escapelle zadziała?
05.08 pękła prezerwatywa i od tego dnia mam owulacje, zażyłam tabletkę Escapelle od razu po stosunku

Anon (anonim, 5.172.255.)
około 19 dni temu, Warszawa

Czy tabletka Escapelle jest skuteczna w 22 dniu cyklu?

Czy escapelle jest skuteczne w 22 dniu cyklu tydzień przed okresem?
Witam 28.08. pękła prezerwatywa a miałam wg obliczeń i obserwacji śluzu dni niepłodne..cykle mam regularne 29 dni albo 31..przyjęłam escapelle po 9 godzinach..jak na razie zauważyłam brak śluzu i pobolewanie w prawym boku..czy escapelle zadziała ?Czy może teraz opóźnić okres?

Kasia (anonim, 94.246.156.)
około 20 dni temu, Warszawa

Czy Cefox osłabia działanie tabletek Daylette i czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże jeśli dodatkowo zastosowałam EllaOne?

Witam, 28 sierpnia doszło do stosunku między mną i mężem, jednak mąż nie jest pewien czy zdążył wyciągnąć penisa przed wytryskiem, czy troszkę jednak nie wytrysnelo do środka. Tego dnia brałam 114 tabletkę Daylette, jednak byłam również w czasie brania antybiotyku Cefox. Chcąc uniknąć ciąży, po 13h od stosunku zastosowałam tabletkę Ellaone. Czy po 7 dniach od tego stosunku mogę odczuwać już jakieś potencjalne objawy ciąży czy pojawiająca się tkliwosc piersi jest skutkiem hormonalnym? Czy szansa na zajscie w ciąże w taki przypadku jest duża?
Pozdrawiam

czaudi (anonim, 89.64.57.)
około 21 dni temu, Warszawa

Czy można stosować EllaOne i Escapelle jednocześnie?

Dzien dobry,
02.09, w 25 dniu cyklu pękła mi prezerwatywa. Po okolo 18h zazyłam tabletkę escapelle ale po konsultacji z inny lekarzem zwymiotowałam ją po niecałej godzinie i po 4h zażyłam tabletkę Ellaone. Mam pytanie, czy jeśli nie zwymiotowałam całej tabletki escapelle lub jesli zdązyła się wchonąć, to czy dzialanie EllaOne może być osłabione? Czy po 12h od zazycia ellaone mogę wypalic papierosa? W poprzednim cyklu tez bylam zmuszona zastosowac tabletke Ellaone.

Basia (anonim, 31.0.43.)
około 21 dni temu, Warszawa

Czy druga miesiączka po Escapelle może się opóźnić?

Dzień dobry
Na początku sierpnia brałam escapelle, prawdopodobnie w dzień owulacji, ponieważ moje cykle trwają zazwyczaj 25-28 dni. Do wytrysku jednak nie doszło we mnie. Kilka dni po escapelle dostałam okres, około tydzień przed planowanym,który był mniej obfity niż każdy, ale sądzę że to była miesiaczka, trwała normalnie 5 dni. Dziś mija 28 dzień cyklu (licząc od pierwszego dnia tej mniej obfifej miesiączki) więc nie powinnam panikować, że jeszcze nie mam kolejnego okresu, ale czy jest możliwość że druga miesiaczka po escapelle może się opóźnić? (Dodam też, 2 dni po escapelle miałam delikatne plamienia, które wiem, że mogą być skutkiem ubocznym tabletki). Pozdrawiam i dziękuję że wszelkie rady i odpowiedzi

Atena (anonim, 85.221.158.)
około 22 dni temu, Warszawa

Czy istnieje ryzyko, że mogę być w ciąży, jeśli współżyłam bez zabezpieczenia, a moje cykle są nieregularne?

Mam nieregularne cykle ostatnio miesiączka w maju w 34 dniu cyklu, w czerwcu- 38 dniu, w lipcu -35 dniu, w sierpniu -32 dniu.
Odbyłam niezabezpieczony stosunek w sierpniu w 15 dniu cyklu, czy jest ryzyko zajścia w ciążę

Tabletka po
Czasem może się zdarzyć, że jest za późno na tradycyjną antykoncepcję, a potencjalna ciąża nie jest tym, czego oczekujemy od życia. Przyczyny tego mogą być różne - niestabilna sytuacja życiowa lub ekonomiczna, wiek, przemoc seksualna.


Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godzinę temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 18 godzin temu
Maciej Jakubczyk
administrator
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godzinę temu
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godzinę temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 5 godzin temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 13 godzin temu
Aleksandra Mroczkowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 14 godzin temu
Iwona Napierała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 15 godzin temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 17 godzin temu