Czy trzeba suplementować witaminy i minerały?, opinie i pytania

768 pytań o Czy trzeba suplementować witaminy i minerały?. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Witaminy i suplementy.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
taka ibie (anonim, 109.95.89.)
około 3 dni temu, Białystok

Czy przy osteoporozie mogę przyjmować Magne-BG Zmęczenie i Stres?

czy przy ostroporozie mogę zażywać suplement magnum B6 zmęczenie i stres lecze się też telizmekiem na nadciśnienie mam 76 lat

Angela (anonim, 188.146.67.)
około 4 dni temu, Warszawa

Jakie leki bez recepty będą skuteczne na zaburzenia rytmu serca?

Co mogę brać prócz proponolu z apteki bez recepty na wzmocnienie serca?tam.zebym mogła je łączyć z proponolem i było skuteczne przy zaburzeniach rytmu serca ?może mi Pani polecić coś dobrego ?

Angela (anonim, 188.146.67.)
około 4 dni temu, Warszawa

Czy powinnam zwiększyć dawkę leku Propranolol?

Witam 6 lat temu na badaniach wyszło mi niewielkie wypadanie platka zastawki czułam się dobrze jakoś bardzo tego nie odczuwałam, od kilku miesięcy mam tak że są takie dni że czuje się normalnie a są takie dni że strasznie mi kołacze serce i mam wysoki puls w stanie spoczynku też nawet jak leżę w nocy ,w czwartek idę na Holter a echo mam dopiero w lipcu biorę tabletki propronolol dwa razy dziennie rano i wieczorem czy w związku z tym powinnam zwiększyć dawkę?I czy mogę?i czy to możliwe że mam te kołatanie po tym leku ?

Dorota (anonim, 83.11.65.)
około 15 dni temu, Warszawa

Czy mdłości po zażyciu leku Euthyrox N i zjedzeniu śniadania po 2-3 godzinach są sugestią, że powinnam wrócić do Letroxu?

Witam, od trzech dni biorę oczywiście na czczo eutyrox 112, po ok 2-3 godzinach jem śniadanie, po zjedzeniu posiłku mam mdłości, czy to jest sygnał żeby odstawić lek i wrócić do letroxu

Iza (anonim, 193.8.2.)
około 22 dni temu, Warszawa

Czy można zażywać lek Levoxa w trakcie infekcji COVID-19?

Dostałam antybiotyk Levoxa 500 ze względu na zapalenie oskrzeli, na drugi dzień otrzymałam pozytywny wynik na covid. Czy przy covidzie można brać Levoxa?

Pauka1983 (anonim, 188.146.163.)
około 23 dni temu, Warszawa

Co zrobić jeżeli po zażyciu leku Cipronex odczuwam bóle rąk i głowy?

Witam, dzisiaj wzięłam 1 tabletkę cipronex 500 mg na zapalenie pęcherza moczowego i cewki moczowej i po 2 godzinach zaczęły mnie boleć ręce jakbym sił nie miała w nich, na dodatek zachciało mi się po nich spać. Lekarz powiedział mi, że mam brać 2 tabletki dziennie przez 7 dni. Dodam, że mam jeszcze niedoczynność tarczycy i na badaniach wyszło mi też że arytmie. Czy ten lek mam odstawić, czy brać go dalej. ?

M (anonim, 217.96.164.)
około 27 dni temu, Warszawa

Czy powinnam leczyć łuszczycę lekiem Metex, jeśli się boję?

Dzień dobry z luszczcyca zmagam się już 8 lat. Od jakiegoś czasu stosowalam psotriol maść która usunęła wszystkie zmiany skórne . Niestety przeziebilam się i dostałam dużo nowych kropek zmian na całym ciele. Pani Dr zaleca wiecie metexu ale bardzo się boję :( kiedyś brałam metatroxat i niestety moje jelita tego nie zniosły. Proszę o poradę bo sama nie wiem co mam robić. Chce się pozbyć dokuczliwych zmian. :(

Czy trzeba suplementować witaminy i minerały?
Chętnie sięgamy po preparaty z witaminami i minerałami. Czy oznacza to, że nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniego poziom składników odżywczych za pomocą codziennej diety? Kto powinien stosować witaminy i minerały, a dla kogo suplementacja może okazać się niebezpieczna?


Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 9 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 10 godzin temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 10 godzin temu
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 17 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor