Afobam, opinie i pytania

136 pytań o Afobam. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Zaburzenia lękowe (nerwica), Stosowanie leków a seks, Leki dla zwierząt w aptekach, Skuteczne sposoby na stres, Jak przewozić zwierzęta w samochodzie?, Choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD), Jak uspokoić psa w Sylwestra?, Jak poradzić sobie z nerwicą?, Czy, jak i kiedy można odstawić leki?.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Magda (anonim, 85.221.153.)
około 11 dni temu, Warszawa

Czy przyjmując Afobam, Escitil i Sympramol mogę stosować BioMarine 1140?

Witam ,czy przyjmowaniu leków Afoban ,Escitil,sympramol ,mogę przyjmować Tran (Bio Marine 1140) ,

Anka (anonim, 37.248.175.)
około 12 dni temu, Warszawa

Jak wpłynie na mnie Afobam podczas egzaminu?

Dzień dobry. Mam nerwice lękową z atakami paniki. Dostałam od lekarza psychiatry lek Afobam/Frontin. Czy ten lek pozwoli zniwelować ataki paniki w czasie egzaminu? Martwię się, czy będę na nim "trzeźwo" myśleć po takim leku.

Magda (anonim, 5.173.233.)
około 17 dni temu, Warszawa

Czy połączenie leków Afobam, Sympramol i Escitil jest dla mnie dobre?


Witam ,otrzymałam lek o nazwie sympramol który brałam 4tyg ,1 tabletkę na noc + afoban -do 4 połówek dziennie .Niestety nie widzę poprawy samopoczucia .Byłam na kontrolnej wizycie i psychiatra kazał mi brać dwie tabletki sympramolu na noc +Escitil rano pół tabletki przez 8 dni a potem po całej .+ afoban cała nawed dwie dziennie .Moje pytanie brzmi czy to dobre rozwiązanie ?

Gwiazdka (anonim, 5.173.239.)
około 23 dni temu, Warszawa

Jak szybko działa alprazolam?

Afobam biorę 25 mg od 11dni. 7 dni brałam raz dziennie a od 4 dwa razy dnia. Poprzednio brałam hydroksyzyne 0.25mg ok 2 miesięcy ie było poprawy dlatego zmiana Kiedy powinnam poczuć się lepiej? Poprzedni post nie był sprecyzowany. Do tego mam mozarin 15 mg od ok 2 miesięcy.

Betti (anonim, 37.47.240.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Czy psychotropy można zastąpić lekami nasennymi?

Witam mam koleżankę po ciężkich przeżyciach rodzinnych stopniowo zaczęła odstawiać leki psychtropowe . Przyjmowała na początku AFOBAM 1 rano 1,5 wieczorem teraz bierze ZOMIREN 0,5 mg. 1 rano. Bardzo martwię się o jej stan ,dla mnie powinna odstawić całkowicie te psychotropy , czy można zastąpić leki nasennymi np.hydroxyzyna? Proszę o pomoc?!?!?

Asia (anonim, 83.26.220.)
około 24 dni temu, Warszawa

Czy mogę łączyć leki Sympramol, Coronal, Polfenon, Setaloft i Afobam?

Mam nerwicę lękową i został mi przepisany sympramol 50mg . Biorę też Coronal 2.5 , polfenon x 1, Setaloft 150mg, Afobam....czy ja sobie tą mieszanka nie zaszkodzę?

Sympatrol i Afobam brałabym wieczorem , najpierw sympatrol ,0.5godz przed snem Afobam.

może być problem z takim zestawieniem?

Saba (anonim, 91.188.118.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy Dulsevia, Trittico i Afobam mogą być przyjmowane jednego dnia?

Dzień dobry. Psychiatra przepisał mi Dulsevię 30 mg, doraźnie Afobam 2,5 mg i doraźnie Trittico na noc. Czy mogą być przyjmowane wszystkie tego samego dnia? Jestem na początku leczenia i mam skutki uboczne, które chciałabym załagodzić. Pozdrawiam.

Magda (anonim, 85.221.153.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy można stosować betahistynę podczas kuacji alprazolamem i opopramolem?

Dzień dobry ,leczę się na stany lekowe od tyg Od psychiatry dostałam sympramol i afoban .Ze względu na ciagle zaburzenia równowagi miałam robione badania błędnika ..Stwierdzono zaburzenia w przedsionka w uchu i dostałam lek o nawzajem Betaserc ,moje pytanie brzmi czy mogę ten lek łączyć z pozostałymi .

kecaj (anonim, 185.246.208.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę łączyć lek Oriven z lekami Brilique i Triplixam?

Witam. Jestem po udarze, Mam lęki dotyczące mojego zdrowia. Każdy symptom przyprawia mnie o skoki ciśnienia i panikę. Już wcześniej od czasu pandemii zyłem w ciągłym stresie. Popijałem i paliłem, Psychiatra przepisał mi Oriven 75 mg rano. Po przeczytaniu ulotki mam poważne wątpliwości czy mogę ten lek brać ponieważ leczę nadciśnienie lekiem Tripliksam i biorę lek Brilique na rozrzedzenie krwi. Proszę o radę. Teraz biorę dorażnie Hydroxyzynę 10 mg 3 x dziennie lub Afobam 25 mg

Maria (anonim, 89.64.45.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę łączyć leki Trittico, Egzysta i Afobam?

Dzień dobry
- czy mogę do Trittico CR150mg/d i Egzysty 50mg/d w wyjątkowej sytuacji dodatkowo zażyć Afoban?
- jakie leki przeciwbólowe mogę zażywać razem z Egzytą?
- czy mogę prowadzić samochód zażywając 50mg/d Pregabaliny?
- jakie leki ziołowe na uspokojenie mogę łączyć z Pregabaliną>

Ł.. (anonim, 46.134.144.)
około 2 lat temu, Katowice

Jak mogę poprawić swój nastrój?

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz mam ogólnie rzecz biorąc depresję powodowaną alkoholem . Jestem trzeźwy od kilkunastu tygodni zażywam setaloft100mg oraz pregablin zwntiva 150mg czy afobam lub alprox są dostępne bez recepty? Jak mam poprawić swój nastrój co pani mgr. proponuje..

Krzysiu (anonim, 185.9.127.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Jaki lek na uspokojenie lepiej zastosować przed rezonansem Hydroxyzinum czy Afobam?

Dzień dobry, z powodów problemów z głową (bóle, nadwrażliwość na dźwięk itp, ciężko z oddychaniem) nie dałem rady wytrzymać w całkowitym bezruchu na rezonansie magnetycznym głowy. Następnym razem chciałbym przed badaniem wziąć jakiś lek który uciszy moją głowę i ją uspokoi. Różni lekarze zaproponowali dwa różne leki: Hydroksyzyna i afobam, który lek będzie lepszy?

Pozdrawiam

Wujo (anonim, 5.173.1.)
około roku temu, Warszawa

Czy termometry elektroniczne są mniej dokładne niż rtęciowe?

Witam mam pytanko gdzy mierze sobie temperaturę termometrem doczołowy geratherm non contact to temperatura się wacha przez cały dzień 37.0 37.4 kupiłem termometr bezrtęciowy TA-002 pod pache to pokazuje temperaturę 36.4 do 36.7 raz miałem 37 dodam że jeszcze kilkoma doczołowy mi miezylem i ten sam wynik który termometr dokładniejszy i czemu tak się dzieje biorę afobam od ok 12 lat zeby do leczenia badania krwi mocz norma ob 13 rtg klatki ok rtg ploc ok tylko czasami mam zatkany nos

Arczi 36 (anonim, 83.20.219.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy brać dalej Velaxin w większych dawkach, czy wrócić do leku Parogen?

Witam brałem rok parogen lęki napadowe non stop nachodzą mnie myśli że coś mi się stanie
..i wtedy zaczyna się Bonanza....nogi z waty ledwo mogę powietrze nabrać drgawki zimno mi gorąco naprzemian uczucie że to już koniec głowa jak balon puls wali ...chciałem dołożyć parogen do 2 tabletek ale jakoś tak Llzle się czułem po tym poinformowałem lekarza że po 2 jest jednak lipa ..i jeden tydzień czuje się gorzej drugi lepiej ...wi c doktorka powiedziała że już po roku on nie działa skoro tak jest więź zamieniła mi na Velaxin 2x2 37.5 .zamiast powoli odstawiać parogen kazała przestać w zastąpić velexin ( to chyba zły pomysł zamiasto później po pół brać przez tydzień i dopiero docelowy lek) działał tydzień myślałem że nowy Velaxin to zbawienie wkoncu ulga zero myśli zero obiawow somatycznych ...po tygodniu jak by osłabło raz dobrze raz zle...w kolejnym tygodniu masakra nic nie działa ...objawy jak bym nic nie brał albo jak jakieś odstawienne ... Puls ciśnienie drgawki zatykanie w piersi ...myślałem że to koniec ..to właśnie było dziś .prawie zemdlałem ....uratował mnie afoban bo hydroxyzyna 25mg nic nie zdziałała ....nie wiem co mam robić brać to dalej tylko większe dawki czy wrócić do parogenu .proszę pomóżcie mi .co dzień wstaje z łóżka o boje się że będzie napad... Nie daje mi to normalnie żyć mam dość tego oddam wszystko żeby było normalnie

Maria (anonim, 89.64.43.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy przy stosowaniu leku Trittico XR mogę zastosować dodatkowo ziołowe preparaty, jak np. Forsen Forte?

Czy melisa i chmiel zawarte w tabletkach Forsen forte mogą wchodzić w interakcję z trazodonem zawartym w leku Trittico XR? Od 3 miesięcy lecze się na problemy ze sne, lekarz psychiatra zwiększa mi dawkę trazodonu ( obecnie zażywam 225mg) a w leku Trittico XR efekty są bardzo słabe. Doraźnie mogę zażywać Afobam lub Nasen ale boję się zbyt często zażywać żeby się nie uzależnić. Czy mogę więc doraźnie , dla wspomagania snu zażywać leki ziołowe typu Foresn forte. ? Lekarz przepisał mi też jako dodatkowo lek Spamilan, ale on w opisie ma, że może wywoływać bezsenność więc go nie zażywam, bo przy mojej już obecnej bezsenności nie chcę jej pogłębiać. Proszę o poradę gdyż w obecnej sytuacji kontakt z lekarzem psychiatrą mam raz w miesiącu i to na platformie zoom meeting..

P.S (anonim, 85.221.144.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Dlaczego Alpragen i Afobam różnią się ceną?

Dlaczego Alpragen w porównaniu z Afobamem jest tak znacznie tańszy? Mam na myśli tabletki bez wydłużonego uwalniania

Milka1999 (anonim, 83.29.59.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy stosowanie leków Asentra, Egzysta, Afobam i Hydroxyzinum może prowadzić do wystąpienia licznych objawów niepożądanych?

Witam. Zaczęłam przyjmować lwk asentra od 50 mg . Stopniowo byla zwiększana, natomiast od jakiegoś czasu mam straszne leki jak by silniejsze, tydzień temu została mi podniesiona dawka o 50 mg czyli juz łącznie 200 mg.

Przyjmuję również egzyatw 300 mg ,w razie lenku afoban lub hydrokzyzne . Nic one nie pomagają
Dodam jeszcze że drżą mi ręce,nogi natomiast valy czas się ruszają gdy leżę czy siedzs,noga trze o noge , trzęsie się, ruszanie palcami . Nie kontroluje tego. Co ro może być. Proszę o pomoc

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godziny temu
Barbara Mierzwinska
ekspert
Tomasz Nawrocki
redaktor, ekspert
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godziny temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godziny temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 8 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 17 godzin temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor