Afobam, opinie i pytania

37 pytań o Afobam. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Zaburzenia lękowe (nerwica), Stosowanie leków a seks, Leki dla zwierząt w aptekach, Skuteczne sposoby na stres, Jak przewozić zwierzęta w samochodzie?, Choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD), Jak uspokoić psa w Sylwestra?, Jak poradzić sobie z nerwicą?.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Mario (anonim, 37.248.167.)
około 11 dni temu, Warszawa

Czy powinienem skorzystać z leczenia w szpitalu psychiatrycznym czy raczej poszukać pomocy innego psychiatry?

Mam pytanie od paz dziernika leczony neuroleptykami z częstą ich zmianą przed switami przepisuje mi ketilept po amizepinie.miedzy swiatami a nowym rokiem dostaje po ketilepcie silnych miokloni.poty zlewne drżenia ciala pod.temperatura ,zab.swiadomosci,dziwne ruchy mimowolne .wracam do niej mowie jej ze dostalem zespołu neuroleptycznego,wyklucza i dalej dobija mnie ranofren, po 10tab.dostaje zakrzepicy żył w nogach mowie ze mi krzywde robia te leki twierdzi ze nie i dobija mnie rispolept oraz 4tabl tisercinu po ktorym zakrzepica sie pogłebia oraz reszta objawow odstawiam te leki ale cały czas byly benzo jakies do tego az do clonazepamu z ktorego sam zszedlem na relanium i wszedl afobam na lęki skutki sa do tej pory sie zle czuje i objawy zostały a przy tym uzaleznienie od benzo ktore jest sprawa drugorzędną da sie wyjsc sle czy mi ktos uwierzy ze mi sie takie objawy pojawiaja jaki lekarz dostalem sk.do szpitala psychiatrycznego czy pomoga ja chyba w to watpie ktory szpital psychiatryczny w polsce by sie tym zajął a moze wystsrczy isc do dobrego psychiatry nerwiva lekowa juz tez weszła .prosze was o wsparcie i jakąs pomoc.pozdrawiam gdzie co i jak

raf.wol@wp.pl (anonim, 46.151.141.)
około 8 dni temu, Warszawa

Czym można zastąpić Afobam i Apo-Zolpin?

Prosze napisz mi jeśli dasz radę zastąpić afobam, i coś nna sen,np.apo-zolpin

Najak (anonim, 82.132.242.)
około 8 dni temu, Warszawa

Co zrobić, jeśli źle czuję się po lekach Afobam i Citabax, a neurolog kazał mi je odstawić?

Witam, od 3 dni biorę tabletki Afobam 0.25 (Rano i wieczorem) i Citabax 20g(Tylko rano) , neurolog stwierdziła nerwice lękową. Od dwóch dni czuje się bardzo zle, gorzej niż przed terapia kiedy to nie przyjmowałam żadnych leków, na napady lęku które pojawiały się 1-2 dziennie. Dzwoniłam do neurolog powiedziała by odstawić leki. Co robić, pomocy

Revia (anonim, 95.40.131.)
około 19 dni temu, Warszawa

Kiedy stosować lek Afobam?

Witam. Jakiś czas temu udałam się do lekarza po przypisanie jakiś tabletek na stres. Od pewnego czasu męczą mnie bardzo uciążliwe napady lękowe związane ze studiami. Do tej pory zażywałam ziołowe syropy jak np. Melissed czy Neospasmina, niestety na dłuższą metę nie pomagały. Pani doktor przypisała mi Afobam 0,5 mg, 1 tabletkę dziennie. Chciałabym więc zadać pytanie, w jakich godzinach mogę przyjmować swoją dawkę? Z powodu pandemii obecnie przebywam w domu, ale na zajęciach online muszę być przytomna, a obawiam się o działania niepożądane takie jak zawroty głowy. Czy powinnam w takim razie przyjmować lek wieczorem? Czy jednak rano kiedy stres najbardziej się nasila?

HALINA (anonim, 178.37.155.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy po 3 dniach przyjmowania leku Pramolan mogę go odstawić i przyjmować Relanium? Jeśli lekarz zlecił mi Naltrexon i Afobam, a nie chcę ich przyjmować, to jaki preparat mogę zażyć na niepokój w ciągu dnia?

Pramolan przepisała mi psychiatra na noc .Po 15 tu latach abstynencji odezwał się głód alkoholowy ,który był przyczyną odkażania mieszkania przez dwa tygodnie 70%spirytusem z powodu koronowirusa.Niestety zapomniałam że do końca życia a mam już 63 lata jest się alkoholikiem i mózg sobie przypomniał. Czy po 3 dniach brania Pramolanu mogę go już odstawić i na noc brać sobie Relanium.Bylam też u neurologa i przepisał mi Naltroxen na noc i w razie niepokoju w dzień Afobam.Ja nie czuję się dobrze po lekach psychotropowych bo jestem przyćmiona cały dzień a to nie jest dobre dla psychiki.Ja tego nie będę brała bo to jest mieszanką wybuchową.Proszę o radę co mogę wziąść w razie jakiegoś niepokoju w ciągu dnia.

Anna (anonim, 155.133.95.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Przez jaki czas mogę zażywać lek Afobam?

Witam, przez jaki czas mogę zażywać afobam , tylko on działania na moje lęki , biorę codziennie o 11 godz wtedy gdy pojawia się lęk i dopiero kolejnego dnia następny w dawce 0,5 mg

Miłek (anonim, 94.172.110.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy Afobam zmniejszy skutki uboczne, które występują na początku leczenia sertraliną?

Czy Afobam w trakcie wchodzenia na antydepresanty tj .Sertalina zmniejszy trochę skutki uboczne ?Bo jak wiadomo na początku brania antydepresantów paradoksalnie stan się pogarsza .Czy pomoże ?Chodzi tu o depresję i lęki.

Dana (anonim, 31.0.127.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy stosowanie leku Afobam w dawce 0,25 mg przez kilka lat jest bezpieczne?

Witam. Biorę Afobam 0.25 mg na dobę ale już od kilku lat.Lek pomaga mi wyłączyć się od myślenia przed snem. Nigdy nie brałam większej dawki.
Czy to jest ok? Można dalej kontynuować bez obawy że coś się stanie.

Nicole (anonim, 95.175.1.)
około 11 miesięcy temu, Łódź

Jaka dawka leku Afobam lub Xanax będzie skuteczna na tiki?

Witam jaka dawka leku Xanax lub Afobam zadziała na bardzo silne tiki nerwowe oddechowe? Wydycham powietrze a nie wdycham ciągle. Kręci mi sie w glowie od tego i sie bardzo męczę. Proszę o odpowiedź.

Edyta (anonim, 83.20.168.)
około 11 miesięcy temu, Warszawa

Czy jednoczesne przyjmowanie Nolicinu wraz z lekami Afobam, Euthyrox i Bibloc jest bezpieczne?

Proszę mi wyjaśnić . Właśnie wróciłam od lekarza, nabawiłam si,e zapalenia pęcherza z krwiomoczem. Zapisano mi Nolicin 400 zażywać 2 razy dziennie przez 10 dni. Lekarz nie dopytał o inne zażywane leki ,ja nie powiedziałam, że biorę Bibloc 2,5 na nadciśnienie i arytmię, Euthyroh 75, Afobam 0,5. Przeczytałam ulotkę i jestem przerażona przeciwskazaniami.

Wujo (anonim, 5.173.1.)
około 10 miesięcy temu, Warszawa

Czy termometry elektroniczne są mniej dokładne niż rtęciowe?

Witam mam pytanko gdzy mierze sobie temperaturę termometrem doczołowy geratherm non contact to temperatura się wacha przez cały dzień 37.0 37.4 kupiłem termometr bezrtęciowy TA-002 pod pache to pokazuje temperaturę 36.4 do 36.7 raz miałem 37 dodam że jeszcze kilkoma doczołowy mi miezylem i ten sam wynik który termometr dokładniejszy i czemu tak się dzieje biorę afobam od ok 12 lat zeby do leczenia badania krwi mocz norma ob 13 rtg klatki ok rtg ploc ok tylko czasami mam zatkany nos

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 54 minut temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 59 minut temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 4 godzin temu
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 21 godzin temu
Agata Zięba, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Karolina Zygmunt, mgr farm.
farmaceuta, redaktor