Pramolan, opinie i pytania

199 pytań o Pramolan. Odpowiadają farmaceuci: czy można stosować Pramolan np. przy karmieniu piersią, przy chorych nerkach, czy jest bezpieczny zamiennik i in.

Tematy nadrzędne: Jak rozpoznać i leczyć depresję?, Nietrzymanie moczu - jak sobie poradzić?, Zaburzenia lękowe (nerwica), Stosowanie leków a seks, Nietrzymanie moczu - czy można wyleczyć?, Nietrzymanie moczu, Depresja, Produkty Polpharma, ADHD - choroba czy wymysł?.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
MagdalenaL (anonim, 46.204.0.)
około 5 dni temu, Warszawa

Jak długo utrzymują się skutki uboczne po odstawieniu Pramolanu 50mg?

A jak długo skutki uboczne utrzymują się po odstawieniu Pramolanu 50mg? Dwa lata temu dostałam zapalenia jelit od tego, że po tylnej ścianie popłynął mi śluz z zapalenia zatok dowiedziałam się wtedy od lekarza że obie choroby są połączone teraz ponownie dostałam zapalenia jelit i oprócz leku na jelita lekarz przepisał mi pramolan, wzięłam tylko 6 tabletek i przerwałam, bo źle się po nich czułam. Po przerwaniu stosowania dzień później zaczęłam mieć uczucie suchości w ustach ciągle chciało mi się pić, mam w nocy uczucie gorąca i zimne poty przez nie budzę się cała mokra i muszę zmieniać piżamę po wystąpieniu potu jestem cała rozbita do tego mam wysokie tętno w czasie dnia gdzie jestem niskociśnieniowcem do tego mam takie wyciszenie i spowolnienie w czasie dnia trwa to już 5 dzień chciałam zapytać się kiedy mogę się spodziewać poprawy i objawy po leku miną? Dziękuję za odpowiedź

ania1175 (anonim, 94.154.22.)
około 3 dni temu, Warszawa

Czy jest możliwe, że przy zmianie leku Pramolan na Seronil powrócił ból w potylicy?

Czy jest możliwe,że po zmianie leku Pramolan na Seronil (z dnia na dzień,decyzją lekarza) uaktywniły się bóle w potylicy,które podczas jego przyjmowania(3tygodnie)były zdecydowanie słabo odczuwalne?

Kwiatek (anonim, 188.147.103.)
około 4 dni temu, Warszawa

Czy można łączyć Pramolan i Vinpoven forte?

Czy można brać jednoczesne pramolan i vinpoven forte?

Kasia (anonim, 185.135.194.)
około 9 dni temu, Warszawa

Czy niepokój i drżenie ciała po lekach Pramolan i Cital jest normalne?

Czy przy stosowaniu leku Cital (pół tabletki) występuje niepokój, drzenie ciała? Stosuje go 6 dni ( pierwsze dni cwiartka, po 6 pol tabletki). Biorę też pramolan na noc. To uczucie jest ciężkie do zniesienia. Czy to normalne? Obledny niepokój był również wtedy gdy stosowalam sam pramolan na noc. Trochę się zmniejszył jak zaczęłam stosowac Cital, ale teraz znowu powraca. Dziękuję.

Joanna (anonim, 83.22.48.)
około 20 dni temu, Warszawa

Czy można przyjmować jednocześnie leki Pramolan i Asertin?

Dobry wieczór mam pytanie biore asertin 50mg rano ale od jakiegos czasu mam problemy osobiste i lekarz przepisał mi pramolan 50 mg na noc czy on moze byc stosowany przy asertinie

ania1175 (anonim, 94.154.22.)
około 26 dni temu, Warszawa

Czy można stosować jednocześnie leki Bibloc, Pramolan i Hydroxyzinum?

Czy można łączyć lek Bibloc 1,25mg z Pramolanem 50mg(rano i wieczorem) i wieczorem Hydroxyzinum 10mg?Lekarz rodzinny przepisał takie połączenie na zaburzenia adaptacyjne i przyspieszoną pracę serca.

Aleksandraa (anonim, 188.146.232.)
około 27 dni temu, Warszawa

Czy można jednocześnie stosować Pramolan i Bioxetin?

Biorę Bioxetin 20 mg jedną tabletkę rano i wcześniej brałam cloranxen 10 mg 1 tabletkę tez rano
Zamiast cloranxenu przepisano mi pramolan czy mogę przyjmować dwa leki jednocześnie?

Magda znn (anonim, 83.8.228.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy jeśli wzięłam Doretę rano, a Pramolan wieczorem grożą mi skutki uboczne?

O 5 rano wzięłam pół tabletki Doreta 37,5. O.19ej wzięłam pramolan 50 jak co wieczór. Dopatrzyłam się że te leki wchodzą że sobą w interakcje. Czy pomimo małej dawki dorety grożą mi skutki uboczne.

Patryk (anonim, 45.89.8.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę odstawić na jeden dzień Pramolan i spożyć wieczorem alkohol?

Dzień dobry,

biorę dokładnie od tygodnia lek Pramolan 50 mg x1 rano. Czy mogę bez problemu nie wziąć po prostu w 1 dniu i spożyć wieczorem alkohol? Dzień później wróciłbym do tego leku.
Pozdrawiam.

Miłosz (anonim, 46.134.56.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy można łączyć leki Rispolept i Pramolan?

Dzień dobry, czy można stosować Rispolept i Pramolan jednocześnie?
Biorę Pramolan 3 razy dziennie.

Mam ciężką depresję i zależy mi działaniu
relaksujacym.

tadeusz (anonim, 188.127.27.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy jest lek o podobnym działaniu, co Pramolan?

Nie mogę przyjmować leku pramolan ze względu na prostatę.( w ulotce pisze, że należy zachować szczególną ostrożność na rozrost prostaty) Czy jest lek o podobnym działaniu

Dana (anonim, 89.64.37.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy można przyjmować jednoczśnie flunaryzynę, opipramol, pregabalinę i wenlafaksynę?

Biorę Wenalektine0 75 1 raz i Pregabalinr2 razy naleki i p bólów.Od paru lat leczę się na depresję fobie lęki. Lekarz neurolog przepisał mi Pramolan0,05 i Flunarizine5 mg od 3 tygodni boli mnie bardzo głową Choruje na SM.Czy mogę brać leki od neurologa razem z tymi moimi od psychiatry.

Kaaaa (anonim, 178.212.165.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy Asentra, Pramolan i Alpragen to dobre i bezpieczne połączenie?

Lekarz na nerwice zapisał mi asentre 50 raz dziennie, pramolan 1/2 popoludniu i 1 na noc plus alpragen 3 razy dziennie 1/2 tabletki, malejąco co tydzień przez 3 tygodnie. Czy to dobre i bezpieczne połączenie?

Gosc (anonim, 83.4.67.)
około miesiąca temu, Warszawa

Jak szybko zaczyna działać lek Pramolan?

Pramolowan stosowany od tygodnia. ( W tym czasie rowniez byly jakies sytuacje zyciowe nerwowe) jednak od pierwszej tabletki pobudzenie z czasem niepokoj co sie utrzymuje. Czy to normalne na poczatku stosowania i brac dalej czy przerwac ?

Monia (anonim, 178.217.249.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy bezpieczne jest branie Citabaxu i Pramolanu razem?

Witam bylam u Psychiatry i biore promolan od 4 miesięcy dodało mi teraz jeszcze citabax 10mg zeby brac rano a promolan na wieczor czy to bezpieczne bo boje sie wziac ten citabax?

Jack (anonim, 109.199.8.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Jak brać Pramolan i Hydroxyzynę, aby dotrwać do wizyty u lekarza?

Dzień dobry. Zacznę od tego że nigdy nie miałem problemów natury psychicznej, że wszystkim świetnie sobie radziłem. Przez ostatnie 20 dni byłem w izolacji covidowe. Sam covid tzn objawy nie były szczególnie ciężkie, lekki katarek, kaszelek i temperatura 38st.Wiec cieszyłem się ze tak to znoszę. Niestety...Jestem osobą 44lata która od roku leczy się na nadciśnienie. Po tygodniu pod wieczór zaczęło szwankować mi ciśnienie i znalazłem się w stanie na pograniczu omdlenia. Było mi zimno, skóra była wilgotna, zimne dłonie, stopy i straszny lęk przed śmiercią itp. Od tego czasu mam straszne Stany lekowe, paniki a to już tydzień. Ciągle przyspiesza mi puls, ma podwyzszona temperaturę 37st czasem 37,5.,leki,poty,brak snu. Jak zbliża się wieczór to cały drze. Jestem bezsilny bo nie wiem co robić. Wizytę u psychiatry mam za 7dni. Teraz od trzech dni biorę takie leki po konsultacji tel z kardiolog oraz rodzinnym rano o 8 pół tabletki betalocu, o 9 dwie hydroksyzyny 10mg o 10tej triplixam 10mg na nadciśnienie i o11tej dwie tabletki pramolan, o 15 znowu hydroksyzyne 1tabl i potem o 18tej dwie, i brałem jeszcze dwa promelany o 21...zgodnie z zaleceniem internisty, ale coś jest nie tak bo nic nie przechodzi. Czasem jest jakby dobrze i znowu ten stan wraca. Jak brać ta hydroksyzyne po ile tabl i ile razy dziennie i jak pramolan. Pramolan już nie biorę o 21 bo po nim nie śpię i nasila mi się wszystko, niepokój, lek, itp. Proszę o pomoc na tyle ile to możliwe by dotrwać te dni do wizyty z psychiatra.

Pat (anonim, 94.254.160.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy nie powinnam leczyć się najpierw ziołowymi lekami na nerwicę, choć melisa mi nie pomaga, a nie zażywać Pramolan, który zalecił mi lekarz tylko na podstawie 5-minutowej rozmowy?

Pramolan po 5 min teleporady?
Odbyłam teleporade z internista (z ktorm nigdy nie miałam doczynienia a wiec mnie nie zna) zapisal lek pramolan po 5 min rozmowy, sama mam wrażenie że to nerwica, mam też objawy somatyczne każdego dnia, czkolwiek czy nie powinnam zacząć od leków ziołowych? mlisa mi pomaga ale na krótko.

Piotr (anonim, 89.69.165.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę przyjmować Heparegen, jeśli boli mnie wątroba podczas kuracji lekami Parogen, Pramolan i Alprox?

Witam przyjmuje lek parogen ,pramolan I doraźnie alprox boli mnie wątroba leki biorę długo od 2000 roku czy mogę przyjmować lek heparogen na te dolegliwości wątroby.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Justyna Bartoń , mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godziny temu
Klaudia Ćwiąkała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 5 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 9 godzin temu
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 10 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 11 godzin temu
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor