Test ciążowy - jaki wybrać i kiedy zrobić?, opinie i pytania

399 pytań o Test ciążowy - jaki wybrać i kiedy zrobić?. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Ciąża i poród.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Bronislawa (anonim, 79.185.227.)
około roku temu, Polska

Czy ból brzucha i wzdęcia oraz brak miesiączki mogą wskazywać na ciążę?

Miesiączką spoznia mi się 3 dzień z mężem współżyłam w dni plodne ...zrobilam dzisiaj test wyszedł negatywny...mam upławy...mam jakby gazy...i pobolewa mnie brzuch...miałam też trochę stresu ...czy mogę być w ciąży?

Kinga (anonim, 77.115.81.)
około 8 miesięcy temu, Warszawa

Czy Escapelle ma wpływ na działanie tabletek antykoncepcyjnych Slinda?

Witam,
Mam pytanie z ginekologii, czy tabletka dzień po „escapella” ma wpływ na działanie tabletek antykoncepcyjnych ? Musiałam wziąć ją 9 dnia brania tabletek z powodu ominięcia jednej a stosunku dnia 7. Tabletki kontynuowałam bez zmian, brałam regularnie o stałej porze. Czy później już byłam chroniona? Współżyłam 21 brania tabletek czyli 12 dni po wzięciu tabletki po. Czy powinnam się stresować ewenatualną ciążą ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Olcia (anonim, 5.173.250.)
około roku temu, Warszawa

Czy wynik beta hcg poniżej 0,2 mlU/ml oznacza ciążę?

Dobry wieczor ! Moj ostatni okres 8 luty ,
Stosunek bez zabezpieczenia 23 luty ( dni płodne ),Escapelle wzięte po 29 godzinach od stosunku
Plamienie zamiast okresu 8 marca , a okres miał być planowo 12 marca , mam wzdety brzuch i często oddaje mocz , okres spóźnia się ponad 3 tygodnie , robiłam 3 testy ciążowe wyszły negatywnie ,
Wizyte u ginekologa miałam 7 kwietnia i na USG nic doktor nie zauważył , a dzisiaj miałam robione beta hcg z krwi i wynik przyszedł Już!
Mój Wynik : < 0,2 mIU/ml
A na badaniu pisało że kobieta która nie jest w ciąży ma wynik : <= 1
3 tydzień : 5,8 - 71,2 , mam pytanie : czy Według mojego wyniku jestem w ciąży czy nie ?

Myszka (anonim, 31.0.39.)
około dnia temu, Warszawa

Czy można wykluczyć ciążę, jeśli testy po 20 dniach od stosunku są negatywne?

Ostatni okres 18 lutego stosunek 20 marca brak okresu do dziś testy po 21 dniach negatywne wiek 41 lat beta hcg po 11 dniach od stosunku 0 100 czy mogę wykluczyć ciaze ba 100 procent

Pani Magda (anonim, 37.47.160.)
około dnia temu, Warszawa

Byłabym wdzięczna za odpowiedź i uspokojenie mnie.

Dzień dobry. Moje cykle są 30 dniowe lecz w marcu miesiączka pojawiła się w 35 dniu cyklu. Mamy już z mężem jedno dziecko i nie chcemy już drugiego. Od dawna boję się ciąży że stosunku z marca. Byłam na bhcg ostatniego dnia marca i wyszła ujemna. Jednak moje piersi są obrzmiale i bolące trochę jak dotykam, i teraz zaczęło lekko pobolewać podbrzusze/jajniki jak na miesiączkę. Wczoraj robiłam test - pre test i wyszedł negatywny a po godzinie się pojawiła szaro żółta kreska.

Maja (anonim, 37.47.160.)
około dnia temu, Warszawa

Czy mam martwić się ciąża i powtarzać jakiekolwiek badania, jeśli śniło mi się, że miałam pozytywny wynik testu ciążowego?

Mam trochę takie głupie pytanie. Stosunek że stycznia i lutego. Robiłam masę testów, bhcg w marcu wyszła <2,00. Moje piersi są nabrzmiałe i bolą jak dotykam a miesiączki są skąpe. Dziś w nocy śnił się pozytywny test ciążowy. Wczoraj robiłam i wyszedł negatywny a po kilku godzinach pojawiła się druga kreska ale nie różowa. Czy mimo tego snu mam martwić się ciąża i powtarzać jakiekolwiek badania? Pozdrawiam :)

Myszka (anonim, 37.248.167.)
około dnia temu, Warszawa

Czy można wykluczyć ciążę, jeśli testy po 20 dniach od stosunku są negatywne?

Stosunek 20 marca 1 kwietnia beta 0.100 testy po 20 dniach d stosunku negatywne ostatni okres 18 lutego wiek 41 lat czy ciaze mizna wykluczyć

Maja (anonim, 37.47.160.)
około dnia temu, Warszawa

Czy mam martwić się ciąża i powtarzać jakiekolwiek badania, jeśli śniło mi się, że miałam pozytywny wynik testu ciążowego?

Mam trochę takie głupie pytanie. Stosunek że stycznia i lutego. Robiłam masę testów, bhcg w marcu wyszła <2,00. Moje piersi są nabrzmiałe i bolą jak dotykam a miesiączki są skąpe. Dziś w nocy śnił się pozytywny test ciążowy. Wczoraj robiłam i wyszedł negatywny a po kilku godzinach pojawiła się druga kreska ale nie różowa. Czy mimo tego snu mam martwić się ciąża i powtarzać jakiekolwiek badania? Pozdrawiam :)

Dziewczyna
około 2 dni temu, Warszawa

Czy brak krwawienia z odstawienia podczas 3 opakowania Atywia Daily może oznaczać ciążę?

Witam, właśnie skończyłam 3 opakowanie Atywia Daily 21 +7 , krwawienie z odstawienia nie wystąpiło , jutro będę zażywać ostatnią tabletkę placebo , we wcześniejszych 2 opakowaniach krwawienie wystąpiło już po 2 tabletce placebo. Wszystkie tabletki przyjmuje regularnie, żadnej nie pominęłam. Współżyje z chłopakiem bez żadnego innego dodatkowego zabezpieczenia. Czy brak krwawienia z odstawienia może oznaczać ciążę ?

Andrzela ××× (anonim, 217.173.2.)
około 2 dni temu, Warszawa

Czy jeśli pominęłam jedną tabletkę antykoncepcyjną i przyjęłam Escapelle mogę zajść w ciążę?

Stosuję tabletki antykoncepcyjne 8 lat, przedwczoraj (czwartek) zapomniałam jej zarzyć 16ta tabletkę o godz 20ej i tego samego dnia odbyłam stosunek z mężem z wytryskiem do środka A w piątek następnego dnia zarzyłam normalnie o 20ej antykoncepcję i do tego zarzyłam escapelle czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Dziewczyna (anonim, 46.204.51.)
około 3 dni temu, Warszawa

Czy brak krwawienia z odstawienia oznacza ciążę?

Właśnie skończyłam 3 opakowanie leku Atywia Daily 21+7 , dziś będę zażywała ostatnią tabletkę placebo i nie wystepiło u mnie krwawienie z odstawienia , wcześniej występowało już w trakcie 2 tabletki placebo. Czym może być spowodowany brak krwawienia? Współżyje z chłopakiem bez żadnego innego zabezpieczenia, czy to może oznaczać ciążę?

Paulina (anonim, 195.206.112.)
około 2 dni temu, Warszawa

Czy wynik beta-hCG z krwi 0,2 świadczy o braku ciąży?

Termin miesiączki 2 marzec do dnia dzisiejszego brak miesiączki wcześniej miesiaczkowalam regularnie , dzisiaj robiłam betę i wyszła 0,2
Czy wynik ten oznacza brak ciąży czy może jest ona na tyle wczesną że nie została wykryta

Paulina (anonim, 195.206.112.)
około 3 dni temu, Warszawa

Kiedy wykonać test ciążowy?

Witam od marca staramy się z mężem o dziecko. Od 7 dni nie mam miesiączki testy wychodzą negatywne. Czy możliwe że jest jeszcze za wcześnie aby ciąża wyszła na testach ? Czy na becie z krwi wyjdzie lub nie ciąża w takim czasie ?

conte (anonim, 82.177.118.)
około 5 dni temu, Warszawa

Czy jeśli stosowałam Vibin mini o różnych porach działanie leku mogło być zmniejszone i mogę być w ciąży?

vibin mini, ostatnie kilka tabletek przyjęte nie o stałej porze, połowa blistra tzn pozostało 7 + 7. Współżyję regularnie, bez dodatkowego zabezpieczenia, planuję odstawić vibin, od 2 mies przyjmuję kwas foliowy aby po skończonym opakowaniu starać się o dziecko. Dziś wystąpił silny ból w podbrzuszu. Czy to może już być ciąża czy lepiej udać się do lekarza na badania?

Ola (anonim, 79.185.230.)
około 5 dni temu, Warszawa

Czy jeśli okres spóźni mi się o 20 dni po "tabletce po", to może to być ciąża?

Okres mi się spóźnia już 20 dni .
Podczas stosunku pękła nam gumka i po 17 godzinach wzięłam tabletkę po. Nie miałam żadnego krwawienia tylko od czasu do czasu miałam bóle brzucha w dolnej jego części. Dodam że mam 18 lat i czy to możliwe żeby po tabletce aż tyle spóźniał się okres czy to już może być ciąża ?

Xxtfed (anonim, 213.146.41.)
około roku temu, Warszawa

Kiedy najwcześniej test ciążowy z krwi może wyjść pozytywny?

Dzień dobry. Wczoraj robiłam test ciążowy - pierwszy pozytywny, drugi negatywny. Zrobiłam wczoraj też beta HCG z krwi. Odebrałam wynik to 0,1 mIU/mL. Czy taki wynik może świadczyć o ciąży? Jestem przed miesiączką, mam mieć za 6 dni.

Magda M
około 5 dni temu, Warszawa

Czy badanie poziomu beta hCG 15 dni po stosunku będzie wiarygodne?

Czy 15 dni po stosunku badanie beta hcg mialoby wiarygodny wynik?
Do kontaktu doszlo 31 marca, okolo 25 marca mialam owulacje.

Załamana (anonim, 5.173.50.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy test wykonany na dwa dni przed miesiączką jest wiarygodny?

Stymulowalismy się w tym cyklu clostilbegyt. Dwa dni przed miesiączką już nie wytrzymałam i zrobiłam test. Niestety wyszedł negatywny... Czy jest jeszcze jakiś cień nadziei że test wykonany za wcześnie czy jednak w tym cyklu znów brak ciąży...

Mrowinka (anonim, 31.0.59.)
około 6 dni temu, Warszawa

Co robić, jeśli nadal nie mam okresu, a testy ciążowe są negatywne?

Witam.Kochałam sie z chlopakiem(21marca2021r.)jednak nie doszło do wytrysku w pochwie.Po 4dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test i był on negatywny.Powtorzylam go rowniez dzisiaj-6kwietnia i eynik rowniez byl negatywny.Jednak nadal nie mam okresu i jescze dodam,zę boli mnie w podbrzuszu.Bardzo prosze o porade.

Zuz (anonim, 31.0.124.)
około 7 dni temu, Warszawa

Niski poziom beta hCG a prawdopodobieństwo ciaży.

Tydzień temu byłam u ginekologa i stwierdził u mnie 4tc. Widoczny był pęcherzyk. Zlecił mi zrobienie beta hcg. Wyniki nieco mnie zdziwiły, bo wyszło < 1.2 mlU/ml. Powtórzyłam je w innym lapolatorium i wyszło < 0.1 mlU/ml. Dodam też, że żaden z testów ciążowych z moczu nie wyszedł mi pozytywny. W piątek dostałam krwawienia, które nie było jakieś bardzo obfite, ale też nie było to delikatne plamienie. Trwa do teraz. Moje pytanie brzmi, czy przy takiej beta hcg, krwawieniu jest możliwość, żebym była w ciąży? Czy testy ciążowe o czułości 10 mlU/ml mogą się nylic?

Marysia (anonim, 5.173.112.)
około 7 dni temu, Warszawa

Czy to mogą być objawy ciąży?

Witam , bo od zeszłego tygodnia gdy odbyłam stosunek klika dni po tym zaczęły mnie boleć piersi stały się tkliwe i pieką,i po lekkim naciśnięciu pojawia się biały lepki płyn pojawiły się również uderzenia gorąca w okolicach klatki piersiowej , zgaga, teraz też pojawiły się bóle w okolicach łopatek nie mogę się wyprostować czy to mogą być objawy ciąży , biorę również tabletki antykoncepcyjne vibin mini lecz w 3 tyg nwm czy się wchłonęła przedostania tabletka bo miała biegunke ale ostatnią przyjęłam nie było biegunek zrobiłam 7 dniową przerwe i teraz nie wiem czy doszło do owulacji czy jak . Bardzo proszę o szybką odpowiedź .

Janina (anonim, 91.218.70.)
około 8 dni temu, Warszawa

Czy test ciążowy po 35 dniach od współżycia jest wiarygodny?

Dzień dobry mam pytanie, ponieważ wykonałam test ciążowy około 35 dni po mozliwym zapłodnieniu, test wykonałam wieczorem i 2 dni po spóźnionej miesiączce. Wynik wyszedł negatywny Czy tak wykonany test daje wiarygodny wynik i wyklucza faktycznie ciążę?

Test ciążowy - jaki wybrać i kiedy zrobić?
Każda przygoda z macierzyństwem zaczyna się od tak oczywistej rzeczy, jak wykonanie testu ciążowego. Jaki test ciążowy wybrać? Jak i kiedy prawidłowo go wykonać? Czy test wykonany w domu daje wiarygodny wynik?


Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 5 minut temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godziny temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Maciej Jakubczyk
administrator
Barbara Mierzwinska
ekspert
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 17 minut temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 3 godzin temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 3 godzin temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 12 godzin temu
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 13 godzin temu