Refundacja, opinie i pytania

AS (anonim, 89.64.6.)
około 6 godzin temu, Polska

Witam mam niewydolnosc serca sztuczną zastawkę stymulator cukrzyc...

Witam mam niewydolnosc serca sztuczną zastawkę stymulator cukrzycę 2.
Który lek jest lepszy sobycor czy Bisocard który ma mniej ubocznych skutków Oba leki brałam Bisocard dłużej. Sobycor też obniża ciśnienie chociaż już mam niskie. Kardiolodzy wpisują że mam nadciśnienie co nie jest prawdą Ale te leki są też na nadciśnienie, zapetlenie. Dretwienie palcow lewej ręki-więcej po sobycorcie Ale może to od zwyrodnienia kręgosłupa a może ten lek?
Proszę o radę as

Marcin 12 (anonim, 178.235.190.)
około 14 godzin temu, Warszawa

Witam . jak moge sobie pomóc gdy nie mam chwilowo ubezpieczenia a...

Witam . jak moge sobie pomóc gdy nie mam chwilowo ubezpieczenia a potrzebny mi miflonide na recepte lek wiadomo. Czy jest coś bez recepty lub jakis inny sposób uzyskać miflonide. Bardzo mnie dusi i kaszle tak że ciezko funkcjonować. Już bralem dwa razy w odstepach miflonide. A teraz nie moge iść do lekarza bez ubezpieczenia.. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Monikan8129 (anonim, 5.173.248.)
wczoraj, Wrocław

Witam pod koniec 2018 nigdzie w mojej okolicy nie mogłam znaleźć ...

Witam pod koniec 2018 nigdzie w mojej okolicy nie mogłam znaleźć mononit60 retard okolice Wroclawia,proszę mi powiedzieć czy ten lek został wycofany na stałe szukać jakiegoś zamiennika?

Matka Polka (anonim, 188.147.35.)
około 14 dni temu, Mysłowice

Witam Szczepionki są niedostępne w Małopolsce, w 3 aptece farma...

Witam
Szczepionki są niedostępne w Małopolsce, w 3 aptece farmaceuta potwierdził że najbliższą dostawę hurtownia zapowiedziała po 15.01 więc jak nie ma problemu?

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.