Opokan, opinie i pytania

42 pytania o Opokan. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Refundacja, Leki przeciwbólowe, Jak pozbyć się zakwasów?, Ból i gorączka, Ból mięśni i stawów, Dna moczanowa - jak leczyć artretyzm?, Produkty Aflofarm, Jakie leki przeciwbólowe stosować?.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
K (anonim, 5.173.33.)
około 8 miesięcy temu, Warszawa

Czy można łączyć leki przeciwbólowe ze środkiem Ospamox?

Witam czy biorąc ospamox można brać tabletki przeciwbolowe/przeciwzapalne typu ibuprom, opokan?

Robert (anonim, 37.248.159.)
około 27 dni temu, Warszawa

Czy mogę wziąć pół tabletki Aglanu, jeśli Opokan mi nie pomógł?

Dzień dobry. Brałem przez 3 dni opokan ale mało mi pomógł (ból karku z który promienieje do ramion i ręki chyba coś w rodzaju rwy barkowej). Czy teraz mogę zacząć brać poł tabletki Agalnu?

rm (anonim, 37.248.159.)
około 27 dni temu, Warszawa

Czy zamiast Opokanu mogę wziąć pół tabletki Aglan?

Dzień dobry. Od trzech dni zazywam opokan ale mało mi pomaga na ból karku który promieniuje do ramienia i reki. Mogę zamiast opokanu zazywac pół tabletki Aglanu?

Robert (anonim, 37.248.159.)
około 27 dni temu, Warszawa

Czy zamiast Opokanu mogę wziąć pół tabletki Aglan?

Dzień dobry. Od trzech dni biore opokan na ból karku który promieniuje do ramienia i reki. Mogę od teraz zażywać zamiast opokanu pół tabletki Aglanu?

Barbarus (anonim, 94.254.218.)
około roku temu, Warszawa

Jaką maść przeciwbólową i przeciwzapalną zastosować?

Witam. Bardzo bolą mnie Stawy, kręgosłup, kolana, bark, łokcie.. Zmiany zwyrodnienie, przepuklina. Zatkało kanał rdzeniowy kręgosłup lędźwiowego, operacja odblokowanie we wrześniu. Stopy i prawe biodrowy. Strasznie cierpię. Proszę o maść p-zapalna i p-bólową, skuteczną. Myślałam Dolgit, może jest coś skuteczniejszego? Ważne, maść. Barbara

Stefan Lorecki (anonim, 195.117.19.)
około 2 miesięcy temu, Śródmieście

Czy przyjmując Olfen UNO mogę dodatkowo zażyć Opokan?

Witam stosując olfen uno przy silnych bólach kręgosłupa lędźwiowego można jeszcze zażyć dodatkowo Opokan gdyż lekarza rodznny jest psychiczny i nie idzie uzyskać od niego informacji tele porada nawija i niewiem oco mu chodzi nie mogę uzyskać informacji poprzedni lekarza odszedł na emeryturę może ktoś udzielić informacji bardzo dziękuję

Magda (anonim, 37.248.116.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę stosować olfen uno i opokan forte jednocześnie?

Mam 38 lat hasimoto poza tym na nic nie choruję przewlekle. Lekarz zapisał mi na ból korzonków olfen uno 150 np rano1x i opokan forte 15mg wieczorem 1 x . Czu to nie jest za dużo może lepiej brac jeden lek. Który wg opinii jest lepiej tolerowany ma mniej objawów ubocznych?

Helena (anonim, 31.0.87.)
około 8 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę przyjąć Reumelox, jeśli nie pomaga mi paracetamol, Ketonal i Traumon?

Od tygodnia mam prawdopodobny ból korzonków. Dotkliwy ból między łopatką a kręgosłupem lędźwiowym po prawej stronie promieniujący do prawego ramienia i całego prawego boku. Mam skoliozę W wieku 18 lat miałam silny atak korzonków. Potem od czasu do czasu zdarzały się kolejne ataki zazwyczaj po dużym wysiłku i zawianiu. W ubiegły piątek dźwignęłam zbyt duży ciężar, a dodatkowo 2 dni później wychłodziłam organizm. Nie pomagały brane naraz dwie tabletki paracetamolu więc kupiłam ketonal active 50 mg i brałam początkowo po 1 kapsułce co 8 godzin, po dwóch dniach zaczęłam brać 2 kapsułki po 50 mg naraz, a ból malał na chwilę, po czym się wzmagał. Smarowanie traumonem obolałego boku też nic nie dawało. Czy w związku z nasilającym się bólem mogę wziąć tabletkę reumeloxu 7,5 mg po upływie 8 godzin od ostatniej 100 mg (2 x po 50 mg) dawki ketonalu? Ból nie ustępuje. Odnoszę wrażenie,że wręcz się nasila. PS. 4 maja ubr. miałam krwotok do mózgu z pękniętego tętniaka szyjnego. Powodem było najprawdopodobniej utrzymujące się się długi czas skaczące wysokie ciśnienie i wysoki cholesterol. Jestem po zabiegu embolizacji. W ciągu 3 miesięcy ,stanęłam na nogi, a teraz jestem w bardzo dobrej formie. Na ciśnienie aktualnie biorę rano Bicardiol 5 mg i połówkę Actelsaru 80 mg. Obawiam się jednak leków przeciwbólowych, które brałam przez ostatnie 25 lat w dużych ilościach ze względu przede wszystkim na ból kręgosłupa i ogólnie stawów i nieustanny ból głowy przez rok przed pęknięciem tętniaka.

Karolina (anonim, 89.64.59.)
około 9 miesięcy temu, Warszawa

Jaki lek na ból mięśni i stawów nie będzie szkodził na żołądek?

Witam. Proszę o polecenie tabletek na ból mięśni, stawów które mają najmniejszy wpływ na brzuch, niestety opokan czy inne takie dobrze działają ale nie mogę ich brać ponieważ występuje ból brzucha, biegunki itd....

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 5 minut temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 7 godzin temu
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Klaudia Ćwiąkała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 5 godzin temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 6 godzin temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 8 godzin temu
Aleksandra Mroczkowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 12 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor