Mirtagen, opinie i pytania

43 pytania o Mirtagen. Odpowiadają farmaceuci: czy Mirtagen wrócił do aptek, czy ma jakieś zamienniki, dlaczego jest trudno dostępny, gdzie można kupić Mirtagen i in.

Tematy nadrzędne: Jaka jest recepta na bezsenne noce?, Jak rozpoznać i leczyć depresję?, Kiedy iść do lekarza z napięciowym bólem głowy?, Depresja.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Antek (anonim, 89.229.134.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę stosować suplementy diety na odchudzanie przy lekach Mozarin Swift, Mirtagen, Lamilept, Fluanxol i Egiramlon?

witam od jakiegoś czasu biorę tabletki na nerwicę które mi pomagają ale niestety ryje po nich. Nie mogę ich odstawić. proszę o radę czy jakieś tabletki na odchudzanie mi pomogą jeżeli tak to proszę jakieś polecić. dodam że ograniczylem jedzenie ale to nic nie daje jedynie co trochę wolniej ale jednak ryje.

Masza (anonim, 80.51.129.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę odstawić Aciprex, jeśli w połączeniu z lekiem Mirtagen pobudza mnie, podwyższa ciśnienie krwi, zrobiło mi się słabo, mam uderzenia gorąca, nawet rośnie mi temperatura?

Witam, dostałam od lekarza na bezsenność i strach o zdrowie lek mirtagen z zaleceniem 1/2 przez 2 noce potem po całej tabletce oraz aciprex 10 mg przez 10 dni po 1/2 potem cała tabletka. Przyjęłam leki przez dwa dni i mirtagen zatyka mi nos, po czasie to ustępuje natomiast aciprex mnie pobudza, podwyższa ciśnienie krwi, za drugim razem zrobiło mi się słabo, mam uderzenia gorąca nawet rośnie mi temperatura. Czy mogę go odstawić i brać tylko mirtagen, bez snu nie dam rady. nadmieniam, że przed tymi lekami brałam nasen 10 ml 1/2 tabl.

zenon (anonim, 83.19.93.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Dlaczego mam wysokie ciśnienie jeśli biorę Egiramlon i leki na nerwicę - Mozarin Swift, Coaxil, Mirtagen?

Mam pytanie dotyczące nadciśnienia tętniczego. Biorę lek Egiramlon 10 + 10 oraz na nerwicę mozarin swift 20 coaxil i mirtagen 15mg. od 2-3 tygodni zauwazylem ze rano mam wysokie cisnienie od 165-100 puls 70 w ciagu dnia od 150 na 90 a wieczorem 140 na 85. Co moze byc tego powodem? Niestety moj kardilog nie pracuje a lekarz rtodzinny nie wie. Psychiatra twierdzi ze to nie ejst z winy lekow na newrice. Co mam robic?

Lena (anonim, 188.147.104.)
około 8 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę samodzielnie włączyć do terapii lekami Mirtagen, Lamitrin i Alprox środek Asertin, jeśli zaordynowana przez lekarza terapia wydaje mi się nieskuteczna i nie wiem, dlaczego specjalista wybrał akurat takie połączenie leków?

Dzień dobry.. Potrzebuję szybkiej pomocy... Biorę lek mirtagen na noc w dawce już 30 mg.. Rano lamitrin 25 po dwóch tygodniach mam zwiększyć na 50..
Codziennie biorę również alprox 2 razy po pół tabletki 0.5 mg... Mam silne stany lękowe z atakami paniki... Ciągły strach o siebie, dziecko.. Zobaczę mały wyprysk na skórze i już przychodź strach... Czy mogę włączyć do tych leków np asertin 50 mg 2 razy na dobę? Lub inny lek, na lęki, które się pojawiają każdego dnia? Czy będzie jakaś interakcja przy tych lekach..? Mój lekarz psychiatra jest na miesięcznym urlopie, a w mojej miejscowości nie ma drugiego, aby go zastępował... Mam problemy z żołądkiem i jelitem, czy asertin tego nie pogorszy? U mnie jest strach z atakiem paniki.. Nie wiem dlaczego lekarz zapisał mirtagen i lamitrin, skoro to nie są leki na lęki? Dodam, że po Mirtagen strasznie jem i tyję..

Mariols (anonim, 83.21.186.)
około 11 miesięcy temu, Warszawa

Czy powinnam odstawić lek Mirtagen, jeśli nie czuję się po nim dobrze?

Od wczoraj biorę Mirtagen 15mg. Lek ten miał polepszyć mój sen. Było wręcz przeciwnie :miałam zespół niespokojnych nóg, kołatanie serca, uczucie pieczenia w kończynach górnych i dolnych silne poty. Budziłam się co 2 godz. Czy to minie a może powinnam odstawić ten lek.

Zuza (anonim, 85.128.74.)
około 2 lat temu, Warszawa

Czy Mirtagen 30 mg wróci do aptek?

Witam, mam duży problem z Mirtagenem- dawka 30mg. Czy on wróci do aptek? Podobno nigdzie nie ma go w hurtowniach.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 16 minut temu
Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 22 minut temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 37 minut temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 21 godzin temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Maciej Jakubczyk
administrator
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor