Paroxinor, opinie i pytania

52 pytania o Paroxinor. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Jak rozpoznać i leczyć depresję?, Refundacja, Zaburzenia lękowe (nerwica), Stosowanie leków a seks, Depresja.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
777 (anonim, 31.0.126.)
około 17 dni temu, Warszawa

Czy mogę zastosować Paroxinor na drugi dzień zamiast Aciprexu?

BIORĘ ACIPREX 5 TYGODNI. ZERO POPRAWY. ZERO POPRAWY. LEKARZ PRZEPISAŁ MI PAROXINOR PÓŁ TAB RANO. CZY MOGĘ ZASTOSOWAC PAROXINOR NA DRUGI DZIEŃ ZAMIAST ACIPREXU.

Kas (anonim, 94.154.22.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy po pięciu miesiącach zażywania leku Paroxinor organizm się przyzwyczaił?

Przyjmuje paroxinol od 5 miesięcy z powodu lęku Dużo lepiej się czuje ale moglo by być lepiej mam jeszcze lęk np gdy pójdę do kościoła mam pytanie czy zażywanie nadal leku pomoze mi jeszcze wyleczyć do końca lęk czy po 5 miesiącach zażywania jest z organizm się przyzwyczaił i teraz zażywanie paroxinolu jest rutyna by nie było gorzej

Ninja (anonim, 37.47.48.)
około roku temu, Warszawa

Czy paroksetynę można odstawić na dwa dni, żeby "trochę zaszaleć"?

Witam! Przyjmuję paroksetynę od dwóch miesięcy, w obecnej chwili 30mg na dobę. Wiem, że nie powinno się mieszać jej z alkoholem, ale niebawem wybieram się na koncert i chciałabym trochę się "odurzyć"... Czy mogę ją odstawić na 2 dni i trochę zaszaleć? Czy istnieje ryzyko działań niepożądanych?

Nekatrynka (anonim, 188.147.33.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy lek Paroxinor wpływa na zaburzenie czynności seksualnych?

Czy podczas przyjmowania Paroxinoru mogą pojawiać się zaburzenia czynności seksualnych? Nie jestem w stanie osiągnąć orgazmu i wyluzować się podczas zbliżenia.

Lunatyk (anonim, 37.225.16.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy Paroxinor jest pomocny w lunatykowaniu?

Dostałem lęk Paroxinir na luntywkoanie mowienie przez sen, krzyczenie przez sen, chodzenie przez sen itp. Czy to jest dobry lęk na ta dolegliwość jestem Lunatykiem całe życie nie mam rzadnych zaburzeń innych ani depresji czy leków.

Marian (anonim, 31.60.39.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Jak łączyć lek Paroxinor z innymi lekami?

lek paroxinor biorę 20 lat ogólnie trochę mi pomógł ale mało teraz zaskoczyło mnie że ten lek powoduje reakcję prawie z wszystkimi lekami co jest nieprawdopodobnie złe. Do tej pory nie chorowałem wiec nic nie było ale przeziębienie i wzięcie antybiotyku i już powiększenie języka i złe samopoczucie i tak z lekiem na ból pleców i ból prostaty to waryjacja jak się leczyć jak ten lek reaguje źle z tyloma prostymi lekami

Marek19081992 (anonim, 31.0.40.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Czy zwiększona dawka leku Paroxinor oraz Chlorprothixen pomogą mi w przypadku lęku przed chodzeniem?

Dzień dobry biorę paroxinor około 2 lat teraz lekarz zwiększył mi dawkę do 60,i dał mi też chlorprothixen zentiva 15 2 razy dziennie, a posłem do lekarza z powodu powrocenia leku i natrectwa i leki przed chodzeniem bo boję się że się przewruce i zawroty głowy, i ktoś potpowie mi czy te leki mi pomogą

Anonim (anonim, 79.163.134.)
około 12 miesięcy temu, Warszawa

Czy po zwiększeniu dawki Paroxinoru mogą pojawić się działania niepożądane?

Witam, biorę lek Mirtor 30 mg raz dziennie wieczorem, oraz od półtora tygodnia Paroxinor w zwiększonej dawce 40 mg, i od tego czasu bardzo chce mi się spać, nie mam na nic siły, czy jest to normalne? I do jakiego czasu może to trwać?

Balbina (anonim, 5.184.73.)
około 11 miesięcy temu, Warszawa

Jak poradzić sobie z nadmierną wagą i uciążliwymi objawami po odstawieniu leku Paroxinor?

Brałam lek Paroxinor przez blisko 3,5 roku z powodu stresu pourazowego. Przez ten czas mocno przytyłam.Gwałtowny wzrost wagi nastąpił odkąd musiałam zacząć używać leki przeciw płytkowe, po zabiegu w związku z PFO.Około 15 kg w ciągu 10 miesięcy. Od miesiąca nie biorę Paroxinoru.Odstawiłam lek sukcesywnie zmniejszając dawki.Pojawiły się migrenowe bóle głowy,rozdrażnienie,nerwowość,problemy ze snem i senność w ciągu dnia,poczucie nieustannego drażnienia zakończeń nerwowych,drętwienie kończyn.Co z ty m dalej robić?Jak poradzić sobie z nadmiernym przyrostem wagi,który stał się sporym obciążeniem?

Gagugombro (anonim, 83.23.49.)
około 12 miesięcy temu, Warszawa

Co powinnam zrobić, jeśli po 5 tygodniach stosowania leku Paroxinor w dawce 30 mg nie widzę żadnej poprawy?

Witam, od 15 stycznia przyjmowałam lek Parogen w dawce 20 mg na agorafobie z napadami paniki, po 8 tygodniach poprawa była niewielka więc lekarz zalecił zwiększenie dawki do 30 mg, tak też zrobiłam, biorę lek w dawce docelowej od 5 tygodni i nadal poprawa jest nieznaczna. Poranki są nieprzyjemne- czuje napięcie mięśniowe. Wspomnę też że brałam już kiedyś paroksetyne i pomogła mi po miesiącu, teraz ciągle czekam. Czy warto jeszcze czekać? Czy lek może się jeszcze rozkręcić? Lekarz powiedział że w razie potrzeby mogę zwiększyć dawkę do 40 mg, czekać czy już zwiększać? Pytam bo mam teraz bardzo utrudniony kontakt z lekarzem ze względu na epidemie. Nie odbiera nawet telefonów. Dziękuję i pozdrawiam

J.J. (anonim, 188.146.58.)
około 11 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę jednocześnie stosować leki Paroxinor i Clexane?

Witam. Od kilku lat zażywam paroxinor 20 mg 1 tabletkę rano. Obecnie mam stwierdzoną zakrzepicę żył głębokich i zalecenie Clexane forte 12000j.m. 1 raz dziennie. Przeczytałam, że z paroksetyną nie należy przyjmować leków przeciwzakrzepowych. Czy mogę te leki stosować równocześnie, czy sobie nie zaszkodzę?

Agata (anonim, 79.163.134.)
około roku temu, Warszawa

Czy po zwiększeniu dawki Paroxinoru mogą pojawić się działania niepożądane?

Witam, biorę już Paroxinor od 14 lutego, dawka 20 mg, raz dziennie. Czułam się już dobrze i stabilnie, dodatkowo na noc mam jeszcze lek Mirtor 30 mg. Ostatnio lekarz zalecił mi abym zwiększyła dawkę Paroxinor do 40 mg na dzień, i biorę tak już 6 dzień, ale zauważyłam że zaczęły pojawiać się sporadycznie ataki paniki, oraz trwające nie długo drętwienie rąk i nóg co nie zdarzało się już odkąd zaczęłam terapię w lutym. Jestem też bardziej zmęczona i mam czasem zawroty głowy, ale to zdarzało się również na początku stosowania leku. Czy może być to rodzaj skutków ubocznych po zwiększeniu dawki, czy raczej nie powinno się tak dziać?

panda (anonim, 37.7.200.)
około roku temu, Warszawa

Gdzie w Warszawie kupię Paroxinor?

Ostatnio mam trudności z nabyciem Paroxinoru. Powiedziano mi, że nie ma tego leku nawet w hurtowniach. Czyżby zaprzestano produkcji? Teraz kiedy psychiatrzy nie przyjmują, boję się że nie dostanę nigdzie tego leku. To dla mnie tragedia. CZy mogłabym brać Paroksetynę i czy jest dostępna.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 4 godzin temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 4 godzin temu
Aleksandra Mroczkowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 4 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 5 godzin temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 6 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 8 godzin temu
Bartlomiej Owczarek
administrator
ostatni post około 11 godzin temu
Marianna Krajewska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor