Lamitrin, opinie i pytania

32 pytania o Lamitrin. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Padaczka (epilepsja), Choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD), Co zrobić po pierwszym ataku padaczki?, Czy szczepienia powodują autyzm?, Choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD).

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Borderline (anonim, 109.197.173.)
około 24 dni temu, Warszawa

Czy można łączyć Sustanon 250, fluoksetynę i Lamitrin?

Witam, moje pytanie brzmi czy można łączyć
SUSTANON 250
Testosterone Propionate 30mg
Testosterone Phenylpropionate 60mg
Testosterone Isocaproate 60mg
Testosterone Decanoate 100mg
razem z fluoksetyną oraz lamitrinem? i jakie skutki ubocznę mogą wystąpić

Zatroskana (anonim, 195.189.89.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy Lamitrin może zastąpić Absenor, jeśli w mojej rodzinie był przypadek, że osoba po zażyciu Lamitrinu czuje się lepiej?

Moje dziecko bierze absenor czy może go zastąpić Lamitrin? U mnie w rodzinie był przypadek że osoba po zażyciu lamitrinu czuje się o wile lepiej niż przy innym leku

Klim (anonim, 77.254.2.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy Lamitrin może być używany do leczenia miotonii Thomsena?

Witam. Czy Lamitrin może być używany dla leczenie miotonii Tomsena ? Koledze przepisano go - ale to nie w Polsce. A ja też mam Tomsena (((

aboux (anonim, 79.185.92.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę stosować równocześnie Lamitrin oraz Nervomix forte?

witam, czy jesli przyjmuje LAMITRIN 50 mg rano (tylko) moge jeszcze dodatkowo w ciągu dnia zażyc NERVOMIX FORTE - np. 3 razy dziennie? dziekuję za odpowiedz

Lidia (anonim, 45.131.33.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy Lamitrin może być za słaby, jeśli u córki występują drgania ramion?

Witam córka od 7 lutego jest na pełnej dawce Lamitrin 2x50mg od trzech dni wieczorami dostaje takie samoistnie drgania ramionami czy może być ten lek za słaby wcześniej brała vetire 2x1500mg i nic się nie działo, zmiana leku na Lamitrin spowodowana tym że na wcześniejszym leku zapis EEG był ciągle nieprawidłowy.

Dominik (anonim, 31.60.54.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Co zrobić, jeśli po zaordynowanych przez lekarza lekach mam skutki uboczne?

Witam biorę nexpram 10 i lamitrin 50 vivace 5 zażywam je od 7 miesięcy a czuję się coraz gorzej silne zawroty głowy ból głowy co dziennie zachwiania równowagi jakieś dziwne pieczenie na całym ciele czasami wymioty,lekarz dał to na nerwicę padaczki nie mam.Mial może ktoś takie objawy ,może trzeba odstawić któryś lek.Z góry dzięki za podpowiedzi

martyna5555 (anonim, 89.64.122.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy delikatna wysypka po zastosowaniu 25 mg lamotryginy wymaga odstawienia leku?

Czy kiedy podczas rozpoczęcia stosowania lamotryginy 25 mg wyszło łącznie ok 10 czerwonych plamek na ramionach i klatce piersiowej, które nie swędzą i nie zmieniają się, trzeciego dnia nie powstaje więcej nowych, można kontynuować leczenie dopóki nie dzieje się nic poważniejszego, czy konieczne jest przerwanie stosowania i zmiana leku?

aboux (anonim, 79.185.27.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę równocześnie stosować leki Lamitrin, Pregabalin, Sirdalud i Biofenac?

witam, przyjmuję Lamitrin 25 mg + Pregabalin Accord 75 mg , 2 x dziennie (rano i wieczorem) -przepisane przez lekarza psychiatrę. Boli mnie odcinek szyjny kregoslupa i lekarz rodzinny przepisał mi Sirdalud 4 mg (na noc jedna tabletka) oraz 2 x dziennie Biofenac. Pytałam swojego psychiatrę telefonicznie czy mogę te wszystkie leki przyjmować i powiedział, że mogę. jednak trochę się boję i na razie przyjmuję Biofenac, ktory lekko tylko pomaga. Czy mogę przyjmować Sidalud także na noc przy zestawie tych tabletek??? Bardzo proszę o pomoc. Przeczytalam w ulotce Sirdalud, że trzeba zachować ostrożność jesli ktoś przyjmuje leki na depresję ktore zawierają fluwoksaminę. Czy moje leki zawierają ta substancję? proszę o odpowiedz. Dziękuje!

mest (anonim, 83.12.118.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy podczas stosowania leku Lamitrin mogę napić się alkoholu?

Witam. Mam pytanie o interakcje leku Lamitrin z alkoholem. Czy trzeba całkowicie odstawić alkohol i jest to ogromne ryzyko jeśli raz na jakiś czas wypijemy lampkę wina czy piwo?

aboux (anonim, 95.49.251.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Jakie są działania niepożądane leków Lamitrin i Pregabalin Accord?

PO przyjmowaniu przez około miesiąc leków Lamitrin 25 mg + Pregabalin Accord 75 mg , 2 x dziennie. zaczynam odczuwać jakieś pobudzenie, niepokój zaraz po przyjęciu, które ustępuje po okolo 2 godzinach od przyjęcia leków. Czy to normalne, czy te leki źle dzialają i należałoby je odstawić? Lekarz przepisał mi je na uspokojenie, lęki a one działają zupelnie inaczej.. proszę o informację, dziekuje

avsos (anonim, 79.185.28.)
około 7 miesięcy temu, Warszawa

Czy Pregabalin Accord i Lamitrin są lekami uzależniającymi? Czy można je odstawić z dnia na dzień?

witam, czy leki: Pregabalin Accord 75 mg oraz Lamitrin 25 mg - są lekami uzależniającymi? czy można ich przyjmować i nagle przestać? dziękuję za odpowiedź.

Lena (anonim, 188.147.104.)
około 9 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę samodzielnie włączyć do terapii lekami Mirtagen, Lamitrin i Alprox środek Asertin, jeśli zaordynowana przez lekarza terapia wydaje mi się nieskuteczna i nie wiem, dlaczego specjalista wybrał akurat takie połączenie leków?

Dzień dobry.. Potrzebuję szybkiej pomocy... Biorę lek mirtagen na noc w dawce już 30 mg.. Rano lamitrin 25 po dwóch tygodniach mam zwiększyć na 50..
Codziennie biorę również alprox 2 razy po pół tabletki 0.5 mg... Mam silne stany lękowe z atakami paniki... Ciągły strach o siebie, dziecko.. Zobaczę mały wyprysk na skórze i już przychodź strach... Czy mogę włączyć do tych leków np asertin 50 mg 2 razy na dobę? Lub inny lek, na lęki, które się pojawiają każdego dnia? Czy będzie jakaś interakcja przy tych lekach..? Mój lekarz psychiatra jest na miesięcznym urlopie, a w mojej miejscowości nie ma drugiego, aby go zastępował... Mam problemy z żołądkiem i jelitem, czy asertin tego nie pogorszy? U mnie jest strach z atakiem paniki.. Nie wiem dlaczego lekarz zapisał mirtagen i lamitrin, skoro to nie są leki na lęki? Dodam, że po Mirtagen strasznie jem i tyję..

Mery (anonim, 155.133.1.)
około roku temu, Warszawa

Czy można kupić zamiennik leku Lamitrin S 5 mg?

Czy można zamienić lek Lamitrin S 5 mg na inny zamiennik bo w aptekach nie ma.. Moja córka 13 lat bierze ten lek i niewiem czy można zmienić. Proszę o informację.

Łukasz (anonim, 5.172.232.)
około 11 miesięcy temu, Warszawa

Czy przyjmując Lamitrin, można przyjmować Betaserc?

Dzień dobry. Od kilku miesięcy mam szumy uszne. Występują one pod postacią pisku, w lewym jak i prawym uchu. Dostałem skierowanie do szpitala, na oddział laryngologiczny i odbyłem tygodniowy pobyt. Wszystko wskazuje na to, że moje szumy uszne są spowodowane przez leki, które biorę na depresję. Ja sam już to zauważyłem przed pobytem w szpitalu, że po odstawieniu leków na depresję szumy uszne ustąpiły. I mam pytanie na dzień dzisiejszy biorę lek Lamitrin, lecz i potem leku mam szumy uszne i czy mogę wraz z tym lekiem przyjmować lek Betaserc ODT? Lek o tej nazwie posiadam w domu i chciałbym go włączyć jeżeli jest taka możliwość z tego względu, że szumy są bardzo dokuczliwe a ja jestem na skraju wykończenia.

Mery (anonim, 155.133.1.)
około roku temu, Warszawa

Czy można kupić zamiennik leku Lamitrin S 5 mg?

Czy można zamienić lek Lamitrin S 5 mg na inny zamiennik bo w aptekach nie ma.. Moja córka 13 lat bierze ten lek i niewiem czy można zmienić. Proszę o informację.

Anna (anonim, 193.239.58.)
około roku temu, Warszawa

Czy można stosować zamiennie preparaty Lamitrin 50 mg, Lamilept 50 mg i Symla 50 mg?

Od wielu lat choruję na epilepsję. Lekarz neurolog przepisuje mi Lamitrin 50 mg. Ostatnio nie ma nigdzie Lamitrinu, więc wykupiłam Lamilept 50 mg. Miałam jeszcze jedną receptę i pani w aptece sprowadziła dla mnie lek Sylma 50 mg (nie zrozumiałysmy się). Czy mogę brać zamiast Lamitrinu te dwa zamienniki? Biorę jeszcze Neurotop 600 i Clonazepam 2 mg

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 10 godzin temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Barbara Mierzwinska
ekspert
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 12 godzin temu
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 19 godzin temu
Monika Alaszkiewicz, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 20 godzin temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor