Rzucanie palenia

opinie i pytania

Na GdziePoLek na Twoje pytania odpowiadają farmaceuci, lekarze i inni użytkownicy.

Wyślij mi powiadomienie email, gdy pojawi się nowe pytanie w tym temacie
E. (anonim, 31.178.127.)

Popękane naczynka

Jaki lek jest skuteczny na popękane naczynka na nogach?
Czy po rozpoczęciu stosowania preparatu trzeba go będzie stosować cały czas, żeby sytuacja nie była gorsza niż na początku?

Alan K. (anonim, 157.25.239.)

Działanie niepożądane leku

Chciałbym zgłosić działanie niepożądane leku: czkawka

Patison312

Desmoxan i prestarium można łączyć?

Czy mogę stosować desmoxan jeśli mam nadciśnienie tętnicze i biorę na to lek prestarium 5mg i asparganin? :)

karq

Witam

Czy można brać desmoxan i pić aklkohol. Albo jakie inne tabletki mogę brać rzeby można było pić alkohol. Dziękuje za pomoc

Irena M

Testy na palenie

Mam podejrzenie,że mój 15letni Syn pali papierosy .Oczywiście się tego wypiera,ale czuć od niego papierosami,gdy wraca do domu ze szkoły. Raz znalazłam u niego w kurtce paczkę z kilkoma papierosami i zapalniczką.Po wielkiej awanturze w końcu się przyznał że to przez kolegów i obiecał,że już nie będzie palił,ale kolegów ma ciągle tych samych i nie sądzę,że tsk po prostu przestałby z nimi popalać. Czy mogę gdzieś kupić testy domowe,które wykryłyby,że palił? Jestem zrozpaczona,ja nie palę,mój ojciec był palaczem i zmarł na raka płuc jak syn miał 9 lat,a mimo to nie dociera do niego,jakie to świństwo to palnie....Szczególnie w tak młodym wieku...Proszę o pomoc! !

palaczka

Plastry czy tabletki?

Co polecacie? Kilka razy próbowałam rzucić palenie samodzielnie ale zawsze wracałam do nałogu (palę od 7 lat). Zastanawiam się czy lepiej wspomóc się tabletkami - słyszałam że szkodzą na wątrobę - czy np. plastrami? Help!Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.