Kalendarz szczepień dla dzieci i niemowląt

opinie i pytania

Na GdziePoLek na Twoje pytania odpowiadają farmaceuci, lekarze i inni użytkownicy.

Wyślij mi powiadomienie email, gdy pojawi się nowe pytanie w tym temacie
Anonim kalisz (anonim, 195.128.114.)

Szczepionka pentaxim

Ewelajda (anonim, 31.135.161.)

Szczepionka

Czy szczepionke synflorix dostane od reki czy trzeba zamawiac i jaka cena jest jej?

Asik (anonim, 83.31.240.)

Cena pentaxim

Witam w jakiej cenie jest sczepionka ?

aneta

Rotateq

Wbrew panującej nowomodzie chcę zaszczepić niemowlaka. Ciężko jednak jest mi znaleźć szczepionkę Rotateq. Gdzie jest dostępna? Odległość jest bez znaczenia. A może jakieś zamienniki państwo farmaceuci moglibyście mi zaproponować? Chcę, żeby dziecko było bezpieczne.

Paulina

Bezpieczeństwo szczepionki dla dziecka

Czy szczepionka Hexyon jest bezpieczna dla dzieci? Ostatnio tyle się słyszy o powikłaniach po szczepieniach, już sama nie wiem, co o tym myśleć i czy moje dziecko powinno przyjąć tę szczepionkę.

K (anonim, 89.64.56.)

WZW-A dla dzieci i dorosłych

Szukam szczepionki na WZW-A dla dorosłych i dla małych dzieci ! Gdzie ją dostać?

Ola (anonim, 178.235.146.)

szczepionki

rotarix i pentaxim - czy sa szczepionki w aptece przy ul. legnickiej 62 i w jakiej cenie?

Sylwia (anonim, 89.231.159.)

Engerix, Infranix,

Mam dylemat odnośnie szczepienia dziecka. Chce je zaszczepić po porodzie w szpitalu (termin początek lutego). |Rozumiem, że BCG to jedyna szczepionka podawana szpitalu i nie ma lepszego zamiennika? jeśli jest proszę o nazwę.
Druga szczepionka, którą chciałabym zaszczepić to engerix- niestety szukam jej wszędzie od tygodnia i nigdzie nie ma, czy jest jakiś jej zamiennik?
Trzecia szczepionka DTP, chciałabym podać Infranix DPTa jednak również widzę, że jest nie do zdobycia- czy jest jakiś jej zamiennik?
Nie wiem jaka jest podawana przeciw pneumokokom, może też jest jakaś płatna, która jest lepsza od tych darmowych ? będę wdzięczna za odp, bo te szczepionki spędzają mi już sen z powiek

Ewcik

Pentaxim

Chcialam zapytac czy pentaxim bedzie dostepny . A jesli tak to kiedy ?

babcia (anonim, 91.225.134.)

SZCZEPIONKA

cobaq (anonim, 89.79.240.)

infanrix dtpa

mam pytanie o dostępność infanrixu dtpa. Z tego co wiem nie ma go w aptekach. Czy hurtownie mają możliwość zamówienia u producenta?

Pawel (anonim, 94.254.128.)

Dostepnosc

Witam,
Czy szczepionka infanrix ipv hib jest gdziekolwiek do zdobycia ? Została mi ostatnia dawka do podania dziecku. Czy wiecie może gdzieś w europie się ją dostanie ?

Szymborka (anonim, 62.141.241.)

Szczepionka

Czy gdzieś w Polsce dostanę jeszcze szczepionke Infanrix IPV + Hib?

cusco

Infanrix-Ipv+Hib

Hello, I am from Slovakia and I am looking for 2 pieces of vaccine Infanrix-Ipv+Hib to vaccinate my child. Is there any pharmacy (as close to Slovakia or Czech Republic as possible) with Slovak or English speaking staff that I could talk to in order to make reservation for this vaccine? So far, the only pharmacy with English speaking staff run out of this vaccine, the rest of pharmacies I was trying to contact had only Polish speaking staff :-( Email contact for pharmacies would be nice to include in your gdziepolek.pl service. Thanks for any feedback.Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu1.

1 przypisania produktów do tematów dokonuje redakcja, w skład której wchodzą farmaceuci. Producenci nie mają wpływu na skład lub kolejność listy. Jeśli widzisz, że na liście brakuje produktu, skontaktuj się z nami.