---Diabolo - pytania

Risha (anonim, 91.226.23.) Warszawa 2 miesiące temu

Co zastosować na ból pleców?

Mam silny ból w dolnej części pleców po lewej stronie. Zaczęło się 3 dni temu. To jest jak przeszywający, paraliżujący ból. Nie byłem w stanie się poruszać, a nawet prawidłowo chodzić. Nie mogę iść do lekarza, proszę mi pomóc

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Joanna Dunajska Farmaceuta, Redaktor

2 miesiące temu

W celu złagodzenia bólu pleców zastosować można doustne środki o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym takie jak diklofenak np. Voltaren acti forte https://www.gdziepolek.pl/produkty/83793/voltaren-acti-forte-tabletki-powlekane/apteki, meloksykam np. Opokan https://www.gdziepolek.pl/produkty/57428/opokan-tabletki/apteki, Remolexan https://www.gdziepolek.pl/produkty/97966/remolexam-tabletki/apteki, lub deksketoprofen np. Dexak https://www.gdziepolek.pl/produkty/90068/dexak-sl-granulat-do-wytworzenia-plynu/apteki.
W celu zwiększenia efektu przeciwbólowego dołączyć można preparaty o miejscowym działaniu przeciwbólowym np. Voltaren max https://www.gdziepolek.pl/produkty/83797/voltaren-max-zel/apteki, Difortan https://www.gdziepolek.pl/produkty/98909/difortan-zel/apteki, Itami https://www.gdziepolek.pl/produkty/38512/itami-plaster/apteki.

Za pomocą powyżej załączonych linków można porównać ceny preparatów, zarezerwować je lub zamówić z dostawą.

W miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Łódź czy Białystok produkty można zamówić z dostawą błyskawiczną nawet w 1h dzięki usłudze Wolt Drive - sprawdź czy w Twojej lokalizacji usługa jest dostępna:

https://www.gdziepolek.pl/koszyk/szybka-dostawa?src=zf

Jeżeli preparaty dostępne bez recepty nie przyniosą ulgi w bólu, należy zgłosić się do lekarza. Za pośrednictwem Gdziepolek istnieje możliwość skorzystania z telekonsultacji:

https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja

Więcej o lekach przeciwbólowych pisaliśmy tutaj:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jakie-leki-przeciwbolowe-stosowac

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły