Enterol, opinie i pytania

15 pytań o Enterol. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Leki na grypę, Leki przeciwbólowe, Domowa apteczka, Fakty i mity o antybiotykach, Probiotyki - czy warto stosować leki osłonowe?, Najlepsze sposoby na świąteczne przejedzenie, Jak szybko wyleczyć grypę?, Jak zwalczyć biegunkę?, Biegunka, Probiotyki, Zatrucia pokarmowe, Zaparcia w ciąży, Biegunka i wymioty u dziecka, Choroba Crohna, Wakacje w tropikach.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Alan (anonim, 31.60.134.)
wczoraj, Warszawa

Jakie probiotyki w formie leków można kupić w aptece?

Witam w listopadzie 2018 r. brałem antybiotyk bo wyrwałem zęba nie pamiętam jaki , stomatolog nie przepisał mi żadnego priobiotyku... dziś wiem źe to chyba było głupie z jego strony, w 2019r w lato zacząłem mieć zgagę w 2020 r kwiecień mam ostrą zgagę nie chce mi się w ogóle jeść , skacze mi ciśnienie w głowie , czuję się bardzo słabo , często bulgocze mi w żołądku ,wyniki krwi okej, dostałem lek emanera 20 mg 2x na dobę , zobaczymy co się wydarzy na razie jest jeszcze średnio , ale teraz tak sobie pomyślałem że nie brałem tego probiotyku to ważna sprawa zapomniałem lek. o tym powiedzieć bo to było w 2018 r. ....
Coś Państwo poradzicie jaki probiotyk lek najlepiej kupić na problemy z żołądkiem żeby dobry był nie jakiś suplement diety , spróbuję odbudować moją florę bakteryjną . Pozdrawiam.

Janina (anonim, 37.30.19.)
około 2 dni temu, Warszawa

Co podać 74-letniej osobie, która całą noc cierpiała na ostre bóle brzucha, wymioty i biegunkę, a aktualnie ma krew w kale?

Moja 74 letnia mama dostała bardzo ostre bóle brzucha połączone z biegunka i wymiotami.Cala noc cierpi a rano w kale pojawiła się krew.Co podać by złagodzić te ciężkie dolegliwości.Mama jest osoba leżąca .

Kasienka24 (anonim, 188.146.225.)
około 23 dni temu, Warszawa

Jaka dawka tetracykliny jest stosowana w leczeniu Helicobacter pylori?

Witam, lekarz przepisał mi na helikobakter pyroli mesopral 2 razy 1 tab, ulcamed 4razy 1 tab, tetracyklina 4 razy 2 tabl, enterol 2razy 1 tab metronidazol 2razy 1 tabl Czy nie za dużo tej tetracyklina? CZy uważa Pani, że to dobre połączenie leków żeby zlikwidować bakterie

Janek (anonim, 83.31.123.)
około 1 miesięcy temu, Warszawa

Co można stosować przy problemach z wypróżnianiem po zastosowaniu leku Stoperan?

Mam pytanie miałem ostro biegunkę zazylem Stoperan przez dwa dni 2tab ponownie a 3godziny jedno i PR, ez 3dni Enterol 250 brzuch boli nadal Dul brzucha i mam trudności z wypruznianiem muszę zażywać czopki bo inaczej bym nie poszedł do ublikacji poradźcie coś na normalne wyprurznianie

anna ziółkowska (anonim, 78.11.158.)
około 3 miesięcy temu, Warszawa

Czy lek Dificlir jest osiągalny i gdzie mogę go kupić?

witam. Pilnie szukam pomocy dla mojego męża zakażonego w szpitalu clostridium Jest po leczeniu vankomycyną metronidazolem enterolem ale w domu biegunki powracają niewiele coś pomaga mąż słabnie już nie wiem czy lepsza śmierć w szpitalu od koronowirusa czy śmierć w domu od toksyn clostridium. Mąż to kardologiczny pacj 70letni.Słabnie z dnia na dzień a ja z nim.Czy dificlir jest osiągalny i gdzie.Wołam o POMOC błagam niech mi ktoś pomoże!

cassano (anonim, 83.26.180.)
około 9 miesięcy temu, Warszawa

Jakim tańszym preparatem zastąpić Enterol?

witam lekarz przepisal mi entreol jako oslone do antybiotykow problem w tym ze moja kuracja ma trwac mnm.3 miesiace a ten lek jest dosc drogi czy sa jakies tansze zamienniki?

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 28 minut temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godzinę temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Barbara Mierzwinska
ekspert
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około godzinę temu
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 22 godzin temu
Agata Zięba, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Karolina Zygmunt, mgr farm.
farmaceuta, redaktor