Milurit, opinie i pytania

62 pytania o Milurit. Odpowiadają sprawdzeni farmaceuci. Anonimowo, bezpłatnie, bez kolejki w aptece.

Tematy nadrzędne: Refundacja, Dna moczanowa - jak leczyć artretyzm?.

Uwaga: ten temat związany jest z lekami na receptę. Redakcja nie odpowiada za treści dodawane przez użytkowników. Nie zamieszczaj wypowiedzi zawierających treści reklamowe, które w przypadku leków na receptę są prawnie zakazane.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.
Pacjentka (anonim, 89.64.46.)
około 8 miesięcy temu, Warszawa

Czy można łączyć leki Metocard, Axtil, Torasemide, Zaranta, Glucophage, Milurit, Cyclo 3 Fort i Spironol?

Czy można łączyć lek metocard i axtil z torasemidem biorę dodatkowo lek glukofage na cukrzycę 'zarantę , milurit i ostatnio lek o nazwie cyclo 3 fort i spirola
N

Pusia (anonim, 5.173.40.)
około 10 dni temu, Warszawa

Od czego mogą powstawać ropno-martwicze zmiany na skórze jeśli stosuję leki Milurit, Candepres, PotazekMag i Furosemid?

Dzień dobry. Bardzo proszę o radę ponieważ czekam na teleporadę , a w moim organiźmie coś zaczyna się dziać. Obecnie zazywam Candepres 32 rano i po południu po pół tabletki o 8.00 i 15.00 oraz 2 razy dziennie PotazekMag o9.00 i 16.00 oraz Furosemid 40 o 10.00 na noc Milurit 300 mg pół tabletki .Milurit zazywam już.od półtora miesiąca wiem że zachodzi w interakcje z furosemidonem .od dwóch tygodni mam dziwne uczulenie na wzgorku lonowym robią mi się jakby pęcherza a potem pod tym białym martwym naskorkiem czopy ropne które bolą. Czy to jest.skutek interakcji leków, czy może odstawić Milurit.Bardzo proszę o radę.

Jerry (anonim, 5.172.239.)
około 12 dni temu, Warszawa

Zażywam Milurit 300 mg po raz pierwszy tak zalecił mi lekarz POZ ...

Zażywam Milurit 300 mg po raz pierwszy tak zalecił mi lekarz POZ jestem miesiąc po operacji usunięcia prostaty wszystko przebiegło prawidłowo i wyniki histo też są dobre. Po dwóch dniach zażywania ból w stawach stopy jakby się podwyższył. Moje stężenie kwasu moczanowego jest w normie ale jak mówią lekarze to o niczym nie świadczy. Czy ktoś kto już dłużej zażywa Milurit może coś doradzić?

stan (anonim, 89.68.153.)
około 2 lat temu, Warszawa

Czym można zastąpić lek Milurit?

b.prosze o informacje dot.zamienności leku Milurit na inny lek o podobnym działaniu.Nadmieniam że zażywam Milurit od kilkunastu lat,zauważyłem pewną zależnośc po zazyciu przedmiotowego leku,mianowicie; wzrasta mi ciśnienie powyżej 140/90.Chcę dodać że choruję na dne moczanową 25lat.Dziękuję i pozdrawiam stanisław

s.s (anonim, 31.179.186.)
około 26 dni temu, Warszawa

Czy można łączyć leki Viregyt-K, Uprox i Milurit?

Dzień dobry, czy można stosować lek Viregyt-K w połączeniu z UPROX XR 0,4mg i Milurit 300mg - leki przyjmowane codziennie ?

Cyprian (anonim, 5.173.209.)
około miesiąca temu, Warszawa

Jak stosować Letrox, Galvus i Prazol?

Lekarz zapisał mi letrox 125, galvus i prazoll 20 żeby brać na czczo. Jak te leki brać żeby nie oddziaływały na siebie. Następnie w czasie śniadania mam brać glucophage 500. Po śniadaniu preductal mr, triplixam, acard, bibloc, kalipoz, milurjt, tenaxum. Wieczór preductal, kalipoz, milurjt, tenaxum, glucophage 750 xr i atoris 40. Co do leków po jedzeniu to biorę wszystkie razem i do tego chyba nie ma wątpliwości. Proszę o odpowiedź.

Darko (anonim, 178.217.197.)
około miesiąca temu, Warszawa

Czy mogę stosować Milurit oraz Colchicum dispert w ostrym napadzie dny moczanowej?

Witam czy przy ataku dny moczanowej,gdy jest stan zapalny dużego palucha,można przyjmować lek colchicum Dispert razem z milurit.? Zdania na internecie są podzielone, proszę o wypowiedź.
Pozdrawiam serdecznie

Kinia (anonim, 5.173.145.)
około 6 miesięcy temu, Warszawa

Czy muszę brak Milurit do końca życia i czy to jest odpowiedni lek dla mnie?

Witam. Mam podwyższony kwas moczowy w surowicy 6,2 mg/dl. Przepisano mi Milurit 100mg. Podobno mam brać już to do końca życia ( mam 40). Moje pytanie brzmi czy ten lek jest odpowiedni do mojego wyniku ( nie mam stwierdzonych stanów zapalnych i nigdy nie miałam) i czy jest to rzeczywiście koniecznele branie go do końca życia??

Hanka1948 (anonim, 91.237.136.)
około 2 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę stosować łącznie Zofenil Plus, Bisocard, Kaldyum prolongatum, Diured, Milurit, Apo-Atorva?

Lekarz kardiolog wypisał mi receptę na leki: Zofenil Plus 30+12,5 1x1 tab, Bisocard 10 1x1 tab, Kaldium prolongatum 600 1x1 tab, po jedzeniu Diured 5, 1x1 tab, , po 3 godz.Milurit 100 1x1 tab. i Apo-Atorva 20 1x1 tab.wieczorem. Mam obawy czy to jest poprawne? Proszę o informację, pozdrawiam

Marianna (anonim, 185.183.226.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy powinnam przyjmować Milurit, który zalecił mi lekarz?

Miałam anginę ropną i skarżyłam się na zgagę trwającą ponad miesiąc. Lekarz przepisał zamur 500 2xdz, cholestil 200 mg 3xdz przed posiłkiem, zulbex 20 mg 1xdz, dokupiłam osłonowy sanprobi super formuła pre i probiotyk. Po tygodniu stosowania zamur+cholestil+osłonowy dostałam okropnego bólu stawów, mięśni i ścięgien, zwłaszcza bolesne ścięgno Achillesa. Dzień później pojawił się obrzęk obu kostek u stóp. Nie brałam zulbexu wcale bo zgubiłam sposób stosowania i nie chciałam przekroczyć dawki. Ból trwa do dziś czyli 2 tyg od pierwszej dawki antybiotyku. Kostki spuchnięte i bardzo bolesne. Wynik kw moczowy w krwi z wczoraj 409 mikromoli/litr. Lekarz przepisał wczoraj po wyniku milurit 300 1xdz. To duża i silna dawka jak na pierwszy raz i mam teraz atak dny tak mi się wydaje bo kostek nie widać, ścięgna bolą i nie mogę chodzić, bolą tez stawy łokciowy, kolanowy, biodrowy, barkowy i skokowy a przy miluricie jest napisane żeby nie brać przy ataku. Lek wykupiony ale boje się wziąć. Co robić?

Mateusz (anonim, 91.235.230.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Czy mogę zwiększyć dawkę leku Milurit, jeśli mam przekroczoną normę kwasu moczowego?

Od kilku lat zażywam 100 Miluritu - pokłosie dny moczanowej. Czy mogę zwięksxć dawkę do 300, głównie z uwagi na przekroczenie normy kwasu moczowego do 7.4. Ponadto mam niewydolność serca, i poziom kwasu moczowego powinienem mieć poniżej 5.0. Pozdrawiam, Mateusz

PRZEMYSŁAW S. (anonim, 188.146.226.)
około roku temu, Warszawa

Jakie leki bez recepty można stosować na zmniejszenie wytwarzania kwasu moczowego?

Witam, chciał bym się od państwa dowiedzieć jaki lek mogę kupić bez recepty hamujący wytwarzanie kwasu moczowego. W dniu wczorajszym po rannej konsultacji z lekarzem okazało się że mam dnę moczanową. Przypisano mi te dwa leki
Colchicum Dispert oraz Naproxen 500 Hasco
Po zagłębieniu się w temat choroby ,dowiedziałem się, nie wspominając o diecie , i zmianie przyzwyczajeń, że można przyjmować leki hamujące kwas dlatego moje pytanie. Mam 176 cm i 69kg.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

kolo (anonim, 176.111.26.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Co zrobić, jeśli podczas dny moczanowej mam koszmarne bóle stawów, rąk, nadgarstków, guzki pod pachami i w okolicy nadgarstków, paraliż rąk, a leki Milurit i Metypred mi nie pomagają?

choruję na dne moczanową nawracające koszmarne bule stawów rak nadgarstków i ramion pojawiły się drobne guzki pod pachami i okolicy nadgarstków dieta nie pomaga pije ponad 3litry leki milurit i do tego medypred nie pomagają bule są codzienne tak mocne ze paraliżuje ręce co robic?????

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Produkty

Poniżej produkty przypisane do tego tematu.

Ostatnio aktywni specjaliści:

Katarzyna Domagała, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 45 minut temu
Olga Sierpniowska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 2 godzin temu
Aleksandra Żywiec-Pelczar, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 18 godzin temu
Ewa Pilch, dr n. med.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 19 godzin temu
Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
ostatni post około 20 godzin temu
Agnieszka Soroko, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Maciej Jakubczyk
administrator
Anna Tyrańska, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Małgorzata Bekier, mgr farm.
farmaceuta, redaktor
Marta Janocha, mgr farm.
farmaceuta, redaktor